Šelest na srdci u 6měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xmichaelah
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 19:49
Šelest na srdci u 6 m miminka

Dobrý den, dnes na 6 m prohlidce mi dr oznamil, ze slysi selest na srdci.. do ted bylo vse v poradku. Vypsal nam zadanku na kardio, tam nas objednali az za mesic… ma nekdo takovou zkusenost? Dr tvrdi, ze se nemame ceho obavat, ale uprimne, ktera matka je v klidu? Dekuji moc

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

JaninaMam
Kecalka 292 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 19:53

@Xmichaelah ja si četla svůj očkovák, když jsme byla malá a taky jsem měla do roka psanou šelest, a pak najednou nic, prý to zmizelo

Xmichaelah
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 19:56

@JaninaMam jako pry to je caste, ale teda v mem okoli nikdo nic takoveho neresil :think:

summersun
Kecalka 435 příspěvků 23.10.18 19:57

Syn to měl také. Srovnalo se to. Teď jdeme po dvou letech na poslední kardio kontrolu. Spíš prý už jen „formalita“. Je mu sedm, a nikdy kvůli tomu neměl žádné omezení, žádnou léčbu, nic …jen to sledování.

stinga
Závislačka 4143 příspěvků 6 inzerátů 23.10.18 19:59

moje mamka to má, prý vrozené, od 2 let do 14 jezdila na kardio do Brna na kontroly, a pak už nic, dnes je jí 59 a je docela zdravá a výkonná, tehdy se dětem zakazoval sport, ale pak se zjistilo, že to není správné

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 23.10.18 20:01

V našem okolí několik případů a u všech to zmizelo :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 20:08

Když jsem byla dítě, mamka se mnou také jezdila na kardio. Pediatrička vždy slyšela šelesti. :roll: Na kardiologii vždy bylo vše v pořádku. Nyní také vše v pohodě. :kytka:

Xmichaelah
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 20:08

@Danulinka16 tak dekuji, jsem malicko klidnejsi…

Xmichaelah
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 20:10
@Anonymní píše:
Když jsem byla dítě, mamka se mnou také jezdila na kardio. Pediatrička vždy slyšela šelesti. :roll: Na kardiologii vždy bylo vše v pořádku. Nyní také vše v pohodě. :kytka:

Dekuji! Ja doufam, ze to tak take bude!

Xmichaelah
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 20:12

@stinga ja jsem cetla ze i se selesti se da treba vrcholove sportovat… :)

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 23.10.18 20:13

@Xmichaelah kdyz bylo dceri asi 5m sla jsem s ni k dr,protoze mela dlouhotrvajici prujem,ta ji celkove prohlidla aslysela selest na srdci.Z ordinace jsem odchazela totalne v soku.Na kardiu zjistili,ze ma vrozenou vadu.Reknu to uplne laicky,ale je to takova mala mezirka v srdci.Z ty diagnozy uz jsem pak v soku nebyla,ma to moje segra a celej zivot je v poradku a bez omezeni.V puberte se pry casto mezirka zacely,u segry se nezacelila tak jsem zvedava jak to bude u dcery.

Emma2
Stálice 75 příspěvků 23.10.18 20:13

Náš doktor tam posílá téměř každého. A většina je v pohodě. A pořád lepší vědět na čem si, než mít skrytou srdeční vadu a někde pak jednou zkolabovat na hřišti. Byla jsem tam s oběma dětmi a oba jsou dnes Ok.

Xmichaelah
Stálice 51 příspěvků 23.10.18 20:15

@summersun dekuju, kdy se na to prislo? Tak at vam to dobre dopadne…

stinga
Závislačka 4143 příspěvků 6 inzerátů 23.10.18 20:16
@Xmichaelah píše:
@stinga ja jsem cetla ze i se selesti se da treba vrcholove sportovat… :)

jo teď už se to dětem se šelestem nezakazuje, ale tehdy se většinou vše „léčilo“ klidem :)

stinga
Závislačka 4143 příspěvků 6 inzerátů 23.10.18 20:18

@Ivana 85 ano, ano, je to prý taková nedorostlá přepážka v srdci, která se většinou v pubertě zacelí

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >