Sešívaná rodina-jaké byli u vás začátky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 11:45

Sešívaná rodina-jaké byli u vás začátky

Co delat aby se syn citil dobre s novym pritelem, aby si pritel ziskal jeho duveru? Vim ze to bude trvat dlouho. Co u vas zafungovalo? Diky :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27439
7.1.22 13:12

Kolik je synovi? U nás třeba fungovaly drobnější dárky, vždy když tehdy přítel přišel na návštěvu (ne žádné mega dary, třeba jen něco dobrého, kindervajíčko apod), pak hlavně společné zážitky, ale aby to byl třeba výlet zaměřený na něco, co se líbilo hlavně tomu dítěti. Ale syn byl malinký 2,5- 3 roky cca, takže tam se dalo zavděčit celkem snadno :D hlavně proste že to dítě nepřehlížel, že jsem nebyla jen já na prvním místě, ale bral mě i se synem jako jednu jednotku, takže prostě vymýšlel program, aby se to líbilo všem, záleželo mu na synovo názoru. Ten vztah přišel tak nějak sám. Občas ho bral i sám někam ven beze mě, třeba na hřiště, minizoo apod. Ale jestli myslíš třeba jako ve společné domácnosti, tak na to bych nespěchala, to bych nechala až na dobu, kdy už nějaký vztah mít budou a bude to vypadat slibně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72220
7.1.22 13:28

Podle mě žádný návod univerzální není. Snad jen netlačit na pilu, spíš očekávat a požadovat toleranci a respekt na obou stranách, než doufat a očekávat velkou lásku a vřelé vztahy - ty jsou bonus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66458
7.1.22 16:43

Kolik je dítěti? Od toho se dost odvíjí. U nás to bylo 4 roky a 11 let a v klidu. S mladším blbnul, se starším zacházel jako s dospělým a fungovalo to :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat