Navýšení sertralinu - nepomáhá, jen se potím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 07:50
Sertralin navýšení ,příznaky a co na spaní

Moc prosím o radu již od podzimu beru sertralin 100 mg a necítila jsem vůbec žádnou úlevu jen chviličku za začátku. Od minulého týdne mi navýšili na 150 m a jediná věc je že se strašně potím. A úleva nikde
Na noc mám Lerivon…ano usnu ale ráno se probudím v hrozném stavu bušení srdce, úzkosti atd. Já už fakt nevím a mám chut jen brečet a brečet. Nezvládám už nic.
Předtím jsem měla apo parox.. a také po roce jako by nic.
Prosím co berete a také na spaní a jak se ráno cítíte?
Předtím jsem měla Miabene a ráno jsem byla odpočinutá a bylo mi ok, prý už se nevyrábí a je náhražka lerivon a přitom účinky úplně jiné. Beru 30 mg na spaní. Je mi 45 a mám pocti že život skončil, nezlvádám jsem nerovzní hrozně na všechny a na všechny, v práci se musím hrozně ovládat. Už se mi nechce vůbec žít

Reakce:
Sasanka jarní
Kecalka 437 příspěvků 23.03.19 08:53

Ahoj, jednou mi dali Setralin, když vypadl Zoloft a můj stav se rapidně zhoršil, takže já s ním mam negativní zkušenost. 8o

luciie88
Kecalka 127 příspěvků 23.03.19 11:07

Já brala Sertralin deset let a mě sedl, jen mi 9ak přestal působit a musela jsem přejít na Venlafaxin. Mezitím jsem také předcházela na jiné léky, které mi nesedly, chce to hold zkoušet, co bude fungovat a řešit a doktorkou.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 23.03.19 12:04

Miabene a Lerivon je to samé, účinná látka mianserin, taky jsem brala na noc 30 mg, ale moc jsem po tom nespala, měla jsem ještě 2 Ataraxy a Rivotril 2 mg. Teď na spaní neberu nic, mně se střídají období, kdy spím pořád (třeba teď) a období, kdy nespím vůbec po ničem, ani třeba po 2 Tisercinech, 10 mg Rivotrilu, 9 mg Lexaurinu… prostě po ničem, musí to vždy přejít samo, ta nespavost. Jinak sertralin jsem brala 300 mg denně a taky mi moc nepomáhal. Držím palce, ať najdete něco, co ti sedne. A chodíš i na psychoterapii?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 13:12

Na psychoterapii nechodím, vůbec nemám kdy z práce atd.
Jak se ráno probudíte je Vám ok? bez bušení srdce a úzkosti?

Já se úplně i stydím za to jak jsem nejraději sama, nechce se mi ven, nevadí mi když dcera 13 je u kamarádky protože prostě nedokážu být už ta zábavná maminka, jen se nutím do všeho, nejraději jsem když se schovám pod deku a pustím seriál a nemusím nic. Manžel mi ted řekla, že je krásně jestli půjdeme ven..a mi se tak strašně nechce si libovat jak je krásně…jsem jak mrtvola

Váš příspěvek
Reklama