Sekretářka/ošetřovatel/pracovník v soc. službách/psych.

Anonymní
17.11.15 21:28

sekretářka/ošetřovatel/pracovník v soc. službách/psych.

Ahoj, bude mi končit rodičák a protože jsem byla dlouho doma s dětmi (práce jsem zanechala již v těhotenství), chtěla bych se posunout někam jinam, než jsem byla před x lety. Vybrala jsem si pár rekvalifikačních kurzů, které by mě zajímaly. Nevím, sice, jak to na pracáku pak chodí, zda se můžu přihlásit hned a jaké jsou vlastně podmínky, nicméně, to se dá zjistit na netu.
Můj dotaz spočívá spíš v tom, který z výše uvedených kurzů si vybrat… Toho ošetřovatele bych klidně vyřadila, ale ten zbytek by mě zajímal asi tak stejně.
tak hledám vás, které jste některý z nich absolvovaly, pomohlo vám to se někam posunout, změnit úplně svůj dosavadní obor a práce vás baví…?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24412
17.11.15 21:33

Tak ono záleží hlavně na pracáku, jestli ti ten kurz doporučí a zaplatí.
Jakou máš kvalifikaci a jestli máš šanci najít práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
17.11.15 21:44

Co je psych.?

Ošetřovatel a pracovník v soc. službách bude podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 21:52

On je dneska na sekretářku zapotřebí nějaký speciální kurz? 8o ošetřovatel a pracovník v soc. službách je téměř totéž - můžeš dělat v domově pro seniory nebo sanitárku v nemocnici..platově nula nula prd a většinou nepřetržitý provoz (což s malými dětmi nevim) a psych? ať je to cokoliv s psychologií, rozhodně kurzem nic nezískáš (každý rok chrlí školy hromady absolventů podobných studií a věř, že kurzy nestačí) pokud můžu doporučit, zdokonal si nějaký cizí jazyk, je to univerzální a může se ti to hodit v řadě zaměstnání. a mezi náma, pokud jsi věděla na mateřské, že chce měnit zaměření nebo obor práce, proč jsi na rodičáku raději něco nestudovala dálkově? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
17.11.15 21:53

Jakou máš SŠ? A co by Tě bavilo? On je rozdíl pracovat v domově pro seniory a nebo pracovat jako sekretářka. Určitě se po rodičáku a bez praxe uplatníš lépe v soc. službách, ale platy jsou otřesné a práce to není pro každého. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
17.11.15 21:54

Co asistent pedagoga? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
17.11.15 21:58
@Karleon píše:
Co je psych.?Ošetřovatel a pracovník v soc. službách bude podobné.

není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 22:01

Tak ja sem pracovnice v sociálních službách. Chodím k lidem domu a ptam se co potřebuji, povidam si s nimi, na procházky chodíme atd… praci mam moc ráda, dělám od 8 do půl 5,žádné směny nebo víkendy. A peníze ok. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.15 22:03

Psych. myšleno jako psychologie, nevešlo se mi to do nadpisu…
Chtěla jsem spíš vždycky nějak pomáhat lidem, ale bohužel po zš jsem se nedostala na školu a tak mám obchodku.

• Nahlásit
  • Citovat
17.11.15 22:03
@Anonymní píše:
Tak ja sem pracovnice v sociálních službách. Chodím k lidem domu a ptam se co potřebuji, povidam si s nimi, na procházky chodíme atd… praci mam moc ráda, dělám od 8 do půl 5,žádné směny nebo víkendy. A peníze ok. ;)

tak to bych ty OK peníze chtěla vidět :mrgreen: pod tím si každý představí něco jiného..pro mě je tato práce z větší části charita.
@Ester13 na asistenta pedagoga dnes musíš mít spec. ped. nebo aspoň sociálné pedagogiku..pokud teda nemáš známosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 22:04
@Anonymní píše:
Tak ja sem pracovnice v sociálních službách. Chodím k lidem domu a ptam se co potřebuji, povidam si s nimi, na procházky chodíme atd… praci mam moc ráda, dělám od 8 do půl 5,žádné směny nebo víkendy. A peníze ok. ;)

A můžu se zeptat kolik máš? Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
49241
17.11.15 22:04
@Anonymní píše:
Chtěla jsem spíš vždycky nějak pomáhat lidem, ale bohužel po zš jsem se nedostala na školu a tak mám obchodku.

tak to je otázka kolik času chceš věnovat studiu - na psychologii musíš mít vš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.15 22:06
@Anonymní píše:

kurz psychologie? a to mysllíš že by ti umožnilo jaké místo? já ti to řeknu..žádné. To je kurz max. pro zajímavost..jako koníček..ale profesně je ti to ničemu pokud nemáš něco vystudováno. Jestli máš obchodku, mákla bych na jazyku a zkusila něco klofnout v nějaké firmě. jestli tě baví dělat s lidma, počítej v soc. službách s malými výdělky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
17.11.15 22:11
@Anonymní píše:

Psychologii vyškrtni, na tu musíš studovat 5 let na VŠ. Tyto kurzy jsou k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
17.11.15 22:13
@Ester13 na asistenta pedagoga dnes musíš mít spec. ped. nebo aspoň sociálné pedagogiku..pokud teda nemáš známosti

Jo, pravdu díš, on se měnil ten zákon o ped. pracovnících.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama