Šéf se ke mně chová hnusně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 21:32
Šéf se ke mně chová hnusně....

Dobrý večer, asi pochopíte, proč anonym… V nové práci jsem asi rok. Mým nadřízeným je v podstatě jen jeden chlap, který se ke mně fakt nechová hezky. Ze zazacru mi dával najevo, že se mu líbím, i mi primo řekl, že jsem se mu na výběrku fakt moc líbila (to zdůrazňoval)… První dva měsíce v práci super, šéf super. Ale potom nějak z ničeho nic se ke začal chovat hnusně. Hlavně arogantně, dělá že mě úplného de*ila atd. Je to dost nepříjemné. Práce mě velmi baví a chtěla bych tam zůstat, ale kvůli němu nevím, jestli to zvládnu psychicky. Nedá se s ním či ec diskutovat, jsou věci, se kterými mi může poradit jen on a když za ním přijdu, tak ho vyloženě obtezuju… Nejvíc mě fakt štve, že mě ta právě fakt baví - je to práce mých snů… Nejsem jediná, kdo to tak se šéfem má, je nás víc, ale mně to jeho chování úplně kazí chuť do práce… Měly jste to některá také tak?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 16.02.18 21:34

Já si myslím že šéfa nezměníš ;) buď odejdi nebo to dál trp.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 21:49

Nezažila, ale zažili to lidé na jiném oddělení, dokonce dvakrát ze mou kariéru. V jednom případě asi 40 zaměstnanců podalo společnou stížnost na šikanu ze strany nadřízené, vedení zasáhlo a vyhodilo ji. Ve druhém případě 20 poměrně kvalifikovaných lidí dalo hromadnou výpověď, že pokud vedení ředitele pobočky neodstraní, oni půjdou. Vedení též rozhodlo v jejich přízeň. Anonym, citlivé údaje.

PaníBovaryová
Závislačka 3739 příspěvků 16.02.18 21:54

Zzaila jsem a mnohem vetsi podpasovky, moc se s tim bojovat neda, zvlast jestli na to psychicky nemas.

Gnaar
Kelišová 5632 příspěvků 16.02.18 22:11

Někoho na něj pošli, ať mu rozbije tl.mu, beze svědků…

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4197 příspěvků 16.02.18 22:48

Tak se ho primo zeptej. Hezky a slusne, co se zmenilo. Ze to muzes napravit, jedine kdyz budes vedet o co jde.

vejilka
Závislačka 4296 příspěvků 16.02.18 23:17
@Anonymní píše:
Nezažila, ale zažili to lidé na jiném oddělení, dokonce dvakrát ze mou kariéru. V jednom případě asi 40 zaměstnanců podalo společnou stížnost na šikanu ze strany nadřízené, vedení zasáhlo a vyhodilo ji. Ve druhém případě 20 poměrně kvalifikovaných lidí dalo hromadnou výpověď, že pokud vedení ředitele pobočky neodstraní, oni půjdou. Vedení též rozhodlo v jejich přízeň. Anonym, citlivé údaje.
Čumim, že se všichni takhle stmelili a stáli při sobě. Já mám vždy zkušenost, že všichni akorát remcají pod vousy, ale když přijde na lámání chleba, stáhnou se. Takže klobouk dolů

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 17.02.18 05:30

Zazila. Sefova neprijemna jak zadel. Bylo to videt, uz kdyz se prihnala do kanclu. Nekdy mela svetle chvilky. V podstate jsem ji chapala, proc to tak ma, takze jsem si to nebrala osobne. Holka prede mnou to nevydrzela a odesla kvuli ni. Ja s ni jezdila i na sluzebky. Proste jsem nebrala ohled na to, ze byla nasupena a mela fofr. Kdyz jsem neco fakt potrebovala, tak jsem beze strachu sla za ni a dozadovala se toho :lol: vzdycky jsem ji za to hezky podekovala, ze si na me nasla cas. Ze mi moc pomohla. :lol:
Ale ja delala v pohledavkach, na neprijemny lidi jsem zvykla. A asi i otupela.

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 17.02.18 09:28

První možnost je jeho chování ignorovat a udržet úsměv a dobrou náladu za každou cenu. A děkovat a chválit. Někdo může říct, že je to lezení do zadele, ale je to spíš postup jak přežít a zachovat si morální převahu. Ono když mu tam přijde ustrašený kuňkající zamestnanec, tak to ničemu nepomůže.

Pokud už jsi ve fázi, kdy reálně zvazujes výpověď, tak dej průchod svým emocím, ale striktně se drž toho, abys byla slušná, a aby to proběhlo mezi čtyřma očima. V jedné práci jsem měla velmi nepříjemnou kolegyni, která mě měla zaučovat. A když jsem ji nakonec řekla na rovinu, jaké pocity ve mně její chování vzbuzuje, tak byla hodně zaskočená a pak už se mírnila.

Xsenova
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 17.02.18 09:37
@Anonymní píše:
První dva měsíce v práci super, šéf super. Ale potom nějak z ničeho nic se ke začal chovat hnusně. Hlavně arogantně, dělá že mě úplného de*ila atd. Je to dost nepříjemné.

Frajer sa prvé dva mesiace pretvaroval lebo ťa chcel do postele, keď to nevyšlo, tak sa vrátil k starému ja. Je to crook, zabaľ to tam a nájdi si novú prácu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama