Sehnat paní na úklid je peklo

827
17.5.16 11:35

Sehnat paní na úklid je peklo

Tak jsem se rozhodla, že si seženu paní na týdenní úklid bytu, abych si trochu vorazila. A světe div se, zatím žádná nedorazila, co by mi fakt uklidila, sháním již dva týdny, v Praze!! Zkoušela jsem hlídačky. cz, skupinu brigády na facebooku, hospodyni.cz, jiné typy firem na úklid. A nic! Firmy na úklid jsou vytížené! Jednotlivé paní: buď jim do toho furt něco lezlo, onemocněly, zranily se, hlídaly dítě, apod. Vlastně jo, přišla, studentka, která to úplně odflákla a byla naprosto nesamostatná. Za dvě hodiny jsem jí vyprovodila.
Už jsem fakt zoufalá. Je to fakt tak těžký někoho sehnat? Takových lidí na pracáku, ale mám pocit, že pracovat fakt nechtějí. Protože poptávka po úklidu domácností evidentně je. Už jsem naštvaná. Jaký máte zkušenosti vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14844
17.5.16 11:38

Znáš to..co si neudelas sam.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabriela1234
17.5.16 11:42

Jo, měla jsem dvě, a byla to taky hrůza. Raději jsem investovala o iroomby a parního čističe. Jak je to technický, tak začal uklízet i manžel.

• Citovat
  • Upravit
1175
17.5.16 11:45

Už jsem to sem někam psala. Mám skvělou paní na úklid, uklízela i u známých a teď i u nás v kanceláři. Bohužel jí teď vypadl dlouholetý klient, takže hledá další práci. Opravdu doporučuji, je skvělá, důkladná, stačí říct co má dělat, je schopna pomoci i s dětmi, mazlíčkem, starší osobou, prostě vším. Češka - 50let.

Kontakt na ni: *** ***@seznam.cz

Editace adminem 18.5.2016 - odstranění kontaktů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
17.5.16 11:46
@Hermio píše:
Tak jsem se rozhodla, že si seženu paní na týdenní úklid bytu, abych si trochu vorazila. A světe div se, zatím žádná nedorazila, co by mi fakt uklidila, sháním již dva týdny, v Praze!! Zkoušela jsem hlídačky. cz, skupinu brigády na facebooku, hospodyni.cz, jiné typy firem na úklid. A nic! Firmy na úklid jsou vytížené! Jednotlivé paní: buď jim do toho furt něco lezlo, onemocněly, zranily se, hlídaly dítě, apod. Vlastně jo, přišla, studentka, která to úplně odflákla a byla naprosto nesamostatná. Za dvě hodiny jsem jí vyprovodila.
Už jsem fakt zoufalá. Je to fakt tak těžký někoho sehnat? Takových lidí na pracáku, ale mám pocit, že pracovat fakt nechtějí. Protože poptávka po úklidu domácností evidentně je. Už jsem naštvaná. Jaký máte zkušenosti vy?

Tak přišla poprvé a už měla být samostatná? Když to bereš takhle, tak to ti asi vyhovovat nebude žádná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
17.5.16 11:53

Mám paní 40 let z Vyškova, dojíždí až do Brna a k nám je suprová nic méně fakt vytížená až nevím do kdy a najít někoho seriozního je fakt problém :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8450
17.5.16 11:54

Vzhledem k tomu, že požaduješ samostatnost po někom, kdo tam je poprvé, tak je docela slušná šance, že jsou na vině tvoje požadavky.
Taky je otázka, kolik nabízíš. Tady v Brně si kamarádka za cca 12-15 hodin za měsíc vydělá skoro 1500. V Praze bych čekala na hodinu ještě o dost víc.
Vezmi si, že na těch pár hodin musí ještě dojet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
17.5.16 11:54

Tak za prvé si myslím, že první dva, možná i tři úklidy nemůžeš očekávat, že bude uklízečka úplně samostatná, musíš jí ukázat co a jak, jak si to představuješ. Také bude záležet, kolik za to nabízíš, ono co si budem povídat, jestli je to práce „za pár korun“, a přitom „buzerace“ (ne ve zlém, ale zamysli se, co od nich chceš a v jaké kvalitě), tak se nedivím, že třeba ani nedorazí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
17.5.16 12:05
@Kobliha51 píše:
Tak přišla poprvé a už měla být samostatná? Když to bereš takhle, tak to ti asi vyhovovat nebude žádná.

O to nejde, řekla jsem ji, aby vytřela všude. Vytřela chodbu a ptala se co dál? Tak já nevím co je na tom k nepochopení, že má vytřít i zbytek bytu. :nevim: Měla umýt lednici zevnitř, ošudlala to houbičkou a ani ji nenapadlo vyndat jedinou poličku a vymýt ji. Když sem jí to řekla, umyla je, ale veškeré napečené jídlo tam zustalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
17.5.16 12:09
@Mar__tanka1983 píše:
Tak za prvé si myslím, že první dva, možná i tři úklidy nemůžeš očekávat, že bude uklízečka úplně samostatná, musíš jí ukázat co a jak, jak si to představuješ. Také bude záležet, kolik za to nabízíš, ono co si budem povídat, jestli je to práce „za pár korun“, a přitom „buzerace“ (ne ve zlém, ale zamysli se, co od nich chceš a v jaké kvalitě), tak se nedivím, že třeba ani nedorazí…

Já právě nechci buzerovat, a nechci ani nic speciálního. Vysvětlila sem jí to, setřít podlahu na hromádku a pak zamést po uschnutí. Místo toho to rozšudlala a hromádka nikde. Tak když před tím nezametu a nevysaju, nemužu podlahu šudlat, ale stírat. Mám super mop, který krásně stírá.

Stačí mi vytřít, setřít prach - sepsala sem kde všude, umýt kuch. linku, vanu, wc a umyvadlo. Když mi jako otře houbičkou kuchyńskou linku a zbydou všude mastné cákance, tak je mi to k ničemu. Dokonce jsem jí na to speciálně upozornila a dala odmašťovač.

Budu se tedy snažit být mírnější na prvních pár úklidu no. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
17.5.16 12:09

@Sheelle Díky! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
17.5.16 12:14

Spíš mi šlo o to, že vlastně není nikdo moc ochotný vubec přijít. Že se ozvou, domluví, a nakonec z toho sejde. Kdyby se to stalo dvakrát, ale desetkrát, no už šílím :cert: A že ani úklidové firmy, které jsou dražší, a já jim fakt chtěla zaplatit, protože studentka za 110 na hodinu neuklidí pořádně, nemají lidi. No jsem překvapená. A to mi jich v googlu vylezlo spousta. A nebo jsem jim napsala po tel. dohodě objednávku a oni se mi neozvali. No co je to pak za firmu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22993
17.5.16 12:18

V poličce v lednici zůstalo napečené jídlo? :mrgreen:
Znovu se zeptám, kolik platíš? Jestli dáš holce tři stovky a očekáváš, že tam bude celé dopoledne lítat jak hadr na holi a dělat velký důkladný úklid, tak se opravdu nedivím, že nikoho neseženeš.
Já dělám občasné brigády v úklidovce, a za kompletní úklid (skříňky jen zvenku, prach všude, podlahy, okna, koupelna, záchod, kuchyň komplet - nelezeme do skříněk, ale trouba, MW zevnitř ano), který trvá cca 6 hodin ve čtyřech lidech si napočítáme cca 4tisíce ;)
A paní je nadšená a objednává si nás několikrát do roka (a ještě nás pohostí kávičkami a napeče :mrgreen: )
edit: a dodám, že to není Praha ;)

Příspěvek upraven 17.05.16 v 12:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
17.5.16 12:25

@Mar__tanka1983 Po téhle slečně jsem chtěla kromě klasiky také generálku lednice. Věděla o tom a přesto to neuměla uklidit. Platila jsem 110/hodinu. S platem také souhlasila. Dokonce jsem jí řekla, že co nestihne, nestihne, hlavně ať je pořádně to, co stíhá.

Příspěvek upraven 17.05.16 v 12:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
17.5.16 12:25

Mela jsem pani pres agenturu Atak a spokojenost :-) jen tak pres inzerat se mi nikdy zadna neosvedcila. Mela jsem tri a nespolehlive az hruza. Agentura je aspon trochu drzi na uzde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama