Sedmý měsíc, žádné bříško ani nic

15.6.17 06:47

Sedmy mesic,zadne brisko ani nic

Ahoj holky, chci se tak pozeptat. Ma nekdo zkusenosti stím, ze v sedmym mesici jstec nemeli nebo nemate zadny brisko, nic neni videt? Ani v prsou se mi nedela to mazivo, zkratka nic. Jediny dikycemu vim ze tam je, taj jsou kopani, curani casti a ultrazvuky :-) ktery miluju za vsech nejvic) jinak si prijdu jak kdybych ani nebyla v tom. Ani nemam ty „maminkovsky pudy“ tim myslim nakupni horecky, mluveni o male apod.. Navic jsem pribrala jen 4kg a to mi jeste dost hapruje ta vaha, nahoru a dolu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3989
15.6.17 06:57

Bud rada :-) u prvního jsem pribrala 26 kilo, pupek velky, porad me neco bolelo. U druhého jen 4 kila, bricho vylezlo az po 30tt a pri prichodu do porodnice mi nechtěli verit, ze uz bych mela rodit. A co se tyce tech dalších veci, tak to přijde, az porodis :-) a když ne, tak to nesnižuje city k miminku. Taky se o dětech s lidma moc nebavim, mam par vybranych osob a se zbytkem se zameruji na jina temata. I pres to sve deti miluji a verim, ze jim ode me nic nechybí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
15.6.17 07:01

Mela jsem to same. Brisko jsem nemela az do porodu sekci. Doktori se divili kde to dite vubec mam. Prede mnou sla pani co mela bruch jak kdyz ceka dinosaura dva minimalne :mrgreen: a svete div se vyndali ze me prdolku 50cm 2,95kg. Byl tam chudak narvanej…stocenej jak fakyr v klubicku. Tehu jsem si uzivala teda ze zacatku ani nahodou to jsem sotva kvuli nevolnostem chodila. Ale od toho 5 mes to byla parada. Nuc me neomezevalo. Zadny bricho, zadny tekouci mliko. A na decko jsem taky nemyslela. Uprimne ja to ze mam spunta nemuzu pochopit jeste dnes po roce a pul. Ale je chtenej :lol: ono to miminkovsky prijde neboj. Ja chtela dat maliho i pryc jak jsm byla v depkach. Dnes ho miluju nejvic na svete :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
15.6.17 07:31

Buď ráda, já 7. začínám příští týden, bříško už mám, sice menší, ale i tak mi občas překáží a jsem si jistá, že malé nezůstane :D Zatím 3 kg nahoře. Jestli je podle ultrazvuků miminko v pořádku, tak je to jedině dobře pro tebe - já už se nemůžu dočkat, až to břicho budu v létě tahat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4251
15.6.17 07:37

@MartinaKoub.k vůbec se tím netrap a neřeš. K dr chodíš, všechno je tedy v pořádku. Prostě máš štěstí :kytka:
já jsem v šestém měsíci a teprve před dvěma týdny to konečně začalo být vidět. Ale břicho taky není nic extra velkého. Zato mám nahoře 11 kilo. Co já bych dala za tvoje čtyři :mrgreen:
nákupní horečky taky nemám. Vybrala jsem si něco po kamarádkách, protože musím, to miminko prostě musí něco nosit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1037
15.6.17 08:17

Buď ráda :-D já jsem v sedmém, mám 14 kg nahoře, pupek jak blázen, každej kam příjdu se mne ptá kdy už to bude… všechno mne bolí, nemůžu spát. Všechno mám v břiše a v prsou, takže o tom že jsem v tom už fakt nikdo nepochybuje. Jak já ti závidím :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.17 08:32

Já se přibraza za druhé těhu jen 2 kg. A manžela se nenápadně ptali sousedi, že jsem si asi adoptovali miminko :-), protože na mě nic nebylo vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
5945
15.6.17 08:49

Fakt nemáš ani minibříško? Hoď sem fotku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
15.6.17 08:55

U prvniho sem pribrala 8 kilo a břicho měla az měsíc před porodem a u druheho to budr v sobotu 21tt a ten zatim poznat nejde a nahoře jen kilo a pul :D podle doktora je prcek ok, nic mu nechybi a roste jak má, tak to neřeším :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
15.6.17 09:01

Kamarádka také v 7. měsíci vůbec nevypadala těhotně. Měla opravdu maličkaté bříško a kdo nevěděl, že je těhotná, toho to vůbec nenapadlo. Ke konci těhotenství ji teda maličko vyrostlo, ale ve finále v 9. měsíci vypadala jako běžná ženská ve 4.
Ona je teda hodně vysoká, do toho má relativně krátké nohy a hodně dlouhý trup, takže dítě se asi mělo kam schovat. Tuším, že po narození měly obě její děti kolem 3,5 kg a v obou těhotenství vypadala úplně stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 09:09

Na Tvem miste bych se radovala :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13904
15.6.17 09:12

Taky jsem neměla - sousedi si ani nevšimli, že jsem těhotná a bylo jim pak divný, že někomu hlídáme miminko. Když jsme ho „hlídali“ už měsíc, tak se šli zeptat jiných sousedů :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1903
15.6.17 09:23

Mě, když jsem šla rodit a oznamovala to na vrátnici, nevěřili :lol: bříško jsem neměla žádné do porodu. Dokonce mě den před ním řekla nějaká doktorka, že moje miminko není asi v pořádku, když nemám bříško 8o a hnala mě ještě na nějaký kontrolní ultrazvuk, no ten jsem už nestihla :lol: a syn se narodil s normální porodní váhou, 2770 g. Nevím co jsou nálady, chutě, poslíčci, otoky, únava. Žila jsem úplně stejně jako před otěhotněním, hodně aktivně. Když jsem poprvé vyjela s kočárkem ven, sousedé mi nevěřili, ze je miminko moje :lol: Přibrala jsem necelých 9 kilo a po porodu byla hned na své váze :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
15.6.17 09:30

Zalezi na konkretnim tehotenstvi, jsem v pulce sedmeho, nahore 3kg a vsechno v brise a prsou. Jsem utla s hodne vyraznym pasem, tak ted vypadam celkem disproporcne, jako bych si pod saty dala balon.
Bud rada - chtela bys snad shazovat 20kg po porodu? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 09:38

Podle profilovky jde poznat, že jsi těhotná, tak bud v klidu ;) Taky patřím mezi ty, co měly bříška spíš menší..Máš mě vidět ted v 35tt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama