Reklama

Servis a čistírna kočárku X-Lander v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petája
Kecalka 432 příspěvků 31.01.17 17:17
Servis a čistírna kočárku X- Lander v Praze

Holky poradte, potrebovala bych seridit kocarek po jednom diteti, je spis takovy rozviklany a pak nechat vycistit. Bud v Praze, nebo Pribramsko…Nejake kontakty jsem na netu nasla, ale vetsinou jsou starsi a jiz nefunguji.
Moc diky.

Reklama

Reakce:

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 31.01.17 17:35

@Petája
X Lander mi opravil pan na P8. Kocarky-korab.cz. Cisteni nevim, vyprala jsem to postupne v pracce a susila na susaku, ne v susicce.

Petku0204
Nováček 5 příspěvků 31.01.17 18:05

Ahoj, cistirna mi prijde zbytecna, postupne jsem take vse vyprala v pracce a ususila mimo susicku. Vse bylo jak nove. Servis byl v Praze www.detskyraj.cz, ale nevim jestli to neni jen pro kocarky koupene tam. Zkuste se tam zeptat

Petája
Kecalka 432 příspěvků 31.01.17 19:36

@Petku0204 No, jenze my uz meli korbicku po malem zbalenou a nacapala jsem tam sousedovic kocku, ktera si v ni udelala loznici a sundat potahy z te korbicky nejdou, tak to chci nechat odborne vycistit, protoze mi to fakt vadi, i kdyz kocky mam rada.

Petku0204
Nováček 5 příspěvků 31.01.17 19:38

Aha, tak to jo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Možný scénář rozchodu Plekance a Vondráčkové. Odhalená nevěra, nebo těhotná milenka?

Když šlo o jejich soukromí, byli Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková během... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama