Sedřená kůže na stydkých pyscích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 28.03.18 10:33
Sedřená kůže na stydkých pyscích

Ahoj,
Píšu sem, protože můj gynekolog má dovolenou a zrovna nemám možnost zajít si k němu jinému. Mám takový intimní problém, který mě trápí už od soboty. V sobotu mě začalo trochu pálit na malých stydkých pyscích. Ten den jsem tomu nevěnovala nějakou pozornost, myslela jsem si, že to může být jenom od spodního prádla, ten večer jsme měli taky sex s přítelem. Když druhý den problémy přetrvávaly a začalo to i svědit a pálit při močení napadlo mě, že by se mohlo jednat o kvasinkovou infekci, při pohledu byly stydké pysky zarudlé. Tak jsem si to začala mazat Batrafen krémem, který mi můj doktor předepsal v létě právě na mykozu, ale tehdy vypadala jinak. Neděli, pondělí, úterý jsem to mazala tím krémem, který mi od svědění a pálení pomohl a zároveň jsem sledovala stav jak to tam dole vypadá. Začala jsem pozorovat, že tam mám právě místa, která vypadají jako kdyby tam byla kousek kůže sedřená a to jsou přesně ta místa, která nejvíc svědí a pálí. Potíže se daleko zlepšily už to nemusím mazat každou chvilku a ani při močení mě ta místa už nepálí.
Tím bych se na vás ženy, chtěla obrátit s dotazem, jestli jste některá z vás u sebe nepozorovala něco podobného? A neporadila by mi, co by na to omohlo k vyléčení úplně? Jsem zoufalá a do toho mi dnes začala ms.

Reakce:

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 28.03.18 10:36

@Mishulee11 zkus na ty mista naplácat bily jogurt :')

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 10:58

Cicatridina mast nebo krém na bradavky z DM jsou fajn..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 10:58

Podle toho popisu mě napadl genitální opar. :nevim:
Skoč si do lékárny a kup si herpesin nebo co Ti na to poradí.
Je to virové, stačí slabší imunita nebo nějaké oslabení organismu a může se vracet.
Takže - pokud je to ono, mít pro jistotu doma mast se určitě vyplatí - nejlíp zabírá při prvních příznacích.
Pokud jsi to do téhle doby neměla a jsi věrná, možná by se vyplatilo zauvažovat, kde se to svinstvo u vás doma vzalo. :?

Mishulee11
Nováček 8 příspěvků 28.03.18 11:22

Genitální opar mě taky napadl a podle zkoumání fotek na internetu to tak vůbec nevypadá. S přítelem jsme si věrni, za to bych dala ruku do ohně.
Kdyby bylo na mě běžím hned k doktorovi, ale náhradní doktorka za pana doktora tam bude až příští týden.. :nevim:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 28.03.18 12:33

No tak v první řadě to přestaň patlat „každou chvíli“ ale 2× max 3× denně. Až tam bude tvůj gynekolog, požádej ho o antimykotika i pro partnera. POdle mě jsi rozdrápaná a „poleptaná“ tou mastí. Zaměř se na šetrnou hygienu, nejlíp jen vodou, ale před každým mazáním, po wc se otři vlhkou žínkou (nebo namočeným kosmetickým tamponem), sex vynech, nos výhradně bavlněné spodní prádlo, po doma lítej v noční košili na ostro ať to větrá

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >