Šest let snažení o miminko, k tomu peripetie s chlapama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iwet
Povídálka 20 příspěvků 04.11.14 14:25
Šest let snažení o miminko,a k tomu peripetie s chlapama

Ahojky všichni,
jmenuju se Iwet a jsem tu již delší dobu přihlášená, a nikdy jsem neotevřela žádnou podobnou diskuzi spíš jsem většinou četla…Ale jelikož už nevím kdo by to se mnou chtěl sdílet a s kým se ještě poradit tak zkusím se podělit o svůj příběh…je mi skoro 2 7let, ve 21 letech jsem se vdala z lásky, a můj manžel byl o 8 let starší a chtěli jsme samozdřejmně mimminko jenže když asi po roce nechráněného styku nebyl žádný náznak tak jsem navštívila gynekologii i s manželem.­.Trochu přeskočím protože by to bylo asi na 10listů..:-)Podstoupila jsem profuky vejcovodů, hormonální léčbu, každotýdenní návštěvy u lékařů, ale marně…Nedozrávali mě vajčka…Ale problém asi nebyl uplně u mě manžel který šel potom na spermiogram tak ten odhalil že ho má na urovní 60leteého pana..slyšíte dobře..Takže on to abych přišla do jiného stav jen tak by se nám prý nikdy nepovedlo..Manžel to vše neustál, a do Prahy kam jsme jezdily řekl, že tam už ho nikdy nikdo neuvidí a po roce, a půl jsme šli od sebe…|Na to jsem pak dlouho zůstala sama a měla takové to randění které Vám zpříjemní alespon trochu zapomění na to vše co bylo nepříjemné…Ale pak jsem poznala dalšího partnera který měl ale tři krásné zdravé děti..vše bylo fajn plánovali jsme budoucnost, koupil pro nás byt vedle své ex přítelkyně s dětmi, aby za nima mohl docházet a oni k nám, ale když už měl být byt dodělaný přišel a řekl..Ivet to budeš ty za kým budu docházet, a tak jsem po nějaké době pochopila že chce zůstat u své ex a já abych mu dělala milenku..Chtěl se mnou také mimčo byla to láska jako trám, ale bohužel už sem to já neustála, když mě jeho ex napsala sms ve které bylo,,děkujeme za hlídání detí, konečně jsme měli čas s Lukášem na sebe,,takže s námi spal s obouma, a ještě k tomu bych mu měla dělat matraci když on si za chce..odešla jsem…Potom jsem nic neřešila zůstala jsem sama a začala krásný nový rok 2014..Bydlela jsem u našich kde jsem si kompletně předělala dvě mistnosti, v dubnu jsem odjela do Františkových lázní s kamarádkou, a v květnu se vrátila, a byla jsem stále sama…Ale ta moje kamarádka Radka z lázní měla přítele motorkáře a ten měl kamaráda který byla taky sám, a tak nás daly dohromady. nejdřív jsem se bála zklamání aby to nedopadlo jak v předchozích vztazích ale…Sešli jsme se u mé kamarádky na grilovačce v červnu letošního roku, ten kluk měl užasné vystupování a od první chvíle mě moc přitahoval no prostě bych řekla super..já ale druhý den odjela s našima do Chorvatska na 14
dni..celou dobu jsme si psaly krásné smsky, a snad i můžu říci, že pak už jsem se těšila domů až se zase potkáme..Hned přijel a bylo to nádherné setkání..Povídali jsme si celý noci, seznámil se snašima, apk jsme randili..Milování s ním bylo něco nádherného a tak jsme se zbližovali. On měl byt takže chtěl abych se k němu nastěhovala. Ja to moc uspěchat nechtěla, a chtěla jsem ještě počkat, ale protože byl automechanik, a měl svou klientelu stála mu práce a tak je jasné že tolik by za mnou už jezdit nemohl. Nastěhovala jsem se k němu..Ze začátku byl cilevědomí, a řekl mi že by strašně chtěl rodinu mimminko o mýcjh problémech ví, věděl už hnedka od začátku. Jenže dneska jsme dospěli do fáze že u něj bydlím jsem na neschopence a na testu se mi ukazali slabé čárky a HCG je lehce zvýšené, jsem na kontrolce už 14 dní a budu ještě prý do konce listopadu..do toho jsem začala mít zánět dělohy takže mi nasadila ATB pro těhotné…Ale proč sem chtěla se s Vámi podělit o tento příběh bylo z toho důvodu, že mi můj drahý minulý týden řekl, že neví co chce, a že chce být sám…A že i kdybych byla těhotná tak by se mnou nebyl.Dost mě to holky vzalo a jsem z toho přímo v prd…Domluvili jsme se, že tady dotáhnu neschopenku tedy a pak se vrátím k našim..Věřím, že by byl žadný táta vždycky říkal že chce už mimčo a vše okolo.Zda se mi to jako špatný scenář..ted jsem ještě u něj, a pomalu si zabaluji věci..Ale jedno vím určitě i když s ním nebudu tak pokud mě to víjde budu mít něco co pro mě bude nejdražší na tomhle světě a to,,moje miminko,,Omlouvám se za tak dlouhé psaní, ale asi jsem to potřebovala ze sebe dostat..A budu se těšit na Vaše diskuze…mějte se hezky holky pa Iwet

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 04.11.14 14:31

Promiň, pokud si děláš dítě s někým po čtvrt roce známosti, jsi hloupá. Není ti na to co napsat. Jak můžeš po čtvrt roce vědět, že by byl skvělý táta? Toho člověka neznáš. No nic, tak holt budeš matka samoživitelka, na světě jich je spousta.

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 04.11.14 14:32
@terinka4444 píše:
Promiň, pokud si děláš dítě s někým po čtvrt roce známosti, jsi hloupá. Není ti na to co napsat. Jak můžeš po čtvrt roce vědět, že by byl skvělý táta? Toho člověka neznáš. No nic, tak holt budeš matka samoživitelka, na světě jich je spousta.

To jsi napsala velmi taktně :)

B EL
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 3 inzeráty 04.11.14 14:33

Sketa!

Prcek88
Extra třída :D 12505 příspěvků 04.11.14 14:33

Počkej pochopila jsem to tak, že si asi po čtvrt roce sním oěthotněla??
Holka, někdy to dopadá dobře, ale lepší je chlapa poznat..U vás to bylo plánovaný, no každopádně přeju hodně štěstí, ale prostě tvoje blbost. že to tak musím napsat..

LenaNell
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 04.11.14 14:36

Co na to napsát, život je někdy zatraceně složitý a zamotaný. Je jasné, že teď se musíš soustředit na mimi, pokud tam bude a vše dopadne dobře. A pokud ano, můžeš být šťastná, máš kde bydlet, rodiče ti jistě pomohou a minulost hoď za hlavu. S miminkem je svět nádherný a jestli přišlo i tobě do života i přes všechno, co jsi v životě prožila, je to zázrak. :hug:. Drž se a ničím se netrap, ono všechno nějak dopadne

Prcek88
Extra třída :D 12505 příspěvků 04.11.14 14:39

Jinak pokud si na dítě čekala, šest let tak se raduj z toho že ho čekáš a at vše dopadne dobře s prckem..

kacorax
Kecalka 223 příspěvků 1 inzerát 04.11.14 14:49

Držím ti palečky ať ti to s miminkem dobře dopadne a co se týče chlapů, tak jsi měla opravdu smůlu. I když jak se v dnešní době koukám tak spíš ten, kdo narazí na normálního chlapa má štěstí. Snad teď budeš mít jiný smysl života.

j-p
Extra třída :D 11763 příspěvků 04.11.14 14:53

@Iwet at ti to dobre dopadne, ja otehotnela po 2.mesicich a jsme z pritelem dodnes, je to uzasny clovek a milujici otec pro nasi dceru! Hledala sem ho cely zivot!

BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 04.11.14 14:55
@terinka4444 píše:

souhlas, ale to bude spíš troll, ne?

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 04.11.14 15:02

Ja jsem ze stare skoly… Nalozila bych manzela do auta a dojeli bychom „zetakovi“ rozbit hubu a postavit ho do pozoru.

Iwet
Povídálka 20 příspěvků 04.11.14 15:03

Jj budem spolu půl roku…je pravda, že člověk yb měl lépe poznat toho druhého, ale s předchozím manželem jsem byla tři roky a pak rok a půl v manželství, a defakto také jsem ho poznala až když dosšlo na lámání chleba…nikdy opúravdu nikdy toho druhého neznáme…

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 04.11.14 15:03
@BellinkaX píše:
souhlas, ale to bude spíš troll, ne?

Taky si myslim… Ta veta nakonci… A budu se těšit na Vaše diskuze…

Iwet
Povídálka 20 příspěvků 04.11.14 15:03

Děkuju moc za Váš názor…

Iwet
Povídálka 20 příspěvků 04.11.14 15:06

Moc děkuju jj život je někdy opravdu složitý, ale tohle jsem potřebovala asi slyšet..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >