Reklama

Sekta, vymývarna na Vysočině, znáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

osvc
Kecalka 484 příspěvků 24.07.18 15:17
Sekta, vymývarna na Vysočině, znáte?

Milé dámy, obracím se na vás s prosbou na základě předchozí diskuze https://www.emimino.cz/…adce-322958/
Vy z Vysočiny, neznáte nějaké místo, kde se sdružují podivní lidi? Mělo by se jednat o statek na okraji vesnice. Nevím, jestli je to schované za nějaké sdružení, sektu, nebo církev. Vede to člověk, který si říká guru, jméno nevím.
Moc děkuju ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 24.07.18 15:51

necetla jsem predchozi diskuzi…

pokud se ptam na neco,co je tam jiz napsane,tak se omlouvam :kytka:

Kterou cast Vysociny mas na mysli?

annasmyc
Kecalka 223 příspěvků 24.07.18 16:18

Kuroslepy u Třebíče? jestli to tam nezavřeli, tak to bylo před lety v médiích, ale guru tam je ženská, ne chlap
 https://www.denik.cz/…24-ksg5.html

Maui52
Kecalka 483 příspěvků 24.07.18 16:49

Držím palce,aby se to našlo. Třeba někdo z diskuze opravdu nějaké takové pochybné místo zná. Ale je možné, ze se to ve “vsi” vydává třeba za léčebnu nebo tak.

osvc
Kecalka 484 příspěvků 24.07.18 17:01
@Kralikcek píše:
necetla jsem predchozi diskuzi…

pokud se ptam na neco,co je tam jiz napsane,tak se omlouvam :kytka:

Kterou cast Vysociny mas na mysli?

Bohužel tohle nevím :?

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 24.07.18 17:13

Pocházím z Vysočiny a bohužel/bohudík eviduju jen ty Kuroslepy..

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12868 příspěvků 24.07.18 17:15

Policie by je našla na základe signálu z mobilu. :think:

Uživatel je onlineLabužník mirabelka02
Povídálka 20 příspěvků 24.07.18 17:15

Také „jen“ ty Kuroslepy…kdysi jsem o tom četla na netu. Není to Grál??? nějaký jejich „společný“ dům?

Uživatel je onlineLabužník mirabelka02
Povídálka 20 příspěvků 24.07.18 17:17

Není to nějaký „jogový ášram“???? Jeden byl snad někde tam - směrem na Vysočinu.

osvc
Kecalka 484 příspěvků 24.07.18 18:34
@nostress píše:
Policie by je našla na základe signálu z mobilu. :think:

To mě taky napadlo, už jsem to psala vedle, ale asi k tomu musí mít nějaké povolení, to zřejmě nepůjde, že tam jen tak přijdu, ať mi to dohledají :?

osvc
Kecalka 484 příspěvků 24.07.18 18:34

@Labužník mirabelka02 Opravdu nevím, jak se to jmenuje, může to být klidně ono :nevim:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12868 příspěvků 24.07.18 18:36
@osvc píše:
To mě taky napadlo, už jsem to psala vedle, ale asi k tomu musí mít nějaké povolení, to zřejmě nepůjde, že tam jen tak přijdu, ať mi to dohledají :?

Třeba jo, pokud by jsi jim to řekla tak, jak jsi to napsala tady. :think: Za zeptání nic nedáš.
Přeci Policie má pomáhat a chránit.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1844 příspěvků 24.07.18 18:39

@osvc ty jo, ty té kamarádce opravdu chceš pomoci. Jinak nevím, jestli mi něco uniklo, ale ty tam máš jet za ní na návštěvu, ne? Tím se dozvíš adresu místa a rovnou můžeš googlit přesněji přímo název té sekty

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3021 příspěvků 24.07.18 18:43

jestli máš blbý zkušenosti s jednou policejní stanicí, zajdi na jiný okrsek.Slušně, ze by ses ráda zeptala… Nikdo ti hlavu neutrhne.

osvc
Kecalka 484 příspěvků 24.07.18 18:44
@Lalelale píše:
@osvc ty jo, ty té kamarádce opravdu chceš pomoci. Jinak nevím, jestli mi něco uniklo, ale ty tam máš jet za ní na návštěvu, ne? Tím se dozvíš adresu místa a rovnou můžeš googlit přesněji přímo název té sekty

Bohužel návštěva se zrušila, ještě musí prodloužit klidový režim, to mi přišlo v sms z neznámého čísla a podepsaná ona, takže nevím nic :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama