Sesazení z vedoucí pozice v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikol67
Nováček 8 příspěvků 24.02.18 13:00
Sesazení z vedoucí pozice v těhotenství

Ahoj holky. Zajímalo by mě zda má zaměstnavatel právo mě sesadit z vedoucí pozice na pozici zástupce, logicky s nižší mzdou v době kdy jsem těhotná? Smlouvu na pozici vedoucí mám do konce května.
Předem díky kdyby někdo znal odpověd :)

Reklama

Reakce:

Reflex
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 24.02.18 13:03

Záleží jakou máš smlouvu. Pokud můžeš být odvolaná, tak z tebe můžou udělat pěšáka. Pokud je to pozice vázaná do určitého data, tak můžou až po uplynutí té lhůty.

nikol67
Nováček 8 příspěvků 24.02.18 13:12

@Reflex ano,smlouva na vedoucí mi končí na konci května, chápu to tak, že na konci května mě můžou sesadit ať sem těhu nebo nejsem.. :nevim:..každopádně díky za info :)

Jogrr
Závislačka 4038 příspěvků 24.02.18 13:25

To jsou teda vyrazy, sesadit 8o na pozici Te taky vysazoval nekdo?
Do funkce se jmenuje a z funkce se odvolava. A predstav si, ze to muze byt i bez sdeleni duvodu, jen tak.

Reflex
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 24.02.18 13:33

@nikol67 Pokud v té smlouvě nikde není napsáno, že je možnost tě odvolat a zároveň, že se můžeš své vedoucí funkce vzdát, tak je to skutečně garantováno až do vypršení smlouvy.

nikol67
Nováček 8 příspěvků 24.02.18 13:42

@Reflex moc díky :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama