Šestajovice - jak se vám tam žije

19.5.16 09:54

Sestajovice- jak se vam tam zije

Ahoj holky, je tu nekdo ze Sestajovic, kdo by mi rekl, jak se tam dnes zije. Jak je to se skolkou, skolou, dojizdenim do Prahy, obchody atd…
Premyslime o koupi domku v tomto miste a odchodu z Prahy a radi bychom do klidu, prirody, ovsem bojim se poskakovani v zacpe rano, preplnenem lese (jak jsem nekde slysela) atd atd..

Poradte, hodnotte :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27993
19.5.16 10:01

Přeplněný les? „Klánovický les“ je prostě pražský lesopark. Je upravený a chodí v něm výletníci, Boubín to není. Pokud chceš hluboký hvozd, musíš dál od Prahy. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
19.5.16 10:03

Sice nebydlím v Šestajovicích, ale mám tam kamarádku. Je to malá obec blízko Prahy, ta dostupnost je super, ale když jedeš po státní silnici směr do Prahy, Horních Počernic, speciálně ráno, hrůza :pocitac: :zed: :pocitac:. Denně kolony a je to utrpení. Ale máš možnost jet směrem na Zeleneč, a pak Horní Počernice. Vyjedeš na začátku Horních Počernic. Doporučuji v ranní špičce. Je to malá zajížďka na km, ale časově k nezaplacení. Dálnice je za rohem, takže směr HK nebo Praha, tam bez problémů :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
19.5.16 10:28

Jezdím do Klánovického lesa 2× týdně dopoledne a většinou tam potkám jen mateřskou školku, jinak nikoho. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
19.5.16 20:00

Mam tam segru ale nelibi se mi tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.16 18:31

Bydlíme tady už 6.rok. Maximální spokojenost, nebydlíme tedy v té satelitní části, jsme ve staré zástavbě, takže kousek nouzová večerka, ráno za 5 minut čerstvé pečivo na stole ;-). V docházkové vzdálenosti škola, školka, pošta, řezník nebo na druhé straně v Klánovicích samoobsluha, lékárna, květinářství, restaurace, cukrárna. V podstatě vše co potřebuji zvládám s kočárkem při procházce.
Do auta sedám jen kvůli cestě do Prahy, buď jedu do Klánovic na vlak a nebo na čm na metro.
Ranní zácpy ve směru do Prahy jsou standardní, neřekla bych, že to je nějaká hrůza.
Výhoda je, že fakt pěšky jsi za chvilku všude kde potřebuješ. Nemusíš kvůli čerstvému rohlíku sedat do auta.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama