Reklama

Seříznutí krčních a odebrání nosních mandlí Jindřichův Hradec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucye1
Nováček 3 příspěvky 11.08.18 06:56
Seříznutí krčních a odebrání nosních mandlí Jindřichův Hradec

Ahoj, máte někdo zkušenosti se seříznutím krčních a odebráním nosních mandlí v JH? Jdeme se synem v pátek. Zajímalo by mě jakou technikou to provádějí, jak to děti snáší a kdy tak pouští po zákroku domů. Moc děkuji :)

Reklama

Reakce:

rozand
Závislačka 2924 příspěvků 11.08.18 08:31

Nosní mandle je jen jedna.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 11.08.18 10:29

Byla jsem s dcerou asi pred 2 mesici… na zakrok sla celkem rychle, pred nami bylo jen jedno dite. Na sal jsem sla s ni a odesla az kdyz spala. Behem 10 minut mi ji prinesli na pokoj. Snasela to dobre, nemela problemy (ale zname dite zacalo krvacet, tak muselo na sal znovu). Druhy den rano nas pustili domu. Dostala atb a tyden nesmela mezi detsky kolektiv.

Lucye1
Nováček 3 příspěvky 13.08.18 15:15

@Pomka Děkuji za odpověď, hned je mi trochu líp. A také ji dělali nosní i krční? Že to byl takový fofr 8o

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 17.08.18 18:37

@Lucye1 odpovídám až teď, asi už máte po zákroku… Ano, bralí jí nosní mandli a krční zmenšili. Bylo to fakt rychlý.

Lucye1
Nováček 3 příspěvky 17.08.18 19:56

@Pomka ano brali nás dnes. I tak moc děkuji za info :srdce: Jinak souhlas, byl to fofr.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >