Reklama

Sestěhování se s partnerem - kdy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika_Filgasova
Povídálka 17 příspěvků 05.03.17 17:56
Sestěhování se s partnerem - kdy?

Ahoj Kocky… Vim, ze je to individualni a u kazdeho jine, ale predce jen se chci zeptat po jak dlouhe dobe jste spolu zacali zit s partnerem? Bydlime s partnerem od sebe asi 20 km… Ja jsem zdravotni sestricka, Takze chodim na smeny od 6.00-18.00 a jsem vecne v praci, Pritel je vojak a chodi od cca 6.30-15.30 kazdy den krome patku, kdy konci drive. Travime spolu vikendy-kdyz se mi postesti mit volny, coz je malokdy, Jinak v tydnu kdyz mam ja volno. Ja se citim uz na spolecne bydleni-samozdrejmne vim, ze to zahrnuje spoustu starosti, ale jaksi kdyz jsem bez pritele tak jsem bez nalady, znudena, nic me nebavi… :nevim:
Jeste dodam, ze ja bydlim s otcem, a pritel se spolubydlicim.
Moc dekuju za vase zkusenosti :srdce:
Hezky vecer.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10212 příspěvků 05.03.17 18:03

My jsme spolu začali bydlet po necelém roce, ale měli jsme předtím vztah na dálku, takže jsme se předtím viděli jen o víkendech a dovolených :think: Já jsem bydlela sama, u muže to bylo komplikovanější

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 05.03.17 18:04

My jsme spolu pracovali, takže jsme se viděli každ den v práci. I přesto jsme se sestěhovali asi po 3-4 týdnech. My jsme to brali hopem vlastně všechno.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 05.03.17 18:05

Teď už s manželem jsme se seznámi 09/12 a od 08/2013 spolu bydlíme, takže necelým rok od seznámení. A jak to vidí partner? Jestli ty chceš a on chce, tak do toho.)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 05.03.17 18:06

My asi po měsíci, ale byla to specifická situace :mrgreen:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 05.03.17 18:09

@Tableta máme to na chlup stejné :palec: teď budem mít dva roky od svatby

magdickakocicka
Kecalka 479 příspěvků 05.03.17 18:11

My jsme spolu bydleli prakticky ihned po seznameni :lol: V den seznameni se, jsem prisla a uz neodesla :lol: Ale to je specificka situace :lol:

Veronika_Filgasova
Povídálka 17 příspěvků 05.03.17 18:11

Partnera sem se na to jeste neptala, ale myslim si, ze je take pro :palec: Minuly tyden jsem tohle tema nakousla a mluvil o tom velmi hezky, ze se tesi, az budeme kazdy vecer usinat spolu, ze ho doma budu cekat apod…

martites
Kecalka 196 příspěvků 05.03.17 18:12

My šli spolu do podnájmu po 3 týdnech. Po 2 letech sme se vzali..byla to rychlost ale nelitujeme. Teď sme 4 roky manželé a máme dvouletého prďolu :palec:

Veronika_Filgasova
Povídálka 17 příspěvků 05.03.17 18:12

Holky, a jake jsou prosimvas ty vase specificke situace? :lol: pokud nelezu moc do vaseho soukromi

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 05.03.17 18:19

My po 14 letech :mrgreen: 9 let jsme se navstevovali, kazdy na jednom konci prahy, pote koupil byt ve stejnem dome jako ja, takze dalsich 5 let jsme se navstevovali pres garaze a kdyz jsme si rekli, ze je cas na detatko, koupili jsme velky byt a rok cekali na dokonceni a po zarizeni jsme se sestehovali, ja tedy uz byla v 5.mesici.
Takze ze me si priklad neber :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 05.03.17 18:23

My spolu bydleli jako spolubydlící :mrgreen: takže jsme jen přestěhovali jeho věci do mé ložnice a z jeho udělali pracovnu :lol:
S ex jsme to řešili cca po roce.

Silvie15
Kecalka 404 příspěvků 05.03.17 18:23

Tak já se přidávám ze to máme s manželem taky tak. :-D Začali jsme spolu bydlet asi po 3 týdnech. Byla to taky specifická událost. Jelikož já bydlela v 1+1 a on ještě s bývalkou :-D Najednou jako znamení jsme sehnali u nás větší byt, což byla velká náhoda u nás na vesnici tak jsme si řekli že do toho jdeme a teda nelitujeme :-D Teď už jsme manžele a to šťastní :-D

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.03.17 18:25

Po 5mesicich, v 18 :mrgreen:

apanda
Neúnavná pisatelka 17538 příspěvků 05.03.17 18:32

S bývalým bylo bydleni po sesti letech. Ale nám bylo na zacatku vztahu 15 :mrgreen: a manželem jsem se sesyehovala po dvou mesicich :lol: U nas pak slo vse hodne rychle.

Ale to je fakt individuální a záleží, jestli je kde bydlet a tak…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama