sedíte u PC s miminkem na klíně?

18633
14.5.10 18:40

sedíte u PC s miminkem na klíně?

Proč se ptám, je jen málo chvil kdy mám teď volné ruce a tak občas sednu k Pc s malou na rukách. Logicky by jí mělo být jedno kde ji chovám, ale ona ječí jako kdybych ji vraždila. Nebylo by mi to asi divný kdyby mi to samé nedělal už Tomík :nevim:
Nemůže miminkům vadit „blikající“ monitor. Máme plochej, ale co já vím jak to nezralý oko vidí???
Nebo kravál?ten by ji měl spíš uspávat ne?
Nebo co jí vadí? Kdybych s ní seděla ve stejné poloze v jídelně tak bude klid.
Dík za zamyšlení se a vaše názory :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.5.10 18:48

ahojky, tak já když seděla s malou u počítače, tak byla nejspokojenější miminko, jen koukala, teď už to nedělám, protože by z něj nic nezbylo. Spíš tak od 7, 8 měsíců se začala rozčilovat, když notebook, počítač nebo TV vypnu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
14.5.10 18:58

Já taky musela občas se samuelem pracovat na počítači a líbilo se mu to byl potichu a obrazovka ho fascinovala ted když je větší a vezmu si ho k počítači tak bouchá do stolu a klávesnice a už se s ním nedá nic udělat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
29628
14.5.10 19:14

A dela ti to i u televize? Vadit ji to muze. Nebo mozna vi, ze se v tu chvili zabyvas necim jinym, nez je ona, na to jsou experti. U nas to tak funguje, nejvetsi kraval je, kdyz se snazim neco napsat (premyslet, psat se s nim uz moc neda). Kdyz tu jen tak sedim, tak je v klidku. :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9043
14.5.10 19:19

Jojo,sedim,jak jinak,bude to pc maniak po tatinkovi,uz to ma v krvi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.10 19:21

taky se přiznávám že občas sedím a malé to neva..přestane jí to bavit tak po 20 minutách :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18633
14.5.10 19:29

Ascha - co je to televize? :wink: :lol: Na Tv nemám nárok buť tam koukají kluci na pohádky nebo dělají takový virvál že to mám jak němý film :lol: takže nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19758
14.5.10 19:30

PC s mimi

Lacenko,
já zasadně s Ondrou u PC nesedím, mám ho sice u sebe v pokoji, v lehátku a je spokojenej. Nechci ho tím zatěžovat, když je ještě malej. Stejně si ho časem užije až až. Dcera je na něm denně i 5-6 h., to už supím. :cert:
Spíše ale jdu, když spí nebo je někdo doma, aby se mu věnoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
14.5.10 19:38
lacenka píše:
Ascha - co je to televize? :wink: :lol: Na Tv nemám nárok buť tam koukají kluci na pohádky nebo dělají takový virvál že to mám jak němý film :lol: takže nevím :nevim:

No tak to zkus, jestli ji vadi to zareni, nebo to, ze delas neco jinyho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29628
14.5.10 19:41
jitka 11 píše:
Lacenko,
já zasadně s Ondrou u PC nesedím, mám ho sice u sebe v pokoji, v lehátku a je spokojenej. Nechci ho tím zatěžovat, když je ještě malej. Stejně si ho časem užije až až. Dcera je na něm denně i 5-6 h., to už supím. :cert:
Spíše ale jdu, když spí nebo je někdo doma, aby se mu věnoval.

Idealni stav, u vicedetnych s permanentne zamestanym tatinkem temer nepredstavitelny :nevim: Mne navic v lehatku vydrzel nejmladsi tak prvni dva mesice. A to jeste jen chvilku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19758
14.5.10 19:51

ASHA: Ondra /6 m./je nejspokojenější v lehátku, je absolutní flegmatik, nic ho nerozhází,narozdíl od dcery /15 let/. Ta je po tatínkovi.
Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
14.5.10 19:56

jinak nez s malou na kline bych se ke komplu nedostala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53612
14.5.10 20:02

Když byl mates miminko,seděla jsem tady s ním…ted ani náhodou…nenechá PC na pokoji.
Zatím nedosáhne na stůl v kuchyni,tak jedině tam a on kramaří ve skříňkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
14.5.10 20:03

Ahoj,

tak já si někdy malého k počítači vezmu :oops: ale ne na dlouho, protože nevím co by z něj zůstalo :lol:
Stejně tak mobil a ovládání na televizi, z toho je u vytržení :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14232
14.5.10 20:22

já bych miminko k PC nebrala, nevím, nepřijde mi to vhodné, ale každého věc… dokonce jsem i nadávala přítelovi, když hrál hru a dal si ho na klín. Teď je starší občas sedí sním na klíně, ale jako já si ho neberu, ale každého věc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama