Šestá nemoc jaká je doba rekonvalescence?

11.3.17 13:34

Šestá nemoc jaká je doba rekonvalescence?

Zdravím všechny a prosím o názor, mám dvouletého chlapečka který cca před týdnem prodělal šestou nemoc, klasika průběh, 3 dny vysoké horečky pak vyrážka a byl klid, jen od té doby vůbec nevydrží chodit na procházky, doma řádí, litá po celém domě ale jak jdeme ven, jedině na kočárku, už jsem ho nepoužívala ale po minule procházce kdy ušel cca půl kilometru, začal brečet a úplně zavíral oči div mi neusnul v náručí, to se předtím nikdy nestalo, jsem ho znovu vytáhla. Může to mít spojitost s tou nemoci? Nebo jen zbytečně plaším? Jinak zvýšenou teplotu nema, jínormálne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

833
11.3.17 13:36

Take by mě zajímalo… Teď jsme ji prodělali… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
11.3.17 13:44

Může to souvislost mít, asi bych mu ještě týden dala oraz - my jsme měli taky (celá rodina k tomu) a ono to dítě je pak taky fakt ty 2 týdny unavenější a pak jsem zase začala ven chodit postupně (synovi při prodělání bylo 17m).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 13:44

Dcerka byla celkem mimo ještě 3 týdny po nemoci. Už jsem měla obavu ale doktorka říkala, že je to normální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 13:45

@catchthem také vám nevydrží chodit na procházce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2343
11.3.17 13:49

Jo, náš byl unavený po 6.nemoci taky hodně dlouho. Řešila jsem to tehdy s doktorkou a říkala, že je to po téhle nemoci normální, chce to delší rekonvalescenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 13:54

Díky moc všem, já vůbec nevěděla jestli je možné aby byl tolik unavený zrovna po té nemoci, tak budeme drandit na kočárku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
11.3.17 13:57
@Pinguina píše:
@catchthem také vám nevydrží chodit na procházce?

Já na něm nějakou únavu nevnímám právě ale zajímá mě rekonvalescence protože nás čeká očkování… Spíš má. Jiné neduhy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
11.3.17 14:05
@catchthem píše:
Já na něm nějakou únavu nevnímám právě ale zajímá mě rekonvalescence protože nás čeká očkování… Spíš má. Jiné neduhy

Dala bych pro jistotu klidně ty 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:55

Myslím, že nám tenkrát lékařka říkala 2-3týdny, včetně stramění kolektivu, protože po prodělání nemoci je hodně oslabená imunita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 14:58

@Martanka92 takže myslíte že by byl teď risk jít do dětského centra? Chtěla jsem tam začít chodit aby se trochu,, otrkal" ale jestli má teď oslabenou imunitu jak říkáte nebudu riskovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
11.3.17 15:48

Do centra bych nesla, na prochajdu jo.Me teda znamky unavy nejevil vubec, doma byl cca tyden.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama