Sesazení z vedoucí pozice v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikol67
Nováček 8 příspěvků 24.02.18 13:00
Sesazení z vedoucí pozice v těhotenství

Ahoj holky. Zajímalo by mě zda má zaměstnavatel právo mě sesadit z vedoucí pozice na pozici zástupce, logicky s nižší mzdou v době kdy jsem těhotná? Smlouvu na pozici vedoucí mám do konce května.
Předem díky kdyby někdo znal odpověd :)

Reakce:

Reflex
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 24.02.18 13:03

Záleží jakou máš smlouvu. Pokud můžeš být odvolaná, tak z tebe můžou udělat pěšáka. Pokud je to pozice vázaná do určitého data, tak můžou až po uplynutí té lhůty.

nikol67
Nováček 8 příspěvků 24.02.18 13:12

@Reflex ano,smlouva na vedoucí mi končí na konci května, chápu to tak, že na konci května mě můžou sesadit ať sem těhu nebo nejsem.. :nevim:..každopádně díky za info :)

Uživatel je onlineJogrr
Závislačka 4315 příspěvků 24.02.18 13:25

To jsou teda vyrazy, sesadit 8o na pozici Te taky vysazoval nekdo?
Do funkce se jmenuje a z funkce se odvolava. A predstav si, ze to muze byt i bez sdeleni duvodu, jen tak.

Reflex
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 24.02.18 13:33

@nikol67 Pokud v té smlouvě nikde není napsáno, že je možnost tě odvolat a zároveň, že se můžeš své vedoucí funkce vzdát, tak je to skutečně garantováno až do vypršení smlouvy.

nikol67
Nováček 8 příspěvků 24.02.18 13:42

@Reflex moc díky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >