Sedmiletá dcera a bolest nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie196
Kecalka 190 příspěvků 06.05.18 12:59
Sedmileta dcera a bolest nohou

Dceri je sedm a stezuje si na bolest nohou. Ona to spis oznacuje jako kopani nohou, kazdopadne je to pro ni neprijemne. Vim, ze existuji rustove bolesti. Zijeme v UK, u lekare jsem s ni byla, krev je v poradku, zkontrolovan i vitamin D, magnesium, takze nedostkem to neni. Jedna se vzdycky o obe nohy, nikdy si nestezuje jen na jednu. Chuzi ma v poradku, nepada. Vypada to, ze ji to obtezuje hlaven odpoledne a vecer, kdyz je unavenejsi, ale nekdy i behem dne. Dost casto je to spojene se situaci, kdy ji neco nastve, jeji mladsi sestra, ja kdyz ji neco nepovolim. Nekdy ale rika, ze ji uz nohy kopaji a ona pak reaguje prave neprimerene na kritiku nebo stres a jako vinika prave oznacuje nohy, ze proto se chovca tak jak se chova.
Mate nekdo podobnou zkusenost? Jinak nohy nekdy masirujeme, ma nahrivaci polstarek, coz docela pomaha.

Reklama

Reakce:

elinka90
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 06.05.18 13:01

Podle me rustove bolesti. Mamka me v 6 letech musela nosit. Nebyla jsem schopna ani chodit a do ted si tu bolest pamatuji.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 06.05.18 13:04

Růstové bolesti, nebo taky syndrom neklidných nohou. Ten se projevuje hlavně večer a při únavě.

brumi
Kelišová 6315 příspěvků 06.05.18 13:05

@Lucie196 může to být i syndrom neklidných nohou, bohužel mě trápil u dvou těhu a je to opravdu dost nepříjemné, né jen že to hodně bolí celé nohy hlavně od prstů ke kolenům ale člověk to i nutí jakoby s něma stále hýbat…ale také to mohou být jen růstové, které zase brzy přejdou a dcera reaguje takto protože je z toho nervozní a neví co se s ní děje, mi malé při růstových bolestech celé noci proplakala, všechny testy ok, pak se během chvilky vytáhla o 8cm a byl klid…a bolesti se měnily dle toho jak měla náročný den, nejhorší to bylo večer nebo když lítala a pak zůstala v klidu to se hned ozvaly…zkus pohledat na netu o tom syndromu neklidných nohou

amálka1111
Povídálka 41 příspěvků 06.05.18 13:57

Také jsem byla vyplasena když to holky trápilo. Rychle vyrostli a byl klid.

malytlustyhroch
Kecalka 391 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 14:37

A nebo se jí napětí a stres proměňují do tiků, děti jsou náchylnější k tomu emoce prožívat fyzicky, já třeba mám jedno místo na noze, které občas dostane tik, když jsem třeba přetažená nebo nervózní, i když už jsem dospělá - to by mi tak sedělo k tomu, že jí nohy „kopou“.

Lucie196
Kecalka 190 příspěvků 06.05.18 22:39

Dekuju vsem za odpovedi.

Na syndrom neklidnych nohou se podivam.

Malylustyhroch: taky se tak nejak zacinam priklanet k tomu, ze to souvici s tim zvladanimn emoci. Je mozny, ze se ji to proste promita do nohou.

Zacalo to pred rokem po ockovani. Asi treti den, kdyz mela trochu teplotu. Ptala jsem se na to nekolika doktoru, i v Cechach, vetsina to odmavla jako ze to pricina nebude, ale obcas si rikam, ze by to i mohlo souviset. Preci jenom ockovani je napor na nervovy system taky. S tim uz ale ted zpetne delat nic nejde.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama