Sedmiletý syn hrozně chce zkusit výprask

Anonymní
24.7.21 00:27

Sedmiletý syn hrozně chce zkusit výprask

Dobrý den.
Chápu, že dotaz může působit vtipně, ale už nevím na koho bych se měla obrátit. Na internetu jsem nic podobného nenašla. Jde o to, že ve středu jsem jela já a můj sedmiletý syn na týden na vesnici k prarodičům. Syn se tam zapovídal s dědou o jeho školních letech, jeho dětství atd. Nějakým způsobem došli až k dřívějším trestům. No a děda mu samozřejmě řekl jak dostával jako malý rákoskou a páskem na zadek. To malého hrozně udivilo. Asi protože já jsem ho maximálně párkrát plácla přes ruku, ale staromódně na zadek nikdy nedostal. Od té doby se ale pořád dožaduje, cituji „výprasku na holou“. Můžeme mu to rozmlouvat jak chceme - že to hodně bolí, že se to dnes už nedělá… Vysvětlujeme a vysvětlujeme, ale pořád na nás doráží. Děda si už včera i odepnul pásek, že si ho ohne přes koleno a pár mu jich dá, ale radši jsem to přerušila, protože vážně nevím co by z toho mohlo vzniknout. Syn byl za to na mě hrozně naštvaný a ještě teď je celý otrávený. Dokonce sliboval jak bude hodný a bude pomáhat, jen když dostane páskem na holou. Co si o tom myslíte? :nevim: Mám vážně nechat dědu aby mu jich pár na holou dal? Co by jste dělali na mém místě? :think:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Beruška včelička
24.7.21 00:37

8o Aha. No tak ať mu dá. :mrgreen: A příště si to rozmysli.

• Nahlásit
22460
24.7.21 00:41

Seřezala bych před ním dědu. Když si to spískal, tak ať klukovi na vlastní pr.deli ukáže, jak to vypadá…

• Nahlásit
129
24.7.21 00:42

Já bych ho nechala. Vždyť o nic nejde, kluk si to chce vyzkoušet a je zvědavý, s tím, že to bolí, určitě počítá. Určitě to nebude mít žádné následky. Ale nějak rozumně, ne 50 ran a do krve :D

• Nahlásit
Anonymní
24.7.21 00:49
@Janli píše:
Seřezala bych před ním dědu. Když si to spískal, tak ať klukovi na vlastní pr.deli ukáže, jak to vypadá…

I když mám dědu ve vší vážnosti, tak bych to vážně ráda udělala. Dneska ještě jen tak ze srandy prohodil, že je někde ještě schovaná rákoska. Jasně že kluk jí celý odpoledne hledal :zed:

• Nahlásit
10147
24.7.21 01:00

Kluk vi prd jak to boli tak mu par dej. A dedu do toho netahej.

• Nahlásit
10147
24.7.21 01:02
@Janli píše:

A takovahle jsi od narozeni, nebo jsi na to musela studovat? :poblion:

• Nahlásit
4318
24.7.21 02:24

Ja bych nechala ať si to zkusí když má zájem… však je to kluk a ne ořezávátko. Přemýšlela bych jestli je dobre být tak ochranářská matka. Ať si to chlapy zkusí a vyřídí sami. Brala bych to jako nějakou chlapskou záležitost. Řekla bych mu že já to dělat nechci a nelíbí se mi to a nechala bych to na něm. Připadá mi to taková blbá zvědavost jako dělat si navzájem „ohníčky“ jestli znáte z dětství.

• Nahlásit
2132
24.7.21 04:30
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Chápu, že dotaz může působit vtipně, ale už nevím na koho bych se měla obrátit. Na internetu jsem nic podobného nenašla. Jde o to, že ve středu jsem jela já a můj sedmiletý syn na týden na vesnici k prarodičům. Syn se tam zapovídal s dědou o jeho školních letech, jeho dětství atd. Nějakým způsobem došli až k dřívějším trestům. No a děda mu samozřejmě řekl jak dostával jako malý rákoskou a páskem na zadek. To malého hrozně udivilo. Asi protože já jsem ho maximálně párkrát plácla přes ruku, ale staromódně na zadek nikdy nedostal. Od té doby se ale pořád dožaduje, cituji „výprasku na holou“. Můžeme mu to rozmlouvat jak chceme - že to hodně bolí, že se to dnes už nedělá… Vysvětlujeme a vysvětlujeme, ale pořád na nás doráží. Děda si už včera i odepnul pásek, že si ho ohne přes koleno a pár mu jich dá, ale radši jsem to přerušila, protože vážně nevím co by z toho mohlo vzniknout. Syn byl za to na mě hrozně naštvaný a ještě teď je celý otrávený. Dokonce sliboval jak bude hodný a bude pomáhat, jen když dostane páskem na holou. Co si o tom myslíte? :nevim: Mám vážně nechat dědu aby mu jich pár na holou dal? Co by jste dělali na mém místě? :think:

Na Tvém místě bych se objednala na psychiatrii úchyle

• Nahlásit
33226
24.7.21 05:58
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Chápu, že dotaz může působit vtipně, ale už nevím na koho bych se měla obrátit. Na internetu jsem nic podobného nenašla. Jde o to, že ve středu jsem jela já a můj sedmiletý syn na týden na vesnici k prarodičům. Syn se tam zapovídal s dědou o jeho školních letech, jeho dětství atd. Nějakým způsobem došli až k dřívějším trestům. No a děda mu samozřejmě řekl jak dostával jako malý rákoskou a páskem na zadek. To malého hrozně udivilo. Asi protože já jsem ho maximálně párkrát plácla přes ruku, ale staromódně na zadek nikdy nedostal. Od té doby se ale pořád dožaduje, cituji „výprasku na holou“. Můžeme mu to rozmlouvat jak chceme - že to hodně bolí, že se to dnes už nedělá… Vysvětlujeme a vysvětlujeme, ale pořád na nás doráží. Děda si už včera i odepnul pásek, že si ho ohne přes koleno a pár mu jich dá, ale radši jsem to přerušila, protože vážně nevím co by z toho mohlo vzniknout. Syn byl za to na mě hrozně naštvaný a ještě teď je celý otrávený. Dokonce sliboval jak bude hodný a bude pomáhat, jen když dostane páskem na holou. Co si o tom myslíte? :nevim: Mám vážně nechat dědu aby mu jich pár na holou dal? Co by jste dělali na mém místě? :think:

Jen tajně doufám že úchylové Tvého typu nemají děti :)

• Nahlásit
34663
24.7.21 06:47
@Anonymní píše:
Dobrý den.

Na holou mohli páskem dávat leda sadisti. Jestli netrollíš, nech dědu, ať synovi pár vysází. Přes kalhoty. Jinak bych řekla, že takové středověké metody nehodlám zkoušet. Že se mi to příčí.

• Nahlásit
24.7.21 07:40
@Janli píše:

Ty máš dost

• Nahlásit
21524
24.7.21 07:49

Troll, libujici si v SM, jak vyšitý @admin

• Nahlásit
40
24.7.21 07:53

To tak děcka maj, my jsme taky ze srandy klečeli na struhadle jako děti, když nám to děda vyprávěl, taky jsme to hrozně chtěli.

Příspěvek upraven 24.07.21 v 08:57

• Nahlásit
1295
24.7.21 08:12

Řekla bych mu, že ubližovat nikomu nebudu. Bude si muset na výprask počkat ve škole, až se s někým serve :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat