Sérum na obočí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 25.02.17 22:26
Sérum na obočí

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s nějakým serem nebo mastí na obočí a řasy.. Chci docílit hustejsiho obočí a výraznějších řas, ale našla jsem jen sérum za 2500 a je to pouhých 5ml..
(LASH & BROW A. SERUM 2.0, EXTRA SENSITIVE)
Chci se zeptat jestli tedy nemáte nějaké rady, typy, nebo osvědčené zkušenosti s něčím, co by mi pomohlo, děkuji. :kytka: :hug:

Reakce:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.02.17 22:53

No myslím že nic kvalitního za méně peněz se nenajde :) Tohle je sice dost peněz ale je větší pravděpodobnost že to pomůže. Určitě se dá najít i něco levnějšího ale moc se tomu nedá věřit :think:
Zkus… Aliexpress, Ebay. Tam se určitě najde něco levného :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 5448 příspěvků 25.02.17 23:03

@Gábinkaa9 tak zrovna ten aliexpress a ebay bych v tomhle pripade moc neradila, je to tam za par supu, ale odrazi se to na kvalite tech produktu, cina no, ja osobne bych si nic odtamtud na oci nepatlala… jinak serum neporadim o nicem podobnem jsem neslysela, ale za tu cenu uz bych si nechala raci rasy prodlouzit, oboci jedine domalovat no :)

ixule
Vesmírná mluvilka 34970 příspěvků 25.02.17 23:26

Levnější a zároveň kvalitní za méně peněz neseženeš, ebay atd. bych v tomhle případě nezkoušela.

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 25.02.17 23:35

Ricinový olej, v každé lékárně. Akorát teda se musí nanášet pravidelně a opatrně, když ho dáš moc a zaleze do očí, tak je to nepříjemné. Jakmile přestaneš nanášet, tak ty posílené řasy a chloupky postupně přirozenou cestou vypadají a jsi tam, kde jsi byla.

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 26.02.17 00:05

Ricinovy olej

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 26.02.17 00:07

Obočí lze permanentnim make upem doladit. Je potřeba teda najit nekoho, kdo pracuje kvalitně

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 26.02.17 08:35

@Kriss Tina Tak to já bych si taky asi z Aliexpressu nebo z Ebay nic takového na obličej nepatlala :)
Ale je to tam za pár korun, a někdy ti to i pomůže a nic se ti nestane :)
Ale určitě je lepší dát těch 2500

Mexie
Závislačka 2883 příspěvků 26.02.17 08:38

Mrkni na kosmetiku TianDe. Je tam sérum na řasy, ale jejich manažerka to používá na obočí. Vím, že si to tam holky pochvalovaly, ale osobní zkušenosti nemám.

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 26.02.17 10:34

@Helileli Ten olej jsem nezkoušela, ale sestra ano, a říkala že dobrý, dokud tedy patláš, jak přestanes jde to do kopru.. :) a to se bojím i s tím serem, že když bych přestala, tak to sleze a 2500 jsou v trapu :D

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 26.02.17 10:35

Přesně tak, ten Ali ani ebay radši riskovat nebudu, aby mi to pak nevypadalo úplně :lol: :D

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 26.02.17 10:37

@Moniňoň Do toho se zrovna nehrnu.. Spíš bych nejaky přípravek, lak si řeknu, že bych to chtěla jinak a ejhle :D

jejej444
Kecalka 120 příspěvků 26.02.17 10:38

@Mexie Podívám se, dekuju :kytka:

ixule
Vesmírná mluvilka 34970 příspěvků 26.02.17 10:40

@jejej444 řasy se obnovují co 6 týdnů, takže nic ti déle působit nebude, nějak nevím, co bys čekala :nevim: mimochodem to sérum mám už 2 roky, nepoužívám tedy denně. I když si necháš řasy prodloužit, taky musíš chodit co 4-6 týdnů na doplnění, protože to prostě vypadá. Někdo holt má do vínku dány dlouhé husté řasy, někdo zase pěkná prsa, to si nevybereš :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >