Sen, v kterém se přítel zamiloval do jiné

14
25.9.20 04:52

Sen ze se pritel zamiloval do jiné

Dobrý den,
Teď se mi zdálo ze se můj pritel přímo predemnou zamiloval do jiný starší ale na první pohled vypadala mladé
Ale několikrát když tam semnou mluvil tak se přerekl ze ji miluje nebo ze je hezká pak jsem se jenom vzbudila udychana a vyřešena 8o
Nevite co by to mohlo znamenat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5272
25.9.20 06:14

Urcite te podvadi. Hnedka bych na nej uhodil, at se prizna!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
25.9.20 06:14

V klidu, jen sen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
25.9.20 06:19

To znamená, že jsi ve vztahu nejistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
25.9.20 07:21

Kdysi se mi zdalo něco podobnýho, vodil se s nejakou za ruku… Byla jsem na něj naštvaná i po probuzení :lol: Prostě fantazie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3770
25.9.20 07:56

Takový sen mívám často. Naposledy minulý týden. Nejistá naším vztahem si rozhodně nepřijdu. Pamatuju si, že jsem balila dceru a odešla s ní na hotel. A tam jsem si říkala, musím se stejně vrátit, mám tam kocoura. :lol: Jsou to jen sny. Fascinuje mě, co dokáže hlava vymyslet za krávoviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15640
25.9.20 07:59

A to vám aspoň nemluví ze spaní. Jednou z něj v noci vypadlo: „neboj, Kakika se nic nedozví“ :lol: Tehdy jsem z toho nemohla ani usnout, jak mi to v hlavě šrotovalo. Chtěla jsem být i ráno naštvaná, ale nakonec zvítězil zdravý rozum a hlavně jsem si oddechla, že ze spaní nemluvím i já…občas ty sny…to by se asi taky divil :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
25.9.20 08:16

Tvoje problémy bych chtěla mít. Nejdřív ztráta důvěry, pak ti hraje chlap furt hry, pes ti posral zeď a teď ten sen… No nevím nevím, máš to těžký holka :nevim: co mam udělat k obědu se ti náhodou nezdálo? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
25.9.20 08:20
@Martha03 píše:
Tvoje problémy bych chtěla mít. Nejdřív ztráta důvěry, pak ti hraje chlap furt hry, pes ti posral zeď a teď ten sen… No nevím nevím, máš to těžký holka :nevim: co mam udělat k obědu se ti náhodou nezdálo? :lol:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5708
25.9.20 08:26
@Martha03 píše:
Tvoje problémy bych chtěla mít. Nejdřív ztráta důvěry, pak ti hraje chlap furt hry, pes ti posral zeď a teď ten sen… No nevím nevím, máš to těžký holka :nevim: co mam udělat k obědu se ti náhodou nezdálo? :lol:
:lol: :lol: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3204
25.9.20 11:24
@lenickahu1 píše:Nevite co by to mohlo znamenat :nevim:

Doporučuji před spaním projímadlo - v noci budeš mít jiné starosti a bláznivé sny určit přejdou.

Jinak mám někde po babičce v knihovně snář, ale abych z toho pro tebe něco vyčetl, tak píšeš málo detailů, kde to bylo, jak byla oblečená, co měla v rukou.
Dopiš detaily a až nebudu moct v noci zase spát, tak ti udělám odborný výklad :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4437
25.9.20 11:28

Neznamená to vůbec nic, jen sen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
25.9.20 11:38

@lenickahu1 :zed: myslí na jinou 100% :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
25.9.20 14:03

Nedávno se mi zdálo to samý :D Přítel mě ujistil, že momentálně na jinou, než na mě, nemá pomyšlení :potlesk: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15912
25.9.20 14:16

To je ženská intuice, která ti dává právo prošmírovat přítelův noťas a mobil :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama