Sejde z očí sejde z mysli u mě nefunguje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:19
Sejde z očí sejde z mysli u mě nefunguje

Ahoj.. Sejde z očí sejde z mysli proč to tak nefunguje? Zažil to tak někdo? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kačus82
Echt Kelišová 7601 příspěvků 27.08.19 19:25

Tak jestli si ho nebo to porad vybavujes a zivis to, tak je to logicke, ze to nefunguje. U me funguje si to odbolet a v pravou chvili slapnout na krk…

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 27.08.19 19:28

Tak záleží na tom, jak dlouho to je. Mně třeba trvalo rok a půl, než jsem dokázala přestat myslet na jednoho člověka, už je to strašně moc let, ale tohle si vybavuju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:32
@Kačus82 píše:
Tak jestli si ho nebo to porad vybavujes a zivis to, tak je to logicke, ze to nefunguje. U me funguje si to odbolet a v pravou chvili slapnout na krk…

No snažím se ale nevím jak to říct chodí mi do cesty takový náhody jako třeba že z televize se často ozve jeho jméno tak si vzpomenu, mam živý sny a krásný o tom jak jsme spolu, nebo když jdu na místo kde jsme spolu byli tak se mi to všechno vybaví… A je to 3 roky a z toho jsem ho 2 roky neviděla a pořád to tak je :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:34
@Zoe1 píše:
Tak záleží na tom, jak dlouho to je. Mně třeba trvalo rok a půl, než jsem dokázala přestat myslet na jednoho člověka, už je to strašně moc let, ale tohle si vybavuju.

3 roky co nejsme spolu a 2,5 roku jsem ho neviděla ani kontakt fotografii nic nemám jen v ty moji hlavě pořád je :nevim:

Au_Lait
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:35

Třeba to přejde, až potkáte někoho nového. Nové hezké zážitky místo starých vzpomínek :kytka:.

Kačus82
Echt Kelišová 7601 příspěvků 27.08.19 19:39
@Anonymní píše:
No snažím se ale nevím jak to říct chodí mi do cesty takový náhody jako třeba že z televize se často ozve jeho jméno tak si vzpomenu, mam živý sny a krásný o tom jak jsme spolu, nebo když jdu na místo kde jsme spolu byli tak se mi to všechno vybaví… A je to 3 roky a z toho jsem ho 2 roky neviděla a pořád to tak je :nevim:

Je to takove romantické. Pokud vsechno beres jako osudovou nahodu, tak to samo neodejde. Jestli je to nejaky slavny clovek, tak je logicke, ze o nem takto uslysis. No, blbý, ale fakt budes muset chtit, no :nevim:

Addka1
Kecalka 115 příspěvků 27.08.19 20:08
@Anonymní píše:
No snažím se ale nevím jak to říct chodí mi do cesty takový náhody jako třeba že z televize se často ozve jeho jméno tak si vzpomenu, mam živý sny a krásný o tom jak jsme spolu, nebo když jdu na místo kde jsme spolu byli tak se mi to všechno vybaví… A je to 3 roky a z toho jsem ho 2 roky neviděla a pořád to tak je :nevim:

Ja to tak mam taky, uuuplne presne. Nevidela jsem ho 2 roky a je to uz pred trema rokama. Hodne me zajima co kdo napíše. Já mám sny s ním a velice hezký a úplně živý. Já si myslím že to jsou prostě hezké vzpomínky a musím říct že v tom vztahu bylo mnoho osklivyho ale vidim jen ty krasny momenty, vidim jeho smích a slyším jeho hlas. Myslim ze to byla prave ta pravá zamilovanost. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 20:35
@Addka1 píše:
Ja to tak mam taky, uuuplne presne. Nevidela jsem ho 2 roky a je to uz pred trema rokama. Hodne me zajima co kdo napíše. Já mám sny s ním a velice hezký a úplně živý. Já si myslím že to jsou prostě hezké vzpomínky a musím říct že v tom vztahu bylo mnoho osklivyho ale vidim jen ty krasny momenty, vidim jeho smích a slyším jeho hlas. Myslim ze to byla prave ta pravá zamilovanost. :D

Nooo huraaa :potlesk: konečně někdo kdo mě chápe :P když mám sen a probudím se pak se snažím do něj vrátit ale ono už to většinou nejde :mrgreen: :? Říkám si že bych ho chtěla mít aspoň jako kamaráda protože jako kamarádi jsme si ze začátku hodně rozuměli, ale jak poprvé přišel a představil se v tu chvíli jsem zažila takovej nepopsatelnej pocit kterej trvá do dnes.. A to jsme to neměli růžový ale moje pocity byli a jsou pořád stejný.. Říkám si co by to asi semnou udělalo kdybych ho potkala :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:04

Netuším, sama odmazávám jednoho taky už léta. A naprosto marně. Za tu dobu nastal mírný pokrok, nezdá se mi o něm každý den, ale „jen“ pětkrát týdně :zed: A protože jsem pak půl dne plná toho snu (které ani nebývají pěkné, minimálně dvě třetiny snů jsou dost ošklivé), myslím na něj i ve dne a pak se mi o něm zase zdá… :zed: :zed: :zed: Zdálo se mi o něm i ve chvíli, kdy jsem chodila a spala s jiným. Zdá se mi o něm, když piji i když jsem střízlivá, když se usportuji do bezvědomí i když celý den příjemně relaxuji, když mám práce nad hlavu i když celý den proflákám. Kdyby pomohlo amputovat si pravou ruku, udělám to sama i tupým nožem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:27
@Anonymní píše:
Netuším, sama odmazávám jednoho taky už léta. A naprosto marně. Za tu dobu nastal mírný pokrok, nezdá se mi o něm každý den, ale „jen“ pětkrát týdně :zed: A protože jsem pak půl dne plná toho snu (které ani nebývají pěkné, minimálně dvě třetiny snů jsou dost ošklivé), myslím na něj i ve dne a pak se mi o něm zase zdá… :zed: :zed: :zed: Zdálo se mi o něm i ve chvíli, kdy jsem chodila a spala s jiným. Zdá se mi o něm, když piji i když jsem střízlivá, když se usportuji do bezvědomí i když celý den příjemně relaxuji, když mám práce nad hlavu i když celý den proflákám. Kdyby pomohlo amputovat si pravou ruku, udělám to sama i tupým nožem.

Joo to znám :think: A teď mě zajímá jestli je to ta pravá láska nebo jen poblouznění.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:39
@Anonymní píše:
Joo to znám :think: A teď mě zajímá jestli je to ta pravá láska nebo jen poblouznění.. :nevim:

Domýšlivě si myslívám, že z mé strany to byla (je?) pravá láska a on nepoznal diamant, i když ho už držel. Takže on přišel o to nejdražší, co v životě mohl mít.

Jak je to ve skutečnosti… Prostě mě neměl rád, ne dost, ne tak, jak jsem já chtěla, on mě prostě nechtěl. Velmi smutné, ale stává se to. Jen kdybych našla tlačítko, kterým bych si ho vymazala z hlavy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:45
@Anonymní píše:
Domýšlivě si myslívám, že z mé strany to byla (je?) pravá láska a on nepoznal diamant, i když ho už držel. Takže on přišel o to nejdražší, co v životě mohl mít.Jak je to ve skutečnosti… Prostě mě neměl rád, ne dost, ne tak, jak jsem já chtěla, on mě prostě nechtěl. Velmi smutné, ale stává se to. Jen kdybych našla tlačítko, kterým bych si ho vymazala z hlavy.

To jsi vystihla hezky.. Třeba jednou se ty naše cesty znova spojí.. Říká se že je to všechno na osudu.. Ale proč mi ten osud ho přinesl do života a zanechal v hlavě v srdci :nevim:

PetrDOA
Kecalka 162 příspěvků 27.08.19 21:59
@Anonymní píše:
Domýšlivě si myslívám, že z mé strany to byla (je?) pravá láska a on nepoznal diamant, i když ho už držel. Takže on přišel o to nejdražší, co v životě mohl mít.Jak je to ve skutečnosti… Prostě mě neměl rád, ne dost, ne tak, jak jsem já chtěla, on mě prostě nechtěl. Velmi smutné, ale stává se to. Jen kdybych našla tlačítko, kterým bych si ho vymazala z hlavy.

Tlacitko reset asi neexistuje. Taky bych ho bral vsema 10. Dost by to vsechno usnadnilo. :no_mouth:

moof
Kecalka 101 příspěvků 27.08.19 22:09
@PetrDOA píše:
Tlacitko reset asi neexistuje. Taky bych ho bral vsema 10. Dost by to vsechno usnadnilo. :no_mouth:

co reset, delete kdyby existovalo :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama