Šestá nemoc - vyrážka i na puse?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emma9697
Kecalka 210 příspěvků 20.05.19 19:38
Šestá nemoc , vyrážka i na puse?

Ahoj, syn má dle mudr šestou nemoc, má pupínky na břiše a zádech ty už docela mizí, ale i poddobné nebo stejné těžko říct se mu udělali na rtu a okolo pusinky je to u šestí nemoci taky normální? všude jsme vyčetla jen, že je jsou na trupu atd…kde ji všude měli vaše děti? :kytka: Mám to něčím mazat? a asi omezit dudlík to je základ, že?

Reakce:
Dsarka
Stálice 85 příspěvků 20.05.19 19:44

Mi měli na břiše, zádech a trochu nohy jinak na puse nic. Doktorka říkala že to mazat nemám, že prý to nepomůže a že to nesvědi. Jinak nám fenistil kapky a za 2 dny byla vyrážka fuč. Přeji brzké uzdravení :mavam:

sara1000
Kelišová 5624 příspěvků 20.05.19 20:15

Tak nase byla komplet i ve vlasech.Ale nejvice zada, bricho, nohy.

lucinenecka
Kecalka 425 příspěvků 20.05.19 20:24

Ahoj, naše holčička měla 6. nemoc minulý týden :( Pupínky měla všude - na obličeji nejvíc, hlavně kolem očí, pak hodně na hrudníčku, bříško, nožičky, záda a ve vlasech. Před vyrážkami vysoké teploty. Podle paní Dr. vyrážka nesvědí, nedávala jsem žádné kapky, do 2 dnů byla vyrážka pryč.

lucinenecka
Kecalka 425 příspěvků 20.05.19 20:25

Ahoj, naše holčička měla 6. nemoc minulý týden :( Pupínky měla všude - na obličeji nejvíc, hlavně kolem očí, pak hodně na hrudníčku, bříško, nožičky, záda a ve vlasech. Před vyrážkami vysoké teploty. Podle paní Dr. vyrážka nesvědí, nedávala jsem žádné kapky, do 2 dnů byla vyrážka pryč.

Váš příspěvek
Reklama