Sen o jiném chlapovi, ztráta jiskry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 23:01
Sen o jiném chlapovi, ztráta jiskry

Z noci na dnešek se mi zdál sen, ale můj přítel v tom snu nebyl, byl to úplně někdo jiný, flirtoval se mnou a já jen těžko odolávala..bojím se, že je to nějaký náznak, možná mi ve vztahu něco chybí..někdy si řílám, že bych hrozně chtěla vrátit ty začátky s přítelem, když jsme se poznávali, flirtovali jsme spolu přes zprávy, ta vášeň tam opravdu byla, ale mám pocit, že už to nějak vyprchává, aspoň z mé strany a jsem z toho hrozně špatná, protože přítel by pro mě udělal všechno, mám hrozný štěstí, že ho mám, ale chybí mi v tom vztahu ta vášeň, vzrušení a nevím, co udělat, aby se to změnilo..

Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 18.03.19 23:09

Zamilovanost není dlouhodobý vztah. Nikdy to není jako na začátku. Co se ti zdá je naprosto irelevantní, pokud to neděláš v realitě. Sny jsou jen sny. Dospěj a zaměř se na kvalitu vztahu a ne na pomíjivé flirtování a chtíč. Jestli je to to co hledáš nejsi na vztah ještě zralá, raději si užívej a netrap přítele. Já za vztah nikdy nepochybovala, že muže miluju, ale zase jsem si nikdy nemyslela, že budeme pořád jako na začátku.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 18.03.19 23:37

Tim bych se vubec nezabyvala. Ja mam jeden vecer sen jak se mi libi jinej chlap jak s nim flirtuju a druhou noc zas flirtuje chlap se mnou a ja se branim protoze miluju svyho manzela. Je to proste sen, takovy sen muze vzniknout jen na zaklade jedinyho podnetu uplne priblblyho. :-) pred par lety jsem koukala na dokument jak vznikaji sny atam rikali ze treba to ze se nam o nekom zda je vlastne protoze toho cloveka proste jen potkame na ulici aniz by nam to doslo nas mozek toho cloveka zaznamena ale my to nevime a pak se nam objevi ve snu. Sen je jen jakasi michanina toho co mame v pameti, sled zrakovych a myslenkovych vjemu :)

Mišalí
Kelišová 7151 příspěvků 18.03.19 23:47

Jéje :mrgreen: kolikrát se mi tohle zdálo :mrgreen: dokonce jsem měla něco s Majkem Spiritem a nebo Mikulášem Josefem naposledy :mrgreen: a samozřejmě se mi zdálo i o no máme lidech a nevedela jsem kdo to je :nevim: jak už bylo napsáno někdy v tom snu nemám problém a jindy se tomu braním protože miluju svého přítele přeci :mrgreen: Vůbec bych se tím nestresovala :) nevím jak dlouho spolu jste ale ta prvotní zamilovanost se casem ztratí. Nejsi jediná komu se tohle zda, takže se tím nestresuj :hug:

P.s. Nedej bože aby se mi zdálo ze mi zahnul nebo mě opustil :mrgreen: to mi už pak jedno není :mrgreen: budim se pak s dost nepříjemným pocitem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16584 příspěvků 18.03.19 23:49

Mně se zdálo, že mám vilu na Floridě. Co to má asi znamenat? :think:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 18.03.19 23:53

No reknu to tak. Na sny moc nedam. Ale dokud jsem mela pocit, ze mi ve vztahu zacala chybet jiskra a kdesi cosi, tak ten vztah nedopadl. Ex byli sice hodni a vsechno, jenom mne neco chybelo. Az konecne ve svem poslednim vztahu jsem spokojena, i kdyz to pocatecni silene poblazneni opadlo - ale s tim jsem pocitala a nahradily to jine veci. Jenomze jsem taky ve veku, kdy me vrstevnice maji casto jedno nebo dve nebo vice deti :mrgreen: Ovsem klidne se vsadim, ze kdybych mela deti s nekterou svou drivejsi znamosti, tak je ze me davno rozvedena matka :mrgreen:

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 19.03.19 00:04

Tak ve snu se mi občas objevují různí muži… Není to nějak často. Ale neberu to jako nějaký důkaz toho, že spolu s chlapem nemáme být… Právě v bdělém životě se mi spíš potvrzuje, že spolu být máme :srdce:

Třeba po sexu včera mi bylo krásně, jak jsme leželi v objetí… Jak dlouho jste spolu? Myslím si, že v sexu jde hodně i o psychiku, jak vnímáš toho druhého a sebe, jak se mu odevzdáš… Asi to má každý jinak, ale my máme spolu i dítě a pořád vím, že se třeba v sexu pořád můžeme někam posunout ;) Ale není to jen o sexu, ale i o společných zážitcích, plánech,…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 00:26

@Calendulka Jsme spolu rok a půl, je mi 19 a přítel je můj úplně první, co se všeho týče..občas mě prostě přepadají myšlenky, jaké by to bylo s někým jiným, protože žádné předchozí vztahy jsem neměla.. přítele miluju a uvědomuju si, jaké mám štěstí, že ho mám, jen mi občas všechno už přijde hrozně stereotypní a nemám často chuť ani na sex..

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 19.03.19 01:07

To je mazec. V 19 letech. :lol:

Russet
Neúnavná pisatelka 15132 příspěvků 19.03.19 04:52
@Anonymní píše:
@Calendulka Jsme spolu rok a půl, je mi 19 a přítel je můj úplně první, co se všeho týče..občas mě prostě přepadají myšlenky, jaké by to bylo s někým jiným, protože žádné předchozí vztahy jsem neměla.. přítele miluju a uvědomuju si, jaké mám štěstí, že ho mám, jen mi občas všechno už přijde hrozně stereotypní a nemám často chuť ani na sex..

Já bych to nechala plavat, sen je sen. Spíš bych se zaměřila na myšlenky, co mě přepadají ve dne. Je ti devatenáct a je pravděpodobné, že on nebude tvůj poslední. Ale nečekej, že bláznivá zamilovanost vydrží věčně.

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 19.03.19 07:11

Boze, je ti 19. Opravdu neni potreba, abys s nim byla cely zivot. Jestli mas pocit, ze potrebujes neco zazit, tak to udelej. Nebo zapracujte na vztahu.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 19.03.19 08:57

Jo, sny jsou sranda. Já ve snu spal s kde kym. Kamarádky, prodavačky. Nejvíc úchylný bylo, když se mi zdálo, že jsem spal s vlastní manželkou :mrgreen: Sny neznamenají nic.

Vzhledem kolik ti je a jak dlouho jste spolu a jak vnímáš intimno, bych to viděl, že to stejně nevydrží a zazijes ještě další vztahy. Tak užívej ;) :mavam:

zlata barva
Kecalka 200 příspěvků 19.03.19 08:59

bohužel i tito lidé volí ............. :pocitac:

Calendulka
Kecalka 291 příspěvků 19.03.19 12:25
@Anonymní píše:
@Calendulka Jsme spolu rok a půl, je mi 19 a přítel je můj úplně první, co se všeho týče..občas mě prostě přepadají myšlenky, jaké by to bylo s někým jiným, protože žádné předchozí vztahy jsem neměla.. přítele miluju a uvědomuju si, jaké mám štěstí, že ho mám, jen mi občas všechno už přijde hrozně stereotypní a nemám často chuť ani na sex..

Stereotyp je svým způsobem zabiják vztahu… Chce to podnikat nové věci - třeba sportovat, zajet si na výlet, na koncert, prostě podle toho, co vás baví.

A v posteli? Musíte si najít, co vám vyhovuje… Podle mě hodně blbé je mechanické chování při sexu - když někdo prostě jede jako robot. Zkus se partnera dotýkat na různých místech a různými způsoby a sleduj nebo spíš celým tělem vnímej jeho reakce (dech, tep, zachvění,…) a podle toho buď pokračuj nebo zkus něco jiného… Záleží i jaký je tvůj partner - jestli si s tebou chce taky hrát a objevovat, co se ti líbí… Ale třeba když ty začneš s objevováním jeho těla, budeš zkoušet různé možnosti, tak se taky přidá :nevim:

Váš příspěvek
Reklama