Jsem blázen? Nebo tam je druhá čárka

Anonymní
27.1.20 09:09

sem blázen ? Nebo tam je druhá čárka

Ahoj Holky sem tu nová :) chtěla bych se svámi poradit včera sem si dělala těhotenský kvůli 7 dnům zpoždění ms anitkoncepci ze zdravotních důvodu neberu cca 1 rok a půl :? takže sem si test udělala a jedna čárka je slabá nebo si jen si jen myslím že tam je? Proto píšu o vaše názory a zkušenosti dnes ráno sem se probudila a bolesti jako před ms :( těhotná jsem ještě nebyla takže potřebuju rady zkušenějších přikládám fotku včerejšího testu se slabou čárkou? Děkuji za všechny odpovedi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3074
27.1.20 09:11

Já tam něco vidím. Zkoušela jsi i dneska test?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:13

Duch nebo ryska… uvidis ale 7 dni zpozdeni uz je pomerne dost na silnou carku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 09:13

Ještě bohužel ale ty bolesti mě trápí :think: hned co se dostanu do lékárny koupím :)

• Nahlásit
  • Citovat
27.1.20 09:19

@ludmilaadamkova taky si myslím :zed: ale nikdy člověk neví tak děkuju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:20

Nevím holky proč mi to jednou odpoví anonimně a jednou normálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22016
@Anonymní píše:
Ahoj Holky sem tu nová :) chtěla bych se svámi poradit včera sem si dělala těhotenský kvůli 7 dnům zpoždění ms anitkoncepci ze zdravotních důvodu neberu cca 1 rok a půl :? takže sem si test udělala a jedna čárka je slabá nebo si jen si jen myslím že tam je? Proto píšu o vaše názory a zkušenosti dnes ráno sem se probudila a bolesti jako před ms :( těhotná jsem ještě nebyla takže potřebuju rady zkušenějších přikládám fotku včerejšího testu se slabou čárkou? Děkuji za všechny odpovedi :srdce:

Něco tam je. Mohla by být silnější, ale třeba zítra zesílí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381

Hlavně testuj z první ranní moči. Jinak to může být zbytečně vyhozený test. Souhlasím s názorem výš, že po sedmi dnech zpoždění by ta čárka měla být už hodně znatelná. Ale záleží na tom, kdy ovuluješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:21

Snad jo :srdce: děkuji za reakci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:24

@Daniela-1224 neřeš jak dlouho máš zpoždění, pokud nevíš kdy byla ovulace, tak test můžeš mít klidně i 7 dní po termínu mě slabý :) taky záleží jak se uvolňuje Hcg do moči, takže bych na tvém místě zkusila další test ;) mě osobně po ránu například vyšel test negativní a odpoledne pozitivní :D takže z mé zkušenosti je to spíš o tom že je jedno kdy test uděláš, pokud jsi těhotná ukáže ti dvě čárky kdykoliv ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24604
27.1.20 09:25

Vidím, zkus další test za pár dní. Ze je Škába nemusí nic znamenat, mohla jsi mít ovulaci později…já u druhého syna měla takový test taky až týden zpoždění..a celé těhotenství odpovídal že je mladší o 10 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:27

@krysoleta test sem dělala cca v 11h včera.. tak zítra ráno udělám další test ovulace byla 3 ledna a měla by začít 3 února přibližně asi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:28

@Crystal87 děkuji zkusím :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:30

@Michaela02993 Děkuji budu zkoušet odpoledne i ráno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:31

@Daniela-1224 tak jsem to zas nemyslela :D jen jsem tím chtěla říct že je jedno kdy test uděláš, pokud jsi těhotná ukáže ti pozitivní kdykoliv ;)
Ale nejlepší je testovat jako by ob den ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama