Sekce (císařský řez) porodnice Hořovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aluree
Kecalka 349 příspěvků 12.10.17 18:23
Sekce (císařský řez) porodnice Hořovice

Pěkný večer, zajímalo by mě, jestli některá z vás absolvovala sekci v Hořovicích? Čekám třetí dítko, jako jediné je i po 30.tt hlavičkou nahoru tedy koncem pánevním (chlapeček). Dnes jsem 37+1, na 38+0 jsem objednaná na podrobný ultrazvuk a následně na poradně budu s Dr. Ševítem řešit termín sekce. Na kdy vám sekci plánovali? A jaká byla rekonvalescence? Ještě pro upřesnění, koncem pánevním rodit nechci.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Duo17
Kecalka 187 příspěvků 12.10.17 18:28

Já ti bohužel neporadím, mě čeká sekce příští pátek v Krči. Ale něco mi říká, že Hořovice jsou moc dobrá porodnice, ne?

Andy27
Kelišová 5447 příspěvků 12.10.17 18:29

Nevím tedy jestli se postup liší podle nemocnice :mrgreen:..za sebe jen já bych nešla do spinalu, mě u sofinky dělala kontrolni ve 39 a 2 dny před termínem jsem měla nástup, malá byla taky v takový divný poloze(napříč) noc před se zavedl klistýr, injekce proti tromboze, ty jsou co pamatuji i po tom dva dny, zabandážovaly nohy a jelo se na sál, a rekonvalescence já tam měla ženský co druhej den vstaly jak čipery, a já samej problém..takže fakt záleží na stavu, na tělu,3 tydny po jsem se vlastně nevykoupala..nebyl jsem schopna zvednout ani nohu :? ale pak to najednou bylo ok o jizvě skoro nevím

kytkalenka
Kecalka 264 příspěvků 12.10.17 18:36

Já před pěti lety krizový pro nepostupující porod a právě se Ševítem a byla jsem naprosto spokojená a jizvu má jenom čárku. Já ho měla v epidurálu takže bez uspání.

Duo17
Kecalka 187 příspěvků 12.10.17 18:36

@Andy27
Já neznám postup v žádné nemocnici, teprv mě to čeká. Ale rozdíl přece je, já nastupuju den předem, ne dva dny. A spinální proč ne?

Aluree
Kecalka 349 příspěvků 12.10.17 18:38

@kytkalenka takže si budu prosit Ševíta :lol: moc děkuji za doručení

Aluree
Kecalka 349 příspěvků 12.10.17 18:40

@Duo17 jj Hořovice jsou dobré, ale znáš to, je to vždy o tom, na koho narazíš ;)

Andy27
Kelišová 5447 příspěvků 12.10.17 18:40

@Duo17 nastupuje se běžne bud den nebo dva…to rozhoduje lékař..mě to vyšlo na pondělí takže nástup v sobotu ráno, kvůli testum, atd…až v neděli jsem mluvila s anesteziolo­gem..mě byl doporučen, že když zabere jak má je to lepší než narkoza..já skolabovala..měla jsem na něj po 20 minutách reakci..nehledě nemohl se trefit do páteře a nic moc..takže si myslím že celková je asi lepší.. :think:

Reklama

Aluree
Kecalka 349 příspěvků 12.10.17 18:44

Holky a jak jste byly schopné se postarat o mimčo?

Duo17
Kecalka 187 příspěvků 12.10.17 18:45

@Andy27
Aha, tak to jo. To víš, bohužel nikdy není možné předvídat, kdo na co bude mít jakou reakci. Já jsem teda ještě s anesteziologem nemluvila, ale asi bych chtěla epidurální a trochu něčeho na oblbnuti. Zase moc nechci celkovou, ta se dostává do krve i dětem. Po spinale se prý nesmí několik hodin na nohy.

Duo17
Kecalka 187 příspěvků 12.10.17 18:47
@Aluree píše:
@Duo17 jj Hořovice jsou dobré, ale znáš to, je to vždy o tom, na koho narazíš ;)

Přesně, bohužel se všude asi najde dobrá duše, která umí zkazit jinak dobrý dojem. Ale to člověk časem hodí za hlavu, důležité je, aby byla kvalitní zdravotní péče.

kytkalenka
Kecalka 264 příspěvků 12.10.17 18:55

Já tedy osobně kdyby šla podruhé asi bych do epidurálu nešla, protože mě dost dlouho bolela hlava a hlavně jinak to je, když máš vyvolávané kontrakce celý den, to mi bylo úplně jedno kdyby do mě vrazili cokoliv, i ten epidurál píchala nadvakrát, ale kdybych přišla svěží z domu tak se snad nechám uspat úplně radši. Prvních 24 strávíš na přístrojích na JIP budou ti malé nosit na přikládání, pak tě postaví, musíš dojít do sprchy, vyčůrat se do kyblíku aby věděli, že všechno ok a pak už ti ho nosí jak chceš, ale když si budeš třeba fakt chtít zaspat celou noc tak ti to nenutí a nechají si ho. Mě třeba malého dokrmovali a vlastně mi to ani nevadilo a měl dudlík. Blbé bylo, když jsem asi 3 den chytla nějakou virozu a tam neměli nic kromě paralenu a hlavně se ti bojí i něco dát. Takže doporučuji takový sirupy, léky na alergi kdyby náhodou mít z domova, to tam fakt nemají. Jinak kašlat moc po císaři nejde a nejlepší je, si vždycky to břicho přidržet když se zvedáš a tak. Ale přežít se to dá a když si necháváš u sebe mimi tak tě to víc nutí a říká se, že ta rekonvalescence je rychlejší. Jo a jizvu hned začít mazat Contratubexem a bude malinká:-)

Aluree
Kecalka 349 příspěvků 12.10.17 19:15

@kytkalenka moc děkuji za vyčerpávající popis :palec:

koralina11
Neúnavná pisatelka 16764 příspěvků 12.10.17 19:24

Me delala první sc dr Pelikánová a druhej sc dr Chudáčková obe jsou super a rekonvlescence dobra u obou jinak ve spinálu oba

Aluree
Kecalka 349 příspěvků 12.10.17 19:37

@koralina11 a můžu se zeptat jak před termínem ti sekce plánovali? A jestli třeba za dva dny nebo za týden? Tím, že budu příští středu už 38+0/38+5, tak bych byla nerada, kdyby se mi rozjel porod. Dcera se narodila 38+0, odtekla mi voda. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Sexuoložka: MeToo je štvanice na muže, která se obrátí proti ženám

Když byla před pár dny americkým magazínem Time vyhlášena Osobností roku 2017... číst dále >

Po měsíci v KLDR byla jako Severokorejci. Myslela jen na jídlo a vodu

Stačily jen čtyři týdny v KLDR a studentka koreanistiky Nina Špitálníková se... číst dále >

Reklama