Sen o těhotenství a pak se to potvrdilo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 16:37
Sen o těhotenství a pak se to potvrdilo?

Ahoj, zeptám se i když budu asi vypadat jako naprostý magor :lol: Stalo se Vám, že než jste zjistily těhotenství, tak se Vám o tom zdálo? Dnes jsou to tři týdny co jsem potratila, naštěstí bez revize, tak zkoušíme znova, a dnes po téhle době se mi zdálo o těhotenství…je pravda že poslední cca 3 dny mě pobolívá podbřišek a motá se hlava ale raději to neřeším, spíš si myslím že je to blbým tlakem a nějakou další cystou na které trpím :P Jenže když si vzpomenu než mi v říjnu doktor potvrdil nečekané těhotenství, že se mi o tom několikrát zdálo…je to možný? 8o 8o :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 26.11.17 16:40

Me se zdalo, ze je segra tehotna. Ja jsem pak na ten sen zapomnela. A asi za mesic prisla s tim ze je tehotna, bylo to jeji prvni tak jsem si vzpomnela na ten sen…kdyz cekala druhe tak se me nic nezdalo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 16:44

@Renca8 Je to zvláštní, neřeknu kdybych se na to upla, ale neřeším a třeba se podaří i skrz těžké PCO na které trpím…každopádně mě to trochu zarazilo, za cca týden by měla podle jakýchsi tabulek dojít MS, ale s mým cyklem, kdy ji mívám 1× ročně kdoví :mrgreen: každopádně jestli se ti zdálo o těhotenství sestry a to se následně potvrdilo, je víc než hustý :-)

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 26.11.17 16:46

Takových snů už jsem měla, a těhotná stále nejsem. Logicky, myslím na těhotenství, tak se mi o tom zdá.
:mavam:

Anyys
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 26.11.17 17:02

Mně se zdálo, že mi vyšel pozitivní test a celý den jsem to měla v hlavě, něco ve mě pořád hlodalo ať si ho dělám, (a to nejsem blázen do testování) i kdyz jsem si myslela, že ten měsíc ovulace vůbec nebyla a snažení jsme taky moc nedali. Ale ejhle, vážně jsem byla těhotná :-) bohužel radost trvala jen do screeningu. Náhoda, šestý smysl, říkejte tomu jak chcete :-)

Tyjo
Stálice 61 příspěvků 26.11.17 17:03

Me se zdalo, ze mam pozitivni tehotensky test. Takze kdyz jsem se v noci vzbudila, tak jsem si ho sla udelat a byl vazne pozitivni :lol:

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 26.11.17 17:08

Mě se zdálo několikrát, že jsem těhotná, ale nikdy to tak nebylo. Ale když jsem byla těhotná, tak mi řekla moje velmi dobrá kamarádka, že se jí zdálo, že jsem v tom. Řekla mi i týden, který odpovídal. :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 17:10

@Anyys @Tyjo holky vy mi dáváte :-D já jsem tedy 22dc, takže je ještě brzy na testování, ale hlodá to ve mě…na druhou stranu si říkám už u prvního syna byl problém chodili jsme do CAR a trvalo to 3 dlouhé roky, teď nedávno jsem otěhotněla až po 5,5 letech bohužel přišel samovolný potrat v 6.tt…tak nepočítám s tím, že by to šlo až tak snadno… 8o

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22832 příspěvků 26.11.17 17:29

Mě se zdá, že jsem těhotná docela často. Obvykle v situaci, že se mi chce v noci čůrat a jsem líná jít na záchod. Nikdy mi to těhotenství nepotvrdilo

katrih
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 26.11.17 17:38

My se snažili asi rok o mimi, lonintouhle dobou se mi zdálo, že mi vyšel pozitivní test a cca za 14 dní pozitivní byl :mrgreen: bohuzel to skončilo revizí, vůbec jsem nepočítala s tim, že bych v brzké době otěhotněla znovu a v únoru se mi zdálo, jak sedim na gauči s velkým pupkem a manžel mi ho hladí, no za 14 dní se těhotenství potvrdilo a teď mi tady vříská měsíční chlapeček :mrgreen:

Tyjo
Stálice 61 příspěvků 26.11.17 17:40

@Pettule69 my byli pred timto snem na tretim IUI. Pred tim se mi nic nezdalo a i v tomto pokusu jsem pocitala s nezdarem a ejhle ;). Treba to taky vyjde drzim pesti :kytka:

Heivka
Závislačka 3137 příspěvků 26.11.17 17:41

Mě se po spontánním potratu o těhotenství zdálo dokud jsem se s tím nesrovnala. Pak už ani ťuk.

Kleisx
Stálice 80 příspěvků 26.11.17 17:43

Mě už se to taky zdálo, řekla bych, že je to tím, že na to myslím :lol: :lol: :lol:

Pettule69
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 26.11.17 18:08

@Heivka právě, od potratu je to 3 týdny a takovej sen se mi zdál až dneska v noci a to jsem už s potratem srovnaná, nejhorší byl první týden, teď už jsem v pohodě, ale kdoví, možná mi jen hrabe :-D

lachtanice86
Kelišová 6101 příspěvků 26.11.17 18:15

O těhotenství se mi nezdálo nikdy. Ale noc před kontrolou v 11tt se mi zdálo že tam nic není a na kontrole mi doktor řekl že je to zamlklé těhotenství.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >