Jsem těhotná - s partnerem jsme se těšili, najednou změnil názor

3
27.1.21 00:25

Sem tehotna pritel prvni chtel a změnil nazor

Dobrý den.
Potřebuji poradit, těhotenství přišlo náhle s partnerem sme se těšili, najednou změnil chování začali sme se hádat hadky vyvolaval partner ve většině případů skrze hlouposti odcizil se uz semnou ani nespal a nakonec vse svedl na me a me tehotenske nalady rozešli sme se jelikož mi rekl ze nemam chodit do prace nemam ani korunu abych mela aspon na zakladni veci prodala odkoupil si odemne vsechny veci co sem mela v byte jako nabytrk nadobi atd za 5×mensi cenu delalo to 5000, pristoupila jsem na to skrze to ze bych nemela ani na cestu k mámě. Nakoupila jsem nejake zaklady pro miminko a nejake jidlo ted nemam ani korunu pri dotazu jestli by mi mohl pomoci odpovedel ze jak je mozne ze se udelal do kazde bejvale a nikdy dite nevzniklo ze jeho dite neni ze chce testy kdyz sem pristoupila na to ze je udelame zacal ze mam jit na potrat a opet se semnou hadat o nesmyslech snažím se najit praci ale v chorone tehotnou me nikdo nezaměstnana a ma rodina mi nema jak pomoci. mohu to dat k soudu kdyz jeste dite neni na svete zadat o testy otcovství a zadat od nej o pul castky na výbavu pro miminko a o alimenty aniž by mi soud přikázal jit na potrat? Dekuji za pomoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3114
27.1.21 00:29

Nikdo ti nemůže přikázat jít na potrat. A nemůžeš chtít alimenty na dítě, které ještě nemáš. A ten potrat bys možná měla zvážit. Tvoje rodina ti nepomůže, otec dítěte dítě nechce a vzhledem k tomu, že píšeš o potratu, tak jsi v prvním trimestru a už jsi bez práce a nemáš ani na jídlo. To vážně nejsou ideální podmínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 00:30

V tomhle případě bych šla na potrat. A to jsem hodně proti potratum.

• Citovat
  • Nahlásit
84
27.1.21 00:35

Obrať se na organizaci : Na počátku. Najdi si na Googlu informace. Minimálně Ti poradí co si počít a snad i proberou jaké máš možnosti. Pomáhají ženám v podobné situaci jako jsi Ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.21 00:38

No teda ten přítel bude asi pěkný zmetek :( tohle fakt nevypadá moc růžově :nevim: Pokud dítě uživíš sama tak si ho nech ale pokud ne tak jdi na potrat. Vím že to zní strašně tvrdě a asi tu se mnou většina nebude souhlasit jenomže ono krásných a povzbudivych vět je spousta ale toho se dítě bohužel nenají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.1.21 02:43

Jsem jiz po jednom samovolném potratu kdybych sla na potrat děti bych uz mit nikdy nemohla… Chtela bych vidět vás jak by jste s úsměvem žili dal při tomto pocitu :think: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.1.21 02:44

@Aidara děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
27.1.21 05:01

Můžeš ještě kouknout na FB na bazary. Hodně lidí daruji oblečení a věci pro miminka. Sice to není značkové atd. Ale pro miminko to stačí. A nábytek se dá taky sehnat. Pouze za odvoz at je něco pro zacatek. Treba nemáš rodinu, která by ti pomohla a co přátelé? Nemyslím ohledně peněz, ale ohledně třeba odvozu nějakých věcí, kdyby sis našla na internetu? Potom holt příspěvky od socialky na bydlení atd. Není to výhra ale nebudeš první ani poslední. Každý se může dostat do situace, kdy musí žádat a pobírat dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
27.1.21 05:40

Na dítě, které ještě není na světě, žádat alimenty fakt nemůžeš. Výbavičku by ti chlap taky musel proplatit až zpětně. Teď jako těhotná práci asi těžko seženeš, tos měla pracovat před otěhotněním. A že už máš jedno zaniklé těhotenství za sebou, to bohužel, tak ses měla chránit nebo sehnat pro dítě lepšího tatínka. Rozhodnutí je na tobě, ale mi ti prcka živit nebudeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9062
27.1.21 06:04

On ti řekl že nemáš chodit do práce, tak sis valela šunky doma a nenapadlo tě nic jiného než otěhotnět. Super. Bez někam na brigádu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
27.1.21 06:19
@Furby30 píše:
Dobrý den.
Potřebuji poradit, těhotenství přišlo náhle s partnerem sme se těšili, najednou změnil chování začali sme se hádat hadky vyvolaval partner ve většině případů skrze hlouposti odcizil se uz semnou ani nespal a nakonec vse svedl na me a me tehotenske nalady rozešli sme se jelikož mi rekl ze nemam chodit do prace nemam ani korunu abych mela aspon na zakladni veci prodala odkoupil si odemne vsechny veci co sem mela v byte jako nabytrk nadobi atd za 5×mensi cenu delalo to 5000, pristoupila jsem na to skrze to ze bych nemela ani na cestu k mámě. Nakoupila jsem nejake zaklady pro miminko a nejake jidlo ted nemam ani korunu pri dotazu jestli by mi mohl pomoci odpovedel ze jak je mozne ze se udelal do kazde bejvale a nikdy dite nevzniklo ze jeho dite neni ze chce testy kdyz sem pristoupila na to ze je udelame zacal ze mam jit na potrat a opet se semnou hadat o nesmyslech snažím se najit praci ale v chorone tehotnou me nikdo nezaměstnana a ma rodina mi nema jak pomoci. mohu to dat k soudu kdyz jeste dite neni na svete zadat o testy otcovství a zadat od nej o pul castky na výbavu pro miminko a o alimenty aniž by mi soud přikázal jit na potrat? Dekuji za pomoc

Další kandidáti na výměnu manželek. Přijde Vám, že jste si našla normálního partnera a že je normální, aby od Vás partner odkupoval nábytek, když Vám poradí, abyste nechodila do práce? Soud přikázal jít na potrat? Kolik Vám je? 15? Nebo troll?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
27.1.21 06:20
@karkarka píše:
On ti řekl že nemáš chodit do práce, tak sis valela šunky doma a nenapadlo tě nic jiného než otěhotnět. Super. Bez někam na brigádu.

Koho by napadlo, že bude bez příjmu, když přestane chodit do práce 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9062
27.1.21 06:23
@Janule84 píše:
Koho by napadlo, že bude bez příjmu, když přestane chodit do práce 8)

No jo. Přítel měl dodat peníze a sperma a dodal jen jedno a nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
27.1.21 06:34

Sedím si na rukách, sedím si na rukách, sedím si na rukách…
(Asi jsem rasista)

Příspěvek upraven 27.01.21 v 06:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24005
27.1.21 06:41
@Furby30 píše:
Jsem jiz po jednom samovolném potratu kdybych sla na potrat děti bych uz mit nikdy nemohla… Chtela bych vidět vás jak by jste s úsměvem žili dal při tomto pocitu :think: :potlesk:

Pocity fajn, ale kde budete bydlet, kdo vás bude živit? Stát? Nebo máš pocit, že se to nějak vyvrbí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat