Sérum na růst řas v období kojení

20.10.19 22:13

Sérum na růst řas v období kojení

Ahoj maminky, ráda bych se zeptala zda máte někdo zkušenost se sérem na řasy. Na krabičce je napsáno, že není vhodné používat v období těhotenství a kojení. Ptám se na to, protože známá mi tvrdí, že výrobce se tím jen kryje a normálně to používá i když také kojí, tak nevím ale měla bych celkem strach podle mě to tam výrobce asi nepíše jen tak pro srandu. Zajímá mě váš názor a jestli byste ho používali v období kojení či ne. Přikládám i složení výrobku. Děkuji za každou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8245
20.10.19 22:21

A ten pripravek funguje? Já bych to nepouzivala vůbec, protože takovým věcem nevěřím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.19 22:29

@JancaS84
Ano to mám ověřené, že to funguje ale jde mi o to, že užívání toho výrobku, když ještě žena kojí, tak aby to přece neublížilo miminku jako jsem právě koukala, když kámoška mi v pohodě řekla, jak to používá a jako by se nechumelilo a přitom taky kojí. :( bych se nejradši i zeptala nejakyho doktora. Nechci aby si tím takhle nechtěně ublížila i když popravdě mi to přijde i dost nezodpovědný, že na to nebere moc zřetel a vesele si to matlá dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1703
20.10.19 22:40

Ja bych byla v klidu. Patlá se to v minimálním množství na řasy, neprolejva se tím na litry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
20.10.19 22:56

Tak ja tohle taky resila, zda lze pouzivat v obdobi tehotenstvi a kojeni a je to tak, ze v tehotenstvi nedoporucuji a pri kojeni je to ok. Jinak ja pouzivam Revitalash a opravdu funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10609
20.10.19 22:58

Ono je to jednoduché. Žádná normální žena neohrozí své dítě tím, aby na sobě nechala v těhotenství nebo při kojení něco testovat. Proto tam výrobce raději napíše, že se používání nedoporučuje. Je to stejně i u léků. Ty, které jsou vyzkoušené to psané mají, zbytek máš probrat s lékařem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.19 03:22

@dickys
To je taky fakt. :D já jsem asi taková, že cokoliv, co se i týká jídla, tak jsem hodně opatrná. Mě kámoška říkala, že to moc řeším a přeháním :D tak má možná pravdu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.19 03:39

@Mayblobs
No tohle se prej jmenuje nutraluxelash MD a není to schválené tady v ČR, že si to člověk musí objednat přes ebay. Tak nevím asi třeba to má podobné složení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
21.10.19 08:53
@Markéta 28 píše:
@Mayblobs
No tohle se prej jmenuje nutraluxelash MD a není to schválené tady v ČR, že si to člověk musí objednat přes ebay. Tak nevím asi třeba to má podobné složení.

Aha. Tak ja teda ta sera vybirala ze schvalenych a v CR. Tak tady nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
21.10.19 08:57

Tak tohle by me taky zajimalo 8o serum na rasy používám cele těhotenství a nenapadlo me ze by to mohlo byt škodlivé :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.19 12:06

@Mayblobs
prostaglandiny
prostaglandiny zkr. PG – látky podobné hormonům vznikající prakticky ve všech orgánech těla prostata, plíce, cévy, ledviny, mozek aj.. Na rozdíl od hormonů je netvoří specializované buňky žlázy a nepřenášejí se krví, nýbrž účinkují místně srov. parakrinní. Mají velké množství účinků, které se různí podle typu orgánu, v němž se tvoří, a druhu PG. Ovlivňují prokrvení, tvorbu řady látek včetně hormonů a trávicích šťáv, srážení krve, účastní se imunitních a zánětlivých procesů, zvyšují stahy děložní svaloviny atd. Používají se i léčebně např. při léčbě některých cévních poruch, v porodnictví, v léčbě peptického vředu, při poruchách erekce nebo se naopak jejich tvorba tlumí některými léky, z nichž nejběžnější je acetylsalicylová kyselina např. snížení teploty a ovlivnění krevního srážení tímto lékem lze vysvětlit omezenou tvorbou PG. Vznikají z arachidonové kyseliny, enzymem je cyklooxygenáza. Srov. ikosanoidy, prostanoidy, prostacyklin angl. prostate gland předstojná žláza, prostata, kde byly PG poprvé objeveny

Prej nějak kvůli tehle látce to není schválené v ČR a jestli třeba to sérum nemá v sobě něco co mají ty kapky lumigan jestli jste slyšela. Po nich také rostou hezké řasy a jinak jsou právě na předpis. Jako zase si na jednu stranu myslím, že když je to takhle v malém množství a aplikován na jedno místo na ty řasy, tak to podle mě asi nemůže mít nějaké následky, protože když si vemu, že nějaké ženy chodí třeba i v těhotenství např. na samoopalovací nástřik, tak to je podle mě věští zlo, když je člověk tou látkou omatlanej od hlavy až k patě :D takže asi nějaké sérum možná není tak nebezpečné. Určitě je asi se lepší zeptat doktora nějakého odborníka. Zkrátka na trhu je velmi velké množství sér a každé má taky asi jiné složení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.19 12:11

@Ariane
Určitě nikoho nechci strašit a jak už bylo zmíněno, tak se tímhle kryjou všude, že třeba je výrobek nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Slyšela jsem, že v těhotenství nějaká ženská brala kapsle na podporu růstu vlasů a miminko pak nebylo v pořádku ale zase jako kapsle a sérum na řasy to je podle mě dost razantní rozdíl. Kapsle přece jenom člověk polyká ale sérum to rozhodně ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
21.10.19 12:48

Hezký den, jestli nevadí, ráda bych přispě do této diskuze i svou zkušeností. Před časem jsem si nechala odstranit umělé řasy a protože nejsem majitelka zrovna mega řas, hledala jsem sérum, které by bylo co nejšetrnější k mým už tak unaveným řasam.
Našla jsem sérum Nu Color Eyelaseh Treatment s hlavní složkou Tricalgoxyl vytažek z mořskych řas. Výrobce se zameřuje na přirodni složky. Kdyby Vás to zajímalo, můžu vás pozvat na FB do skupinky Testujeme & referujeme, kde si můžete prohlednout a skutečné výsledky v porovnávacich fokách tohoto séra i dalších produktu :D a.taky poptat. Jako ja jsem s sim nadmiru spokojena a hlavně je videt vysledky.
Jestli příspěvek vadí, omlouvám se,.chtela jsem jen pomoct.❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1277
1.6.20 14:48

V těhotenství i při kojení lze používat sérum na řasy No.1 Lash od firmy di Angelo Cosmetics, je to ze 75% z přírodních látek a na obalu i u výrobce ověřeno, že lze používat v těhotenství i při kojení. Za mě velká spokojenost a žádná velká chemie jako u ostatních značek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16488
1.6.20 19:14

@kudiska stačí používat ricinovy olej, taky žádná chemie a funguje. Cena zanedbatelná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat