Sedne vel. 56 na panenky?

455
15.5.17 20:07

Sedne vel. 56 na panenky?

Ahoj,

chci teď rozprodávat oblečení po dceři. Další dítě už neplánujem, tak bych se toho ráda zbavila. Doma už jsme dost zavalení a nenapadá mě, proč si to nechávat.

Resp. jediný důvod mě napadl, jestli by velikost 56 nešla na panenky (nejmenší velikost, kterou dcera nosila). Dcera si s nimi zatím nehraje, takže máme jen pár malých panenek pro mrňata. Do budoucna třeba nějakou větší panenku pořídíme. Nevíte, jakou velikost mají ty větší panenky pro holčičky? Na Heuréce mi přijde, že mají tak 30, 45, 48 cm. 60centimetrovou jsem tam viděla snad jednu. Takže si myslím, že jim vel. 56 bude velká. Nerada bych to ale rozprodala a pak zjistila, že jsem si to mohla nechat.

A co třeba čepičky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28891
15.5.17 20:09

Nemerila jsem panenky, ale nejmensi novorozenecke oblecky Chou chou i Baby Anabel, kterou mají nase hoky, sednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
15.5.17 20:12

56 bude velka spis newborn nebo vel. 50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 20:17

Dost věcí se praním srazí, takže si myslím, že by sednout mohly… Taky si chci pár nejhezčích a nezničených kousků nechat na panenky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
15.5.17 20:17

Já měla půlmetrovou panenku, a ta měla pár kousků oblečení po mě, sedlo jí dobře. nechala bych pár nejhezčích kousků, a zbytek prodat, stejně bys nenechala celou výbavu. a dvě tři soupravičky bych si na památku nechala, i kdyby to bylo panence větší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
15.5.17 20:22

Na chou-chou byla padesátka trochu volná. 56 bude velká určitě. Záleží teda potom, jakou panenku koupíš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6145
15.5.17 20:29

Teď jsem kupovala tyto velikosti panence vel 50cm.
Kdybych to promyslela tak jako Ty, nemusela bych to teď kupovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14457
15.5.17 20:43

Na baby annabel je to velky, tu mame doma a 56 je obrovska, ale mivaly jsme vetsi miminka, neznackova a tem sedli normalne detske oblecky, i sem mela takovou retro panenku co nosila oblecky treba pro pulrocni dite :D zalezi co pak poridite, ale bedny obleceni bych si kuli tomu nenechavala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
15.5.17 20:54

Moc díky. Tak já to proberu a pár kousků si nechám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28891
15.5.17 21:01

No je fakt, ze na pannach maji bavlněné oblečení po trech az čtyřech dětech, takze srazene castym pranim. Taky jsem mela velke deti, vel.50 jsme neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12280
16.5.17 21:53

No moc toho nenechávej, já jsem třeba nikdy panny neoblékala, vždy jsem je jen vysvlékla a nechtěla jsem, aby byly oblečené :mrgreen: dcera od sestřenky to dělá taky tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28891
16.5.17 23:33

Moje holky rády oblékají panenku miminko a barbiny stejně tak. O to víc, když přijde jeste nějaká kamarádka. Dcerka kamarádky doma panenky neprevleka, ale u nás běžně. Takto si líp pohraje více holek dohromady nez holčička samotná. Mame velkou krabicí obleceni pro panenky a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
23.5.17 07:43
@stinga píše:
No moc toho nenechávej, já jsem třeba nikdy panny neoblékala, vždy jsem je jen vysvlékla a nechtěla jsem, aby byly oblečené :mrgreen: dcera od sestřenky to dělá taky tak :mrgreen:

Tak naše starší to zatím dělá taky - svleče a oblíkáme my s manželem. :-D Už jsem ty věci vyselektovala - nechala jsem jen pár kousků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama