Sekrálně konické hrdlo pro prst pro falang

Anonymní
22.4.21 15:23

Sekrálně konické hrdlo pro prst pro falang

Ahojky, moc vás prosím o radu.
Jsem 29tt a byla jsem na rizikovce s odtokem plodové vody. Jednou pozitivní pak zase nic a tak se to opakuje stále dokola. Ale má otázka je : co znamená sekrálně konické hrdlo pro prst pro falang?
Moc děkuji za odpovědi :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.4.21 15:41

Doufám, ze to bude správně - ze si to ještě pamatuji. :mrgreen:

Sakralne je v pořádku. Tak má být.

Konicky tvar je u prvorodicky též OK.

A prostupna pro “phalang” je ze je děložní hrdlo prostupne - zde tedy na 1prst - cca 1.5cm

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 15:45
@Anonymní píše:
Doufám, ze to bude správně - ze si to ještě pamatuji. :mrgreen:

Sakralne je v pořádku. Tak má být.

Konicky tvar je u prvorodicky též OK.

A prostupna pro “phalang” je ze je děložní hrdlo prostupne - zde tedy na 1prst - cca 1.5cm

A když budu rodit podruhé je to také OK?
A je normální že jsem otevřená ve 29 tt na 1 prst?
Mě totiž moje gynekoložka řekla že jsem jak časovaná bomba a v porodnici zas že je vše v pohodě tak nevím čemu věřit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 15:48

Já byla takhle od 24tt, k tomu čípek žádný. V porodnici si mě chtěli nechat. Moje gyn, ze není potřeba, ať jsem doma. Rodila jsem v termínu - více méně. Ale odpocivala jsem, dosrzovala klidový režim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 15:59
@Anonymní píše:
Já byla takhle od 24tt, k tomu čípek žádný. V porodnici si mě chtěli nechat. Moje gyn, ze není potřeba, ať jsem doma. Rodila jsem v termínu - více méně. Ale odpocivala jsem, dosrzovala klidový režim.
Čípek mám tuhý 2cm, a CS3 vůbec se v tom vážně nevyznám :( a když se zeptám lékařů tak na mě koukají jak na blázna :nevim:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 16:06

A dostala si progesteron?
Nějaký režim na doma? Klid atd?

CS se hodnotí prave podle konzistence cipku, délky cipku, směru cipku atd, takže když je nějaká odchylka, samozřejmě se CS zvyšuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 18:07
@Anonymní píše:
A dostala si progesteron?
Nějaký režim na doma? Klid atd?CS se hodnotí prave podle konzistence cipku, délky cipku, směru cipku atd, takže když je nějaká odchylka, samozřejmě se CS zvyšuje.

Jen klidový režim, jak říkám každý mi říká něco jiného, takže jsem z toho celkem nesvá.. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat