Doporučte seriál k jídlu!

72
8.11.20 10:11

Seriál k jídlu, sitcom

Ahoj. :) Dotaz pro odlehčení…

Mám s manželem takový zvyk, a to že si k večeři, svačině aj. pouštíme seriály. Většinou takové ty dvacetiminutové, zábavné, bez krve. Nicméně už nám jaksi došly nápady, na co se kouknout. Už máme několikrát sjeté Teorii velkého třesku, Takovou moderní rodinku, Jak jsem potkal vaši matku (což mě moc nebavilo), Červený trpaslík, Comeback, Malý Sheldon… Spíš tedy sitcomy.

Měl byste někdo nějaké doporučení na jiný fajn kratší seriál? Který je ideálně dostupný na YouTube, Netflixu nebo HBO? :) Uvažuju na Dva a půl chlapa, ale tím už pak asi končím. Ženatý se závazky mě taky moc nebral, takže toho asi nee. Začala jsem koukat na Santa Clarita diet a to je fajn, ale ne k jídlu bohužel. :D

Kdybyste měl někdo nějaké tipy, co Vás bavilo, tak sem s tím. :) Už mě nebaví sjíždět série zas a znova. Díky :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
851
8.11.20 10:24

Krok za krokem, jinak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000

TV v podstatě nesleduji, kdysi mě celkem bavilo toto:

https://www.csfd.cz/…y/komentare/

ale nevím, jestli by mě to bavilo i dnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5244

Helena :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3941
8.11.20 10:27

Nedávno jsem chvilku sledovala Zpátky do školy https://www.csfd.cz/…oly/prehled/

Jinak miluju rodinku Průměrňákovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14081
8.11.20 10:28

Tak klasika Přátelé, Gilmorky. Pak je moc pěkný seriál Parenthood (Prime Video). No a pak z novějších Stranger Things, Riverdale, Sex Education, Good Girls, Dead to me, The Crown, 13 reasons why, The Witcher, Ozark, I am not okay with this, Emily in Paris.
Pak mě ještě napadá Orange is the new black, Wentworth, This is us.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14081
8.11.20 10:29

Ne všechny jsou teda 20 minutové a teď jsem si uvědomila, že spousta z nich není sitcom :lol: Ale tak pro inspiraci někomu kdo nehledá jen sitcom :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8529
8.11.20 10:35

Vyborny je Black books a klasika IT Crowd :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
8.11.20 10:38

Prumernakovi :) ze zivota :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
8.11.20 10:39
@mackA159 píše:
Helena :)

Jo, tu mám taky zkouknutou už :). Na tu jsem úplně zapomněla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45

@Mimadora IT crowd (česky tuším Ajťáci)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8529

A kdysi jsem sledovala treba Vrazdy v Midsomeru, Big Ben a tak, ale uz je trochu mimo tema.
Jo a hezky serial z dostihoveho prostredi je Trener.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
8.11.20 10:44

Průměrňákovi a Goldbergovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6122
8.11.20 11:07
@berusa.m píše:
Nedávno jsem chvilku sledovala Zpátky do školy https://www.csfd.cz/…oly/prehled/Jinak miluju rodinku Průměrňákovi

Já miluju Mirandu! :D Vždycky se nad tvou profilovkou pousměju a teď konečně jsem na tebe narazila v tématu, kde se to hodí zmínit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
8.11.20 11:16

Jednoznačně již zmiňované Black Books, IT Crowd, Lucky Louie, Father Ted, Parks and Recreation. Pokud jsi fanouškem nonsensu a absurdnosti, tak třeba i Mighty Boosh :mrgreen: jinak výše zmiňované je za mne perfektní a komedie na těch 20min (a na ČSFD má vše minimálně 80) :mrgreen: enjoy!

Příspěvek upraven 08.11.20 v 11:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama