Sem sama s ditetem 2 roky a bojim se

15.9.19 14:23

Sem sama s ditetem 2 roky a bojim se

Mam synka 2 roky sem s nim sama uz od 2 mesicu. opustila sem jeho tatinka protoze hulil byl agresivni. vecne mi nadaval, uznaval jen sve nazory a kdyz nebylo po jeho tak vzdy se vytocil.

Ted to mame tak ze si bere maleho kazdou nedeli na cely den, aj teda kojím. maly si uz asi aj pomalu zvykl.ale i tak je na me hodne fixovany kdyz nekam zajdu tak me hned volá. Je to pro me hrozne si zvyknout ani mi nevadi ze za nim chodí. ale kolikrat mi ho dal tak pocuraneho. i to jak hulí a kdyz ma blbou tak mi vzdy nadá. posledne mi ho vytrhl z rukou vzal si ho jiny den nez mel sice sme byli domluveni ale nadal mi ze sem maleho vytahla nakupovat do polskeho tesina na par hodin, on se to dovedel. a plivnul na me.jako kdybych jela na tyden k mori tak mu to reknu ale takove nakupovani. i pravnicka jeho mi rikala ze me nemuze tak tyranizovat. a ze toto mu nemusim rikat.ale spis aj mam strach ze jednoho dne treba maly nebude chtit byt se mnou ale s nim.kdyz si ho tak kupuje.
Ale on se o nej ani nepostara bydli u rodicu a ti se staraji on bere jen tu zabavu s ním. ale vychova nic.vse ho ucim. naucila sem ho bez pliny a oni mu ji vdy dají. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1091
15.9.19 14:29

Tady bude sranda, hackuji se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 14:33

@Tejule proc sranda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53668
15.9.19 14:43

A čeho se teda bojíš?? Toho, že hulí, nebo toho, že si ho vzal jiný den, nebo toho, že tě tyranizuje, nebo toho, že malý bude chtít být s ním, když si ho kupuje…
Nebo toho, že se nepostará???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 14:44

Spis se bojím toho ze maly jednoho dne bude chtit treba s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18965
15.9.19 14:52
@caira1991 píše:
Spis se bojím toho ze maly jednoho dne bude chtit treba s ním.

Dítě je vás obou. Jakého biologického otce pro své dítě jsi vybrala, takového máš. Je možné, že bude chtít žít i s ním. Ty budeš ta, co vyžaduje řád, bude občas přísná, otec bude „hodnější“. Ale spíš bych sázela na to, že se otci dítě časem omrzí a nebude stát o starosti s tím spojené. Jsi jeho máma, nezapomene na tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
15.9.19 15:04

@caira1991 a jak zní tvá otázka, v čem máme tady poradit? Vrátit čas a nedělat si s takovym vyhulencem dítě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 15:07

Proc sis s nekym takovym proboha udelala dite? 8o Ale mne neprislusi poucovat a moralizovat..

Kazdopadne z okoli znam pripad, kdy si zena vzala takoveho muze a pak se rozvedla. Meli spolu 2 deti. Syn se „potatil“ a uz matka o nem v jeho 18 letech nevi.. Netusi kde je a co tam dela.. Jen za ni obcas zajde policie..

Dceru si otec proste „koupil“. Kupuje ji na dluh darky a ona chce zit u nej.. Je ji 15 a nejde ji ted vysvetlit, ze takto se nezije..

Anonym - pisu o cizich..

• Nahlásit
  • Citovat
15.9.19 15:10

Pokud hulí bydlí u rodičů, neumí se o sebe postarat. A výhledově skončí kdovíjak. Nastavte si hranice s ním. Dítě by si měl brát pouze v den určený, trvejte na tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

A jeste dotaz. Nejde soudne zajistit, aby otec k synovi nesmel? Proste nahlasit, ze je pod vlivem omamnych latek.. Pak by mel.styk s nim jen za asistence socialky a za strizliva/nezhulena.. Casem by ho to omrzelo a styk by omezil a zrusil. Pak bych vzala dite a netusil by kde jsme..

• Nahlásit
  • Citovat
53668

@eileithia to je rada :zed:
@caira1991 prostě to je otec…budou spolu trávit čas, možná ho to přestane bavit, možná ne…
Buď teda ráda, že jsou tam prarodiče a pomůžou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 15:11

A ty taky něco hulíš ne?! To je projev panečku. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.19 15:27

Tak snad pochopí jaky je jeho táta u nas má vsechno a hlavne lasku.spis sem chtela jen podporit ne odsoudit s kym sem si to udelala dite. bohuzel se stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
15.9.19 18:40

@Russet to je hezký napsané 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu