Šel preparkovat a už se nevratil

Anonymní
16.8.20 15:58

Šel preparkovat a už se nevratil

Holky, já ty chlapi nechápu!!! ???????????? To nemůžou říct na hodinu, že nic nebude?!?!!! ???????????? Jeden si ode mě vyžádal číslo, dvakrát jsme se viděli, dneska přijel na oběd a jak to tady viděl, tak řekl, že si jde preparkovat a zmizel. Jako já chápu, že nebydlím nic moc, že jsou tady poněkud nestandardní podmínky, ale čekala bych, že aspoň na rovinu přizná, že vztah nebude ????????????, ne, že jako malý kluk zdrhne, další mě chtěl jenom na ocucavani v práci, no, jako fakt ty chlapy nechápu!!! :D :lol: :) :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42879
16.8.20 16:00

Bez do prostreno, seznamovaci dily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
16.8.20 16:02

To bych od dospeleho chlapa taky necekala. Nechci se te dotknout, ale pokud to bylo opravdu kvuli bydleni, tak to musis bydlet v hodne zajimavym prostredi. Ale ani tak to jejich chovani neomlouva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27581
16.8.20 16:02
@Anonymní píše:
Holky, já ty chlapi nechápu!!! ???????????? To nemůžou říct na hodinu, že nic nebude?!?!!! ???????????? Jeden si ode mě vyžádal číslo, dvakrát jsme se viděli, dneska přijel na oběd a jak to tady viděl, tak řekl, že si jde preparkovat a zmizel. Jako já chápu, že nebydlím nic moc, že jsou tady poněkud nestandardní podmínky, ale čekala bych, že aspoň na rovinu přizná, že vztah nebude ????????????, ne, že jako malý kluk zdrhne, další mě chtěl jenom na ocucavani v práci, no, jako fakt ty chlapy nechápu!!! :D :lol: :) :mrgreen:

Nesmíš si vybírat takové typy :roll: Mně by to přišlo spíš k smíchu. Buď ráda, že zdrhnul. Tohle by na společný život stejně nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
16.8.20 16:04

Co jsou “ponekud nestandartni podminky”?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
16.8.20 16:11

Chápu dobře, že bydlíte natolik nestandardně, že chlap radši šel přeparkovat? Nevěřím svým očím, tak se raději ptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.8.20 16:11

Mě by ty podmínky taky zajímaly :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4139
16.8.20 16:14

Bydlis v prasecim chlivku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
16.8.20 16:15
@Anonymní píše:
Holky, já ty chlapi nechápu!!! ???????????? To nemůžou říct na hodinu, že nic nebude?!?!!! ???????????? Jeden si ode mě vyžádal číslo, dvakrát jsme se viděli, dneska přijel na oběd a jak to tady viděl, tak řekl, že si jde preparkovat a zmizel. Jako já chápu, že nebydlím nic moc, že jsou tady poněkud nestandardní podmínky, ale čekala bych, že aspoň na rovinu přizná, že vztah nebude ????????????, ne, že jako malý kluk zdrhne, další mě chtěl jenom na ocucavani v práci, no, jako fakt ty chlapy nechápu!!! :D :lol: :) :mrgreen:

No nepopisujes ty podminky, ale možná ho i chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
16.8.20 16:20

Co to musí být za podmínky, že chlap bez rozloučení zdrhl? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24957
16.8.20 16:24
@matkabagristy píše:
Bez do prostreno, seznamovaci dily

Spíš asi do „uklizeno“ :mrgreen: nemůžu si vzpomenout jak se jmenoval ten seriál jak lidem uklízelo to komando, jak doma hromadili odpad :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 16:24

Ale houby, :D :) :mrgreen:, myslím, že tady uklizeno je, od rána jsem na tom makala, jenom je to tady děsný stiasneny, jako dali jsme si pusu, řekl, že pudem do města, ukazovala jsem se mu v nové halence, pak si šel preparkovat a od té doby nebere telefon :lol: :lol: :D :), jako to číslo chtěl on, jako kdyby nechtěl, tak si ho nebere, já chlapy nehledám, prostě mě to nějak přišlo samo, jenže mi to přijde takový divný, no 😁 😆 😃, podle toho, jak se choval mi nepřišlo, že by nemělo nic být 😁 😆 😃

• Citovat
  • Nahlásit
42879
16.8.20 16:27
@pikola píše:
Spíš asi do „uklizeno“ :mrgreen: nemůžu si vzpomenout jak se jmenoval ten seriál jak lidem uklízelo to komando, jak doma hromadili odpad :jazyk:

how clean is your house?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
16.8.20 16:31
@Anonymní píše:

A řeklas mu co je účelem schůzky? Ono jít na předem domluvený pohlavní styk, hodinu se bavit o ničem, hodinu jíst oběd, hodinu koukat na film nikoho moc neba… Kdybys mu ho přeblafla hned u oběda pod stolem nebo servírovala oběd v tangách a lodičkách, asi by neutekl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4139
16.8.20 16:33
@Anonymní píše:
Ale houby, :D :) :mrgreen:, myslím, že tady uklizeno je, od rána jsem na tom makala, jenom je to tady děsný stiasneny, jako dali jsme si pusu, řekl, že pudem do města, ukazovala jsem se mu v nové halence, pak si šel preparkovat a od té doby nebere telefon :lol: :lol: :D :), jako to číslo chtěl on, jako kdyby nechtěl, tak si ho nebere, já chlapy nehledám, prostě mě to nějak přišlo samo, jenže mi to přijde takový divný, no 😁 😆 😃, podle toho, jak se choval mi nepřišlo, že by nemělo nic být 😁 😆 😃

To ze utekl velikosti bytu, pokoje nebylo.To by chlapa se zajmem neodradilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama