Selhávám ve vztazích

Anonymní
11.7.21 18:59

Selhávám ve vztazích

Tak já nevím, co je se mnou špatně. Jsem normální holka do 30 let, trochu silnější, ale obléknu se v klasických obchodech s konfekční velikostí. Asi průměrně inteligentní, se smyslem pro humor. Přesto jsem za celý život měla dva kratší vztahy, pár známostí a to je vše. Nejsem frigidní a snad ani nijak jinak vadná.
Já bych si to ani nepřipouštěla, ale.. přátelé kolem se žení, známí chodí na akce v párech.. u mně už je tak nějak standard, že jsem vždycky všude bez protějšku? Proč? A jak to mám změnit???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5243
11.7.21 19:19

Zhubnout!?? ono se to nezdá, ale pokud máš velikost třeba 46+ tak pak se nediv… bojovala jsem s tím a dobře vím, jak rozdílně muži vnímají ženskou o vel. 40 versus 48..
jasně že je to i o nastavení, povaze, jak působíš obecně… ale na té váze zamakej, vím o tom své ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.21 19:22
@Lucy75 píše:
Zhubnout!?? ono se to nezdá, ale pokud máš velikost třeba 46+ tak pak se nediv… bojovala jsem s tím a dobře vím, jak rozdílně muži vnímají ženskou o vel. 40 versus 48..
jasně že je to i o nastavení, povaze, jak působíš obecně… ale na té váze zamakej, vím o tom své ;)

Mám vel 42. Jasně, mohlo by to být 34, ale opravdu je to důvod proč jsem celý život sama???

• Citovat
  • Nahlásit
10
11.7.21 19:26

Jestli si to nepřipouštíš a chceš to řešit jen kvůli okolí a ne kvůli sobě, tak ten případný vztah jen kvůli okolí stejně nic dobrého nepřinese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
11.7.21 19:26

Vel.42 mi prijde v pohode ;) Ja myslim, ze budes muset zacit chodit nekam, kde se kolem tebe nebudou pohybovat jen „parovi“ kamaradi. Nebo pripadne na akce, kam vezmou nejakeho nezadaneho sympataka.Nebo co seznamka, nejaky konicek nebo akce, kde nekoho muzes potkat a nechodi tam jen pary?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
11.7.21 19:28
@Anonymní píše:
Mám vel 42. Jasně, mohlo by to být 34, ale opravdu je to důvod proč jsem celý život sama???

AHA 42 je úúplně v poho..

tak pak jsi neměla štěstí.. nebo nejsi holt taková ta přitažlivka na první pohled..
prý je „zoufalost“ nějak podprahově „cítit“, prostě se hoď do klidu a pohody..

já teda i ve ve. 42/44 přehazovala chlapy vidlema :lol: ale jsem taková jako „děj se co se má stát“ a byla jsem pár let po rozvodu sama, tak jsem si to užívala a nehledala na sílu partnera..
prostě jsme měli sex a dál se vidělo :lol: šla jsem do toho vždy s tímto rizikem a dostkrát to nevyšlo, ale dostkrát jo a byly z toho fajn vztahy ;)
prostě to zkus NEHROTIT… o tom to asi u tebe bude (já třeba zpočátku hodně psala, volala… pak jsem zjistila, že čím méně, tím lépe a tím víc toho chlapa v tom začátku zajímáš.. tak se nevaž, neupínej se na ně..)
hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14175
11.7.21 19:29

Velikost 42 není žádná tragédie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6703
11.7.21 19:35

Nebránila bych se seznamkám a to třeba i těm na společný koníček. Třeba spolucestovatelská seznamka je fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
11.7.21 20:10
@Anonymní píše:
Tak já nevím, co je se mnou špatně. Jsem normální holka do 30 let, trochu silnější, ale obléknu se v klasických obchodech s konfekční velikostí. Asi průměrně inteligentní, se smyslem pro humor. Přesto jsem za celý život měla dva kratší vztahy, pár známostí a to je vše. Nejsem frigidní a snad ani nijak jinak vadná.
Já bych si to ani nepřipouštěla, ale.. přátelé kolem se žení, známí chodí na akce v párech.. u mně už je tak nějak standard, že jsem vždycky všude bez protějšku? Proč? A jak to mám změnit???

Jejda, to zas bude pitvani..

Ja se teda zeptam: mas nejake nabidky, byt od typu, co nechces, ale zaroven to nejsou zadni zoufalci, nebo jsi uplne plonk?

Ty sama se zamilovavas? Treba platonicky?

Chodis s kuzi na trh, kdyz se ti nekdo libi?

Jsi obecne pritazliva, tj. lidi jsou s tebou radi, ozyvaji se ti, mas nejake party nebo partu blizkych pratel?

Nejsi sama prilis vybirava, resp. podvedome presvedcena, ze klasicky vztah pro tebe neni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
11.7.21 20:18
@Niky2 píše:
Vel.42 mi prijde v pohode

Muze byt… ale urcite ne u holky do 30 let, bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.21 20:54

Heleďte holky já vím že nejsem štíhlá, nemám přehnané sebevědomí :lol: :lol: jen teď nepitvám svůj vzhled, objektivně vidím, že vztahy mají i lidi daleko horšího vzhledu než jsem já. Chtěla jsem prostě jen naznačit, že jsem takový průměr, nejsem nepřekonatelně ohavná, aby se mi všichni vyhýbali obloukem.
@FlorenceF Jenkins
Víceméně už dlouho žádná nabídka nepřišla od nikoho, ani od typů, co se mi nelíbí. Zamilovaná jsem několik let nebyla, pravda že jsem delší čas ani nenarazila na někoho, kdo by mě jakože hodně přitahoval. Určitě nejsem člověk, který by udělal první krok.
Poslední zhruba dva roky na moc akcí nechodím (hlavně covid že), ale dříve jsem chodívala, ne že by mě semtam někdo nepozval na drink, ale…
Pravdou je, že si kolikrát v duchu říkám s tím bych já nebyla apod, ale OPRAVDU jsem to nikdy nikomu nedala najevo…

• Citovat
  • Nahlásit
800
11.7.21 20:58

@carsin
U slecny asi nebude problem v konfekcni velikosti. Nehlede na to, ze si fakt nemyslim, ze do 30let jsou pritazlive pouze slecny s velikosti 32-36.Jestli jsi teda tohle mel/a na mysli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
11.7.21 21:47

A jaká jsi povahově? Jsi extrovert nebo spíš přemýšlivá introvertka? Já si myslím, že přitažlivost je hlavně v chování (takové ty pohodové, veselé, co třepetají prsy ve výstřihu, na ty se prostě chlapi lepí…).
Pohybuje se někde mezi muži? Umíš to s nimi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
11.7.21 22:10
@Anonymní píše:
Heleďte holky já vím že nejsem štíhlá, nemám přehnané sebevědomí :lol: :lol: jen teď nepitvám svůj vzhled, objektivně vidím, že vztahy mají i lidi daleko horšího vzhledu než jsem já. Chtěla jsem prostě jen naznačit, že jsem takový průměr, nejsem nepřekonatelně ohavná, aby se mi všichni vyhýbali obloukem.
@FlorenceF Jenkins
Víceméně už dlouho žádná nabídka nepřišla od nikoho, ani od typů, co se mi nelíbí. Zamilovaná jsem několik let nebyla, pravda že jsem delší čas ani nenarazila na někoho, kdo by mě jakože hodně přitahoval. Určitě nejsem člověk, který by udělal první krok.
Poslední zhruba dva roky na moc akcí nechodím (hlavně covid že), ale dříve jsem chodívala, ne že by mě semtam někdo nepozval na drink, ale…
Pravdou je, že si kolikrát v duchu říkám s tím bych já nebyla apod, ale OPRAVDU jsem to nikdy nikomu nedala najevo…

K ostatnim reakcim -ne, konfekcni velikost zcela jiste neni jadro pudla.

Spis si te predstavuju jako takovou proste ‚fajn kamosku‘, ktera sice nezkazi srandu, ale mozna na sebe nicim nepritahne pozornost. Voni se ti kluci taky stydej a ne kazdej je entertainer, kterej ukeca i mrtvolu.

Takze zena, ktera je sama pasivni, ma moznost bud upoutat svym vzhledem (a fakt to neni v sexbombovosti, spis se necim odlisit-originalni styl/ roztomilost/sexy krivky/vyrazne rysy typu vlasy, oci, obleceni) NEBO zabavnosti ci zvedavosti (aby se neceho chytnul) NEBO jinym zpusobem typu spolecny konicek nebo nejaka spojujici situace (jedes s nekym na vodu/vyjdes si ven zakourit/blabla).

No, nebo nezbyva, nez cekat na nahodu, kdy to s nekym treskne, tobe se nekdo šílene zalibi a zacnes vysilat mimovolni energii ;)

Nejvic teda se mi zda, ze bys rada byla jako ostatni, ale ten Nekdo se proste jeste neobjevil a tys nerozkvetla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13552
11.7.21 23:18

Neporadim, cim to je, ale mam v okoli obycejne inteligentni holky i uhrancive inteligentni krasavice, ktere proste jsou po 40 a bez deti, bez chlapa, s 1-2 neuspesnymi vztahy za zivot. Nejsou to zadne blizke pritelkyne, abych vedela presneji, co za tim stoji. Ale obecne bych rekla, ze moc nesly stesti naproti (seznamky byly pod jejich uroven a mely vysneneho dokonaleho prince). Pokud mas rozumna ocekavani a opravdu nekoho najit chces, tak verim, ze se ti to podari. :hug:

Jinak ja treba nejsem zadny prototyp sexbomby (lehce pres 150 cm), prsa neviditelna, skareda ale nejsem a celkem asi jsem takove usmevave slunicko :mrgreen:, a problemy jsem nikdy nemela, takze vzhled bych nepovazovala za rozhodujici faktor. Spis nejake „kouzlo osobnosti“ :think:. Me taky nikdy nelakali hezounci, spis chlapi, co meli nejake charisma :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat