Šestá nemoc, zuby nebo obojí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martha03
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 14.06.19 11:47
Šestá nemoc, zuby nebo obojí?

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu, zkušenosti. Malá dostala ve středu horečky, pro ni první, takže jsem hned pelasila k doktorovi. Odebral krev, moč vše ok. Dle něj jsme byli ten den již několikátí s horečkami. Bylo mi sděleno, že se může jednat o šestou nemoc, prohlédl pusu, ale nic neříkal, že by tam viděl. A teď jde mi o to, malá má stále zvýšenou teplotu, ráno má 38,5 pak ji to klesne na 37,5 a večer nemá žádnou. To už od té středy. Dávám ji nurofen. Nicméně hodně poplakava z ničeho nic začne křičet a pak se uklidní, hodně slini, strká si ruky do pusy, ale mě nenechá ani kouknout. Tak teď nevím jestli to nemá ze zubů místo té 6te nemoci, nebo je to kombinace obojího… Mám doma calgel, tak jsem si říkala, že byvh ji to mohla zkusit natřít, ale zas když nevím jestli rostou nebo ne, tak nechci zbytečně… Má necelých 8 měsíců, zatím žádný zub, tak nevím co čekat a jak to vlastně vypadá když se klubou zuby, nebo je to normální průběh 6te nemoci… Ještě se neosypala. Tak fakt nevím, ale je mi ji hrozně líto a chtěla bych ji nějak pomoci. Moc děkuji všem za rady a krásný pátek přeji všem :D

Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 14.06.19 11:59

@Martha03 jestli se ti zítra nebo v neděli osype, tak je to nejspíš šestá nemoc. Jestli ne, tak nejspíš zuby. Taky to může být obojí dohromady tomu ty vedra :nevim: malá měla při šesté nemoci i 39,7 ale kromě teploty byla naprosto v pohodě. Čtvrtý den byla bez teplot a osypala se.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 14.06.19 12:05
@Jitul.kaaa9 píše:
@Martha03 jestli se ti zítra nebo v neděli osype, tak je to nejspíš šestá nemoc. Jestli ne, tak nejspíš zuby. Taky to může být obojí dohromady tomu ty vedra :nevim: malá měla při šesté nemoci i 39,7 ale kromě teploty byla naprosto v pohodě. Čtvrtý den byla bez teplot a osypala se.

Děkuji. Jo jinak se většinou chová v pohodě, jen ji pak chytne ten hysterak musíme ji uklidnit. Jakmile ji odložím třeba přebalit tak začne zase plakat. Tak ji musím dát vždycky aspoň na půl hodiny do nositka, to se uklidní a pak ji můžu dát do kočárku a tam usne. Je i víc spava, co dvě hodiny na půl hodinky zabere, což u ní neznám… Už mám problém do ní dostávat i ten nurofen, Paralen čípky mi hned vykaka, takže to nejde. Dneska měla i trošku ridkou stolici. Já už fakt nevím :think: tak počkám jestli se osype

Váš příspěvek
Reklama