Sedmá nemoc v těhotenství 30tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 19:36

Sedmá nemoc v těhotenství 30tt

Zdravím, zajímá mě, zda-li tu je někdo pro prodělal sedmou nemoc v těhotenství? Jsem v 30tt a malý to donesl domů z hřiště. Samozřejmě jsme mysleli, že je to pouhé nachlazení, až dnes jsme zjistili co to je. Takže předpokládám, že mě nejspíš nakazil tak též. Uvidíme. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
439
6.7.22 19:41

Taky jsem si myslela, ze jsem jasna, ale s muzem jsme to nechytili. Jsem v 6 tt. Rizikovy je to pry na zacatku a na uplnem konci, na zacatku skrz teploty, na konci skrz mozny prenos na dite porodem.. vidim, ze to ted lita :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3063
6.7.22 20:35

Sedmou nemoc jsem chytla od deti v 17 tt. Dcera se narodila zdrava presne v terminu. Ted je ji 4,5 roku a je stale zdrava. Sedma nemoc muze byt nebezpecna v prvnim trimestru kvuli horeckam. Neni teratogenni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8618
6.7.22 21:01

Nevím, jestli se to dá srovnávat, teď jsem se ptala gynekoložky, jestli se nemusím obávat neštovic, co děti mají. Její odpověď jsem pochopila tak, že riziko je konec těhotenství, protože to je virové a kdyby v době nákazy nebo těsně po ní došlo na porod, jsou viry i v plodové vodě a to znamená ohrožení miminka po porodu. Hele ale poptej se taky. Navíc je dost možné, že to třeba ani nechytneš. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat