Reklama

Sencor SBL 220 smoothie mixér - postřehy a tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 16.04.18 08:44
Sencor SBL 220 smoothie mixér-poraďte

Uvažuji nad koupí tohoto smoothie mixéru https://www.drmax.cz/…oothie-mixer , recenze jsou na něj dobré, ale nikde jsem se nedočetla, jak jsou na tom ty láhve s výdrží. Je možné, že si to oblíbíme a potom se bude smoothie v těch flaškách nosit i ven. Hlavně mě zajímá jak moc těsní víčka a jestli ty láhve nejsou po měsíci používání ošklivé a zašlé jako třeba lahve od sodastream. A taky jsem nikde nenarazila na náhradní lahve k tomuto mixéru, prodávají se vůbec? Váhám, jestli radši nekoupit tu větší sadu : https://www.drmax.cz/…oothie-mixer aby byly ty láhve náhradní. Má někdo tenhle Sencor doma? Uvítám jakékoliv postřehy a typy, ať nevyhodím peníze zbytečně :mavam: děkuji

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7115 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 06:35

@sunshine125 Ahoj, já ho mám od Vánoc, dělám na něm prakticky denně, hlavně příkrmy mixuji, občas smothie, poradí si i se zmrzlým masem (zamraženým do kostičky ledu), já jsem spokojená. Cenově je dostupný, pravda, láhve jsem také nenašla náhradní, ale zase není problém si smoothie hned přelít do jiné :nevim:
Já měla venku asi jen tak 5×, v láhvích akorát mixuji, poté přeliju do sklenice a ihned umyju a pořád jsou parádní.

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 17.04.18 20:18

@lucynka25 moc děkuji za recenzi, už ho mám objednaný a těším se na něj :srdce: vzala jsem nakonec tu základní verzi, vyjde cenově nejlepe a našla jsem i ty náhradní lahve, jestli chceš hodím ti odkaz :palec:

lucynka25
Kelišová 7115 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 20:40

@sunshine125 urcite,budu rada :palec: :kytka:

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 17.04.18 22:16

http://www.sencor.cz/…ev/sbb-003st. Měly by jít objednat v elektro Planeo nebo objednat na heurece :mavam:

lucynka25
Kelišová 7115 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 22:37

@sunshine125 :palec:

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 18.04.18 08:53

@lucynka25 ještě se zeptám, těsní ty lahve? Jako když tam dáš něco tekutého a zavřeš, jestli to neteče okolo když to nakloníš? Děkuju :mavam:

lucynka25
Kelišová 7115 příspěvků 2 inzeráty 18.04.18 12:14

@sunshine125 uz to párkrát leželo v lednici a nic nevyteklo :palec:

sunshine125
Kecalka 385 příspěvků 18.04.18 12:26

@lucynka25 tak to je super, díky :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama