Sen o mrtvém blízkém člověku

Anonymní
10.1.19 17:36

Sen o mrtvém blízkém člověku

Zdravím,
nikdy v životě jsem ke snu nepřidávala nějakou váhu.. Ale dnes se mi zdál tak živý sen, že nevím co si o tom myslet. Před rokem a něco zemřel přítelovi bratr (20let).
A dnes jsem ve snu seděla s nimi v hospodě, přítel si s ním povídal a já se strašně divila, jak si s ním může povídat, když tu vlastně není - ale seděl tam. A přítel se ho ptal, jestli dnes popijou a brácha, že ne, že ráno vstává. A pak najednou ve snu bylo asi už k ránu a viděla jsem bráchu úplně na plech jak běhá po sídlišti a chtěl se s někým prát, přítel tam vběhl a já se probudila…
Upozorním, že následkem bratrovi smrti byl právě alkohol..
Chci se zeptat, zda to může něco znamenat? Nic takového jsem nikdy nezažila.
Děkuji :) (anonym z důvodu citlivých informací)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14339
10.1.19 17:47

Moje babička říkávala, že mrtví varujou. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.19 17:48

O zemrelych v rodine se mi taky zdaly behem par let po jejich smrtich nejzivejsi sny, a treba my doslo az par hodin po probuzeni, ze jsou mrtvy. To same jsem mela, kdyz se teta rozvedla a prestaly jsme se s ni vidat. Myslim, ze je to zpusob, jak si na tu informaci, ze zemreli (nebo odesli v pripade rozvodu), mozek zvyka, zvlast kdyz je to nahle a tragicky.
Pripadne bych si tipla na nejake nejistoty a obavy bud o pritele nebo z pritele, to vis asi nejlip sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41439
10.1.19 18:04

Ahoj. Zkus se podívat do snáře - ten sen může mít úplně jiný výklad. Tvého přítele lituji. Ale takový je, bohužel někdy život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8027
10.1.19 18:07

Sen je sen, probudíš se a je den. Mozek si jen nějakým způsobm přerovnává data a s ničím to souvislost nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
10.1.19 18:08

Rikava se ze mrtvi si tak k sobe nekoho volaji. Me se take zdava o milovanych pribuznych kteri zemreli. Pak se vzdy bojim. Cca pul roku zpatky se mi zdalo o dedovi a par mesicu na to umrela babicka ( jeho zena byli spolu cely zivot) ale mohla to byt jen nahoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.19 18:51

Stále nad tím denně premyslim,. Nikdy se mi toto nestalo. Zda se mi hodně snů,pamatuji si je, ale neřeším je. Až na tento. Přemýšlím, jestli to říct přítelovi,ale spíš asi ne, akorát bych otevřela emoce … Ale přijde mi to zvláštní, pořád premyslim, co by mi tím mohl vzkázat.
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
658
12.1.19 22:01

Podle me ne kazdy sen o mrtvem musi znamenat neco negativniho. Me se zdalo hocela hodnekrat a nic. Jen jednou se mi zdal sen, ze zemrely ve snu tise sedi a na neco ceka a po probuzeni mi volali,ze umrela babicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
12.1.19 22:09

Podle me ne kazdy sen o mrtvem musi znamenat neco negativniho. Me se zdalo hocela hodnekrat a nic. Jen jednou se mi zdal sen, ze zemrely ve snu tise sedi a na neco ceka a po probuzeni mi volali,ze umrela babicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama