Sem tam dlouhy cyklus, vyšetření jsou ok

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
46
28.10.21 19:43

Sem tam dlouhy cyklus, vyšetření jsou ok

Dobrý den, hledam nějaké zkušenosti, jestli se vám něco takového dělo a jak to srovnat. Cyklus mám v délce 28-32 dní, tak čtyřikrát do roka je však třeba 37-42. Je mi 35 let, snažíme se o první dítě. Zatím se nedaří… cca 1,5 roku snažení (morfologicky problém u manžela). Ted jsme v caru. Mam udělaný hormonální profil, en je ok. Taky test na FSH a AMH, to je v pořádku, takže v přechodu ještě snad nejsem. Navic vsem ženám v rodiněpomalu začal až kolem 57 let. Ovulaci mám, jsem opet po ultrazvuku, takže vím, že i stélka ok a vajecniky taky. Začalo mi to dělat asi teď v lednu… myslíte, že to může dělat psychika/dlouhym snažení o dítě? Žádné hormony jsem zatím teď neměla, čekám ted (snad poslední 5 dni) na stimulaci a bojím se, že to nějak zkomplikuje ivf :( :( :,( máte někdo zkušenosti s nějakými bylinkami či přírodní léčbou během ivf?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1107
28.10.21 20:14

Myslím, že to může být, jak píšeš. Delší cykly většinou. mivaji mladá děvčata. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4281
28.10.21 21:39

Neee, neboj, sem tam ulet v cyklu je normalni, muze to byt stres, zmena prostredi. Me se zacal v 37 zkracovat, az na 21 dni a otehotnela jsem hned. Nevyrabej si strasaka tam, kde neni :hug:

Drzim moc palce, uvidis, ze za chvili budes mit mimino :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 22:04

Ahoj, mně je 25 a moje cykly jsou v rozmezí 21 až 48. :nevim: O mimi se snažíme třičtvrtě roku a také stále nic. Biochemické 2×.

• Citovat
  • Nahlásit
285
28.10.21 22:33

Holky já jsem otěhotněla 68 den cyklu.. takže určitě to je individiuální, ale jsem živý důkaz, že to jde pokud je ovulace :) u vás asi bude opravdu problém manžel pokud na vaší straně je vše ok. Cykly máte vcelku normální, navíc je normální mít občas i anovulační cyklus a ty délky co píšete by neměli být problém..já mívala i 50-70 dní a taky se povedlo. Taky bych řekla, že velkou roli hraje hlava.. dlouho jsem miminko chtěla ale otěhotněla jsem až jsem věděla, že je pravá chvíle. Přeju hodně štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 06:34

@Megis7 Já mám momentálně 37 DC a MS stále vyhlížím a pořád nikde ale prsa mě začaly bolet předevčírem.. :D :D
Je to hrozný když máte takovýhle cyklus a vlastně ani nevíte, kdy to máte čekat..

Dr říkala po roční prohlídce, že jako takhle jsem Ok a divila se tomu biochemickemu.. poslala mě na krev odeslalo se to na genetiku (byl to krevní test na trombogeny) a to vyšlo naštěstí úplně dobře.. zeptala se jen jestli se s něčím léčím nebo přítel a jinak nic neříkala no. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
285
30.10.21 23:09

Já si měřila bazální teplotu abych alespoň trochu věděla co se děje :)

@Anonymní píše:
@Megis7 Já mám momentálně 37 DC a MS stále vyhlížím a pořád nikde ale prsa mě začaly bolet předevčírem.. :D :D
Je to hrozný když máte takovýhle cyklus a vlastně ani nevíte, kdy to máte čekat..Dr říkala po roční prohlídce, že jako takhle jsem Ok a divila se tomu biochemickemu.. poslala mě na krev odeslalo se to na genetiku (byl to krevní test na trombogeny) a to vyšlo naštěstí úplně dobře.. zeptala se jen jestli se s něčím léčím nebo přítel a jinak nic neříkala no. :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 23:10

@Megis7 já dnes zkoušela zase testnout tt. Ve čtvrtek snehobilo a dnes přikládám.

• Citovat
  • Nahlásit
285
30.10.21 23:16

Juu to vypadá nadějně :) tak snad to vyjde :)

@Anonymní píše:
@Megis7 já dnes zkoušela zase testnout tt. Ve čtvrtek snehobilo a dnes přikládám.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 23:19

@Megis7 no děkuji.. už zase stresuju :nevim: :nevim:
2× biochemický a bojím se, ze bude zase..
Dnes 40 DC a ve čtvrtek jeste žádná čárka takže hodně čerstvé.. bojím se aby MS ještě nepřišla jako vždy :(

• Citovat
  • Nahlásit
4281
31.10.21 08:46
@Anonymní píše:

No, vždyť to povidam :dance: nebooooj :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
31.10.21 12:22

Bohužel nezbývá než vydržet 😔 lepší to nebude.. já jsem 14 týden a bojím se pořád 😀

@Anonymní píše:
@Megis7 no děkuji.. už zase stresuju :nevim: :nevim:
2× biochemický a bojím se, ze bude zase..
Dnes 40 DC a ve čtvrtek jeste žádná čárka takže hodně čerstvé.. bojím se aby MS ještě nepřišla jako vždy :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat