Sestěhování po páté schůzce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hokajdo
Nováček 3 příspěvky 08.03.18 15:05
Sestěhování po páté schůzce

Asi budu znít jako blázen, ale třeba mě i tak někdo podpoří vlastní kladnou zkušeností.
S partnerem jsem skoro 10 let. Máme dvě děti ve věku 5,5 a 3 roky. Dva a půl roku máme silnou krizi, kdy často přemýšlím o odchodu. Poslední týdny je to ještě horší, protože to umocnil potrat, který podporoval a naopak nevyjádřil podporu, abych to neudělala. Od té doby mi vadí i jeho dotek, přítomnost a on celý.
Na přelomu roku jsem se s někým seznámila. Každý den si píšeme, voláme, ale bydlí asi 60 km od nás, takže jsme se viděli jen párkrát. On je sám se 7 letým dítětem, o kterého se hezky stará. Je tu možnost, sbalit se i s dětmi a bydlet s nimi. Mě to hrozně láká, ale nechci po čase s dětmi zase měnit domov.
Co si o tom myslíte?
Jsem tu registrovaná kvůli této diskuzi a nezakládám jí jen z legrace, všechno myslím vážně. Díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

jankajj
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 08.03.18 15:08

Já po měsíci a půl randění s novou láskou jsem dala výpověď z bytu a za další měsíc a půl se stěhovala do jeho domu.. Je to rok, za měsíc se berem a v srpnu čekáme holčičku. Takže za sebe můžu říct ano, může to vyjít. Ale risk to je, o tom žádná. Za pár schůzek nikoho nepoznáš tak důkladně, fyzická přitažlivost, růžové brýle..
Ale my byli oba svobodní /resp. on rozvedený/ a oba bezdětní..

Příspěvek upraven 08.03.18 v 15:09

Lama Lama
Hvězda diskuse 46132 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 15:08
@Hokajdo píše:
Asi budu znít jako blázen, ale třeba mě i tak někdo podpoří vlastní kladnou zkušeností.
S partnerem jsem skoro 10 let. Máme dvě děti ve věku 5,5 a 3 roky. Dva a půl roku máme silnou krizi, kdy často přemýšlím o odchodu. Poslední týdny je to ještě horší, protože to umocnil potrat, který podporoval a naopak nevyjádřil podporu, abych to neudělala. Od té doby mi vadí i jeho dotek, přítomnost a on celý.
Na přelomu roku jsem se s někým seznámila. Každý den si píšeme, voláme, ale bydlí asi 60 km od nás, takže jsme se viděli jen párkrát. On je sám se 7 letým dítětem, o kterého se hezky stará. Je tu možnost, sbalit se i s dětmi a bydlet s nimi. Mě to hrozně láká, ale nechci po čase s dětmi zase měnit domov.
Co si o tom myslíte?
že jsi uplně blbá, že tu dostaneš kartáč a do zítra necháš diskuzi smazat.

Uživatel je onlineDoe_Jane
Kelišová 5625 příspěvků 08.03.18 15:08

To fakt miluju takové ženské co nemyslí vůbec na svoje děti a sbalí je a jdou k novému chlapovi, navíc kterého ani neznají… on musí být taky dobrý zoufalec že si chce nastěhovat maminu s dětmi po pár schůzkách
a na potrat jsi šla ty, nebo tě tam snad dovlekl???

Uživatel je onlineDoe_Jane
Kelišová 5625 příspěvků 08.03.18 15:08
@jankajj píše:
Já po měsíci a půl randění s novou láskou jsem dala výpověď z bytu a za další měsíc a půl se stěhovala do jeho domu.. Je to rok, za měsíc se berem a v srpnu čekáme holčičku. Takže za sebe můžu říct ano, může to vyjít. Ale risk to je, o tom žádná. Za pár schůzek nikoho nepoznáš tak důkladně, fyzická přitažlivost, růžové brýle..

no jo ale ty jsi neměla doma dvě děti… nebo jo?

pohledzdruhestrany
Kelišová 7406 příspěvků 08.03.18 15:09
@Hokajdo píše:
Co si o tom myslíte?
Jsem tu registrovaná kvůli této diskuzi a nezakládám jí jen z legrace, všechno myslím vážně. Díky.

Jestli to fakt myslíš vážně, tak by ses měla nechat vyšetřit. To jsi tak zoufalá a nemáš důvěru jen sama v sebe? :nevim:

vonajebohyne
Echt Kelišová 8462 příspěvků 08.03.18 15:11

@Hokajdo Kdybys byla svobodna, tak si delej co chces.
Ale s detmi je to hazard. Vytrhnout je z domova a sestehovat s cizim chlapem a cizim ditetem. Premyslej hlavou a ne rozkrokem (pardon srdickem).

radkka
Neúnavná pisatelka 19382 příspěvků 08.03.18 15:11

Bez dětí klidně, s dětmi nikdy. Myslí taky na ně proboha :roll: co se postavit na vlastní nohy místo courání od chlapa k chlapovi?

Tamtama
Extra třída :D 11222 příspěvků 08.03.18 15:12

Myslím, že by sis to měla v hlavě nejdřív srovnat. Protože nejvíc to odnesou právě děti. :zed:

tronelka
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 08.03.18 15:15
@Hokajdo píše:
Co si o tom myslíte?
Jsem tu registrovaná kvůli této diskuzi a nezakládám jí jen z legrace, všechno myslím vážně. Díky.

Kdybys nemela deti, tak si reknu, ze jsi prastena, ale budiz byl by to tvuj zivot. Ale takhle, co bys na to rekla chlapovi, kdyby se chtel odstehovat s detma k buchte po 3mesicni znamosti, kterou videl jen parkrat? Mysli aspon trochu na svy deti.

Daenerys91
Kecalka 268 příspěvků 08.03.18 15:16

Máš děti a máš zodpovědnost, přestaň myslet jen sama na sebe. Děti nemůžou za tvoje „problémy“. A z toho co píšeš byl potrat vaše společné rozhodnutí, partner tě tam násilím nezatáhl, tak se vzpamatuj.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1050 příspěvků 08.03.18 15:20

Ja sla se dvema detma ke svobodnemu a bezdetnemu. Ne tak rychle teda - a byla uz jsem tehdy chvili sama. Jsme spolu 15 let.

vertunka
Závislačka 3800 příspěvků 08.03.18 15:20

Moje mama se takhle prestehovala. S dvema detma. Nejlepsi rozhodnuti jejiho zivota. Byly jsme spokojene vsechny.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 08.03.18 15:25

@Hokajdo Kdybys byla sama, proč ne. S dětmi? Jsi šílenec. Znají se vůbec navzájem? Co budeš proboha dělat, když si nesedne tvůj partner s tvými dětmi nebo děcka navzájem?
Pokud už tohle chceš řešit, podej žádost o rozvod a najdi si byt v místě, kde on žije… a uvidíš, jestli to zvládnete dát dohromady. Ale vzít děti z fleku do cizího bytu? Toooo je fakt za hranou. :?

aleba
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 53 inzerátů 08.03.18 15:27

Kdybys byla sama, proč ne. Ale jsou tu tvé děti, na které musíš myslet především. Navíc otec dětí by se stěhováním tak daleko myslím musel souhlasit ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama