Sen o nevěře a výčitky svědomí

Anonymní
15.1.20 01:31

Sen o nevěře a výčitky svědomí

Zdravím. Mám přítele se kterým jsem velice šťastná, ale sužuje mě jedna věc. Už po několikáté se mi stalo že se mi zdálo o tom, jak svého přítele podvádím s někým jiným. Nutno uznat že ten sen byl příjemný a dlouho jsem nad tím přemýšlela, ale přece. Příjemné pocity z toho snu se mísí s pocitem viny, že se jí zdá o někom jiném. Byla bych ráda kdyby mi někdo řekl svůj názor nebo dal nějakou radu jak takovým snům předejít

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
95
15.1.20 03:29

Jéé, buď v klidu. :mrgreen: Já jsem odjakživa věrný tvor, co nadevše miluje svého muže, šťastná ve všech směrech, ale moje sny bych nemohla snad ani ventilovat. :lol: že se Ti něco zda, neznamená, že to hned půjdeš udělat ne? Jen si ty sny pěkně užívej a buď ráda, že se Ti nezdaji místo toho nějaké horory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
15.1.20 04:49

Mě se takovéto kraviny zdají co chvíli…dokonce to někdy popovídám i manželovi a zasmějem se spolu.Co se zdá, to je sen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
15.1.20 05:08

Jo přesně jak píšou holky, je to normální, stává se mi to taky i s tím pocitem viny, většinou i povím manželovi a zasmějeme se nad tím. V životě by mě nenapadlo ho podvést a kolikrát jsou to sny o lidech co je prostě znám, ale absolutně nijak mě v reálném životě nepřitahují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1413
15.1.20 07:40

Taky se mi to občas zdá… Ovšem jednou si pamatuji sen, kdy tam byl partner nevěrný, no konkrétně se držel s nějakou neznámou ženskou za ruku. Já se z toho probudila hrozně na něj nasr.ana a nemohla jsem se toho pocitu zbavit celý den, naštěstí to pobral :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat