Selzink, nosifol a štítná žláza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 14:29
Selzink, nosifol a stitna zlaza

Dobry den, chtela jsem se zeptat zda mate nekdo zkusenost se selzinkem a nebo nosifolem, kdyz mate snizenou funkci stitne zlazy. Ma to na sebe nejaky vliv? Diky za vase zkusenosti

Reakce:
Jogo-Bela
Stálice 63 příspěvků 17.05.19 15:22

Ahoj, já beru už skoro 3 měsíce Inofolic, teď jsem přešla na Natifem (ale i Inofolic mi zabíral), nově beru Letrox na sníženou fci šž a o Selzinku přemýšlím, zatím jsem ho radši brát nezačala… než se o tom poradím s dr., jdu tam koncem měsíce

Jogo-Bela
Stálice 63 příspěvků 17.05.19 15:28

Ale je fakt, že třeba zinek je už v tom Natifemu… celkově má lepší složení, jen jsem ho objevila teprve nedávno… mrkni :) obsahuje dva druhy inositolu i naštěpenou listovku… jen by teda mohl byt taky bez chuti, v tom byl inofolic lepší

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 16:51

Ono asi nosifil a inofolic bude to same ze? :grinning: ja teda kupovala selzin pro muze, ale nikde v lekarne nemeli ten nosifil tak jsem objednala na netu, tak jsme si rikala ze bych si zobla s nim. Tak kdyz tak dej info co na to dr.. o Natifemu jsme jeste nikde necetla. Urcite mrknu. Dekuju

Jogo-Bela
Stálice 63 příspěvků 17.05.19 19:01

V Nosifolu je navic myslim vit B a D, jinak jsou stejne… Natifem neni asi tak znamy, je to vlastne neco jak Nosifol duo forte, ma podobne slozeni… urcite ti dam vedet, ja jen vim, ze jod radsi nemam brat, ale na selen jsem se zapomnela zeptat… jinak je Selzink vyborny, mam s nim dobre zkusenosti, doporucuju ho i na vlasy, nehty, kuzi celkove.. jen na tu stitnou zlazu mi prisli ted nedavno, takze tam trochu tapu, co udela dobre a co naopak ne, hodne to zalezi i na lekari a mozna i na hodnotach hormonu atd :nevim:

Váš příspěvek
Reklama