Seriozní eshop se zbožím z Číny

3056
3.2.20 16:33

Seriozni eshop se zbožím z Číny

Muže mi někdo doporučit nějaky eshop který přeprodava zboží z Ciny ale je seriozní. to znamena že po vrácení zboží například do týdne vrátí penize atd (?) líbí se mi ruzný oblečení a ráda bych si i něco koupila ale vždy když už se schyluje k tomu že objednavam najdu příšerny recenze na konkretni eshop. Nebo myslíte je lepsí objednat přímo z aliexpres nebo odkud?? a jeste velikostne - když v Cechach nosim velikost S tak mám objednavat M nebo spíš L (?)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8052
3.2.20 16:37

@axelina Určitě je lepší si objednat přímo z Ali, budeš to mít levnější. Pokud zboží nedorazí, otevřeš spor, peníze ti vrátí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2408
3.2.20 16:54

Já objednávám z Wish, ale oblečení jsem na sebe zatím neriskla kupovat, takže velikost neporadím. Ono mě se tam vždycky něco líbí a když se podívám v hodnocení na ty skutečný fotky, tak to bývá takovej hadr :nevim: Objednávala jsem dceři overal jednorožce a ten byl v pohodě. Sice to trvá asi měsíc, ale s vrácením peněz taky nebývá problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14267
3.2.20 16:58

Určitě se vyplatí objednat rovnou z Ali, a co se týče velikostí chce to koukat na tabulky a recenze. Já sem objednávala treba na podzim takové vánoční šaty, normálně mám tak xs-s, tak sem objednala S a vyloženě sem v tom plavala, objednat o velikost víc, tak to mám jako stan :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.20 16:58
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8052
3.2.20 17:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
3.2.20 19:55

Teď bych nic z Číny neobjednávala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
715
3.2.20 22:44

Objednávala jsem několikrát z wish nebo aliexpres, psaly kupovat o číslo větší, což není pravda. Nosím M, velikost koupená z Číny L jsem v tom plavala jak ryba ve vodě. Velikost S mi bylo akorát. To samé je to s botami. Velikost o číslo větší nebrat, jak uvádějí, ale akoratni skutečnou velikost. Několikrát se mi ale stalo, že oblečení nedorazilo, vrátit peníze nebyl problém. Jiní předkupníci objednáváné z Ali jsou zbytečně předražení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 09:06

Objednejte přímo z Ali, anebo když se neorientujete, tak někoho požádejte. Já třeba objednávám pro kamarády a známé. Pošlou mi peníze, já jim to objednám, zaplatím a nechám poslat na jejich adresu. Navíc s obchodníky se dá velmi dobře komunikovat, takže když se balíček ztratí, jsou schopni Vám zboží poslat znovu anebo vrátit peníze. Když je požádáte, tak Vám pošlou reálnou fotku - když není u zboží feedback. Přítel si tam objednává i věci na krosku, pošleme fotky, co bychom potřebovali a obchodník napíše zda má nebo ne. Ty věci tam pak vycházejí o hodně méně - někdy to jsou stovky, ale i tisíce. Viz. třeba RC letadlo tady v ČR od překupníků za 3500,–, přímo z Ali za 1200 - úplně to samé, stejná krabice, všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11211
4.2.20 09:16
@aknadar píše:
Teď bych nic z Číny neobjednávala…
:mrgreen: pročpak?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11826
4.2.20 09:24

Nejlepší máš z Ali, tam vždy vrátí peníze, když je problém (nemyslím problém, když si objednáš špatnou velikost), čím více feedbacků, tím lépe, podle toho se vždy rozhoduji, jak o materiálu, tak jak je to s velikostí.
@aknadar proč? akorát jediná nevýhoda, že se prodloužila doba u některých prodejců, kteří mají sklady v ohnisku nákazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama