Servis monitoru dechu Nany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
B.a.r.b.o.r.k.a.89
Nováček 7 příspěvků 10.11.14 09:37
Servis monitoru dechu Nany

Zdravím všechny budoucí a současné maminky :)

Chci se zeptat na vaše zkušenosti se servisem monitoru dechu Nany.
Začátkem ledna 2015 čekáme naše první miminko. Známá nám po svém dítku monitor půjčila a říkala, že jej zkoušela, ale můžem si jej poslat na servis. Četla jsem, že servis toho monitoru dělají jen u nich v Jablotronu. Takže váhám, jestli to posílat na přezkoušení a doufat, že to Česká pošta někde nerozbije nebo si půjčit v porodnici ty co servisují (ono s cenou za poštovné to asi bude stejná suma)a nebo věřit tady tomu bez servisu…

Děkuji moc :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Chůvičky a monitory dechu

Reakce:
NeonN
Generální žvanilka 24980 příspěvků 10.11.14 09:43

Já měla monitor z druhé ruky - od paní po dvou dětech a u nás sloužil taky na dvě děti, fungoval 100%.

habet
Kecalka 451 příspěvků 10.11.14 09:52

Kdyz jsem si psala do jablotronu ohledne servisu, doporucili mi zamavat listem papiru tesne nad deskou. Pokud deska „vitr“ bere, tak je v poradku

rosolina
Kelišová 6653 příspěvků 10.11.14 09:53

Já jsem posílala monitor do Jablonce na přezkoušení, nic jsem za to neplatila a přišla mi i revizní zpráva.

B.a.r.b.o.r.k.a.89
Nováček 7 příspěvků 10.11.14 11:38

Super, děkuju moc :)

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 10.05.15 10:41
revize monitoru

Ahoj holky, je tu někdo kdo v poslední době nechal přezkoušet monitor. Na stránkách nemohu nic najít „jen, že je po 2 letech potřeba koupit novou desku“. Dělají ještě revize? Pokud ano nevíte kolik to stojí a kam to přesně poslat?
Díky Marie

Bekyn
Závislačka 3994 příspěvků 24 inzerátů 10.05.15 11:04

@MarieP Ahoj, asi před rokem jsem psala přímo na kontakt uvedený na stránkách nanny. Popsala jim tam svůj problém s monitorem a bylo mi sděleno, že oni žádný servis neprovádějí, že dle mnou popsaného problému to vypadá na vadu desky a že si mám koupit novou ;)

Barushe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.15 12:10

Cca pred rokem jsem taky psala primo vyrobci, i prodejci a bylo ki sdeleno, ze se to nijak neservisuje, neprezkousi :roll: ze si mam koupit novy :roll: :roll: no jo, chteji vydelat :nevim: 8)

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 10.05.15 16:08

Holky, díky. Já právě vím, že známá si nechávala kontrolovat a dostala i potvrzení. Přijde mi to zvláštní, máš monitor a jen ho chceš zkontrolovat, protože ležel někde schovaný a oni ti napíší, ať si koupíš nový :roll:, hlavně se mi to zdá nekorektní, když to ještě nedávno dělali :twisted:.

rosolina
Kelišová 6653 příspěvků 11.05.15 09:54

MarieP jak jsem psala, poslala jsem monitor do Jablonce loni v březnu, oni ho zkontrolovali a napsali mi k tomu i revizní zprávu

rosolina
Kelišová 6653 příspěvků 11.05.15 09:57

Doplnění informací, monitor si pošlete na adresu
Jablotron alarms, a. s.
Pod Skalkou 33
Jablonec nad Nisou
466 01
telefon 483 559 881

za službu se neplatí, zaplatíte jen to první poštovné, když to tam posíláte, monitor je u nich asi 10 dní a pak to posílají poštou i s výsledkem zpět. Pokud je deska starší než 2 roky tak dostanete výzvu k tomu, aby jste si ji koupili novou, cena kolem 750,–.

3R
Závislačka 2824 příspěvků 22.12.16 12:42
OPRAVA OLOMOUC A OKOLÍ

Ahoj holky, přidávám info ohledně servisu Nanny. Ulomil se mi umělý konektor, který se zasouvá do snímací jednotky, po dlouhém zkoumání jsem našla rychlé řešení pro maminky z Přerova, Olomouce a okolí. Výměnu konektoru mi na počkání u auta udělal pan Pavlík z Kokor, tel.: 776 582 580, cena do 50kč. Jinak lze zaslat i na Jablotroň a tam mi pan Heřmánek servisní technik Tel.: 483 559 881 řekl, že veškeré opravy i po záruční dělají ZDARMA i když nemáte účtenku. Jen zabalit, popsat závadu, napsat zpáteční adresu. Mějte se hezky a krásné svátky. R

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >