Seirál Slunečná

465
7.11.20 19:51

Seirál Slunečná

Servus ženský,
tak co díváte se? Jaké tam máte rádi herce. Líbí se vám Burešová. Mně se Slunečná líbí. Ženský pište!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14209
7.11.20 20:18

@JohanaRottova moc ti nepomůžu, nedívám. Videla jsem par prvních dílu, pak mi přišlo trapný jak se milujou, nemilujou, mluví spolu, nemluví, uráží se a libaji a to umělý prodlužování me vyloženě vytáčí.. tak dávám přednost jiným programům nebo knížce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
7.11.20 20:25

Ze začátku jsem koukala, teď si to pouštím jako kulisu druhý den dopoledne, když doma na HO pracuju. Večer tím zabíjet fakt nemusím. Nicméně Burešová mi v posledních dílech leze tak extrémně na nervy, že jsem musela dát za pravdu Jankovi, když jí rekl, že je „kyselá pr.del“. Oblíbenou postavu tam nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
7.11.20 20:26
@lachtanice86 píše:
@JohanaRottova moc ti nepomůžu, nedívám. Videla jsem par prvních dílu, pak mi přišlo trapný jak se milujou, nemilujou, mluví spolu, nemluví, uráží se a libaji a to umělý prodlužování me vyloženě vytáčí.. tak dávám přednost jiným programům nebo knížce

Pořád lepší než ty věčné seiraly jako Modry kod nebo Ordinace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
7.11.20 20:29
@Kockazvysocan píše:
Ze začátku jsem koukala, teď si to pouštím jako kulisu druhý den dopoledne, když doma na HO pracuju. Večer tím zabíjet fakt nemusím. Nicméně Burešová mi v posledních dílech leze tak extrémně na nervy, že jsem musela dát za pravdu Jankovi, když jí rekl, že je „kyselá pr.del“. Oblíbenou postavu tam nemám.

O Burešové všude píší, jak je krásná a ani to tak nevypadá. Když promluví, tak jako kdybych slyšela pyšnou princeznu. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
7.11.20 20:29
@JohanaRottova píše:

Ono to začíná být dost podobný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
7.11.20 20:30
@JohanaRottova píše:
O Burešové všude píší, jak je krásná a ani to tak nevypadá. Když promluví, tak jako kdybych slyšela pyšnou princeznu. :roll:

Mě se teda nelíbila nikdy a ten její „Krásný“ úsměv fakt nemůžu. Tenhle typ úsměvu se mi fakt hodně nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14209
7.11.20 20:31
@JohanaRottova píše:

Řekla bych, že to k tomu ma dost nakročeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15982
7.11.20 20:33
@JohanaRottova píše:
Servus ženský,
tak co díváte se? Jaké tam máte rádi herce. Líbí se vám Burešová. Mně se Slunečná líbí. Ženský pište!

Bohužel, věnuji se pouze Ještědským románům Karolíny Světlé.

Njn.. každý fotbalový klub má své maskoty a každý internetový server své trollíky.
Do klece se holt bohužel zavřít nedají :nevim: :nevim: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32435
7.11.20 20:37

Hrozná srač..ka aztráta času. Burešová je jen další bulvární rychlokvaška, kvůli které se bojíte otevřít konzervu.Za čas po ní neštěkne pes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
7.11.20 20:52

Nemám tv :D A jsem za to ráda, ale přijde mi zajímavé, četla jsem teď nadpis na idnesu, že Ulice je strašně depresivní. Ale ty fotky vypadaly, jak z Ordinace, když jsem ji viděla před 15lety u rodičů. To se ti herci střídají ve všech seriálech v ČR?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
7.11.20 20:53
@JohanaRottova píše:

To je trochu jako říct, že furt lepší průjem než zácpa :lol: Obojí je na ho*no :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
7.11.20 20:55
@Altavista píše:
Nemám tv :D A jsem za to ráda, ale přijde mi zajímavé, četla jsem teď nadpis na idnesu, že Ulice je strašně depresivní. Ale ty fotky vypadaly, jak z Ordinace, když jsem ji viděla před 15lety u rodičů. To se ti herci střídají ve všech seriálech v ČR?

Také na televizi nekoukám, ale kolegyně to pouští v práci, tyhlety české televizní průjmy :lol: Takže můžu potvrdit, že pokaždé se to jmenuje nějak jinak, má to trochu jiný scénář, ale ksichty jsou furt stejné. A hrají to taky pořád stejně :lol: Takže je vlastně úplně jedno, kterou tu věc pustíte, je to všechno to samé s těmi stejnými lidmi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50951
7.11.20 20:56

Divame se. Ale mi osobne prestava bavit. Zacatek byl fajn, vtipny. Vecerni odreagovani 2× tydne. Proc ne? Ale ted mi prijde, ze scenaristum hrabe.
Vtip se vytratil, porad samy negativisnus (coz nesnasim) a zbytecne zamotavani. Tyna furt nafucena, arogantni. Skoda, ze to takhle pos…li.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
7.11.20 20:57
@Kockazvysocan píše:
Mě se teda nelíbila nikdy a ten její „Krásný“ úsměv fakt nemůžu. Tenhle typ úsměvu se mi fakt hodně nelíbí.

Hlavně se nás snaží oslnit tím, že chodí bez podprsenky. Vystavovala svoje obnažená těla v časopisech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama