Sérum na podporu růstu řas, které funguje?

604
9.12.19 14:16

Sérum na podporu růstu řas, které funguje?

Ahoj maminky nosila jsem řasy a teď jsem 22+3tt no a tím, že mi všechno roste rychleji (řasy, vlasy, nehty), tak mi řasy začaly dvakrát rychleji vypadávat, než předtím a vypadam jako opelichané kuře. A prijde mi tak zbytečné dávat každý měsíc 750,– za řasy, když padají a taky jak vypadávaly, tak mi to nedalo a já je trouba (????) škubala :zed:. Tak prosím o radu, něco co podpoří znovu jejich růst a opravdu funguje? :-)
Moc krát děkuji za rady. ❤

Příspěvek upraven 09.12.19 v 14:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1321
9.12.19 14:20

Ricinový olej a jako bonus to máš přírodní bez chemie ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
9.12.19 14:24

@vedma007
Jo právě jsem taky spíše pro ty přírodní věci, četla jsem že i v dmku alverde sérum je prý dobré a mělo by být na přírodní bázi. Jinak kde koupím ricinový olej v lékárně? Děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
9.12.19 14:31

Ricinovy olej :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21048
9.12.19 14:36

@vedma007 @Martina5487 holky jak se ten ricinový olej používá? Sem četla že je dobrý i na vlasy, ale nějak si nevím rady s tím použitím v praxi, to se prostě vetře do pokožky a na oči, nebo se do toho maci kartáček od řasenky, nebo se to musí s něčím naředit? Díky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
9.12.19 14:36

Riciňák jsem viděla i v dmku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
9.12.19 14:45

Ano koupí se i v DM nebo v různých eshopech s přírodní kosmetikou.
@Kriss Tina já si kápnu na prst a prostě máznu na odlíčené řasy. Do vlasů to samé - vmasíruju trochu ke kořínkům, nechám pár hodin působit a vlasy umyju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
10.12.19 09:44

Já když používala kokosový olej místo očního krému, tak mi po něm krásně narostly řasy. Vyzkoušela bych kokosák :andel:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.12.19 09:02

Oleje

Dobrý den, mám velmi dobrou zkušenost i s natíráním se kokosovým olejem,.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.20 19:06

Sérum na řasy

Někde jsem četla, že je ricinový olej poměrně silný potenciální alergen. Mám hodně citlivou pleť, tak ho raději ani nezkouším. ;) Za mě dobrá zkušenost s Vegan Beautylash sérem z DMka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3726
30.4.20 21:47

Po ukončení kojení druhého prcka jsem zjistila, že řasy mám otřesně krátké a opelichané. Ricinový olej je dal do kupy. Uchošťour jsem namočila v oleji a namazala kořínky. Akorát když se dostane do oka, brutálně pálí. Jsem atopik a nejhorší obtíže mám okolo očí, ale riciňák mě nijak nedráždil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat