Sestěhování sourozenců a polední spánek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RadkazBrna
Kecalka 266 příspěvků 02.05.19 21:10
Sestěhování sourozenců a polední spánek

Zdravím dámy, předem se omlouvám za román, ale mám dotaz a musím to rozepsat dopodrobna :lol:
Mám dvě děti, kluk 3,5 roku a holčičku, bude mít rok..ráda bych se je sestěhovala do pokojíčku spoleně, ale řeším dceřin polední spánek..zatím tedy spává 2× denně, často v kočárku na balkoně, protože se jí tam dobře spí..nebo venku když jsme na procházce, ale věřím, že po roce se jí to stáhne na spánek jeden a ráda bych, aby spala doma..na balkoně bude horko, víme, jaká jsou teď léta..no a tady mi vyvstává ten problém..kde ji nechat spát. Postel bude mít v pokojíčku, ale syn už po obědě nespí, nicméně si třeba zaleze do postele s tabletem, hraje si..takže bych mu nerada zakazovala, že prostě na dvě hodiny do pokoje nesmí.. :nevim: Takže ji nechat spát v ložnici.. :nevim:? Leda na naší posteli, ale toho se obávám, zatím neumí couvat zadkem dolů a bojím se, že mi by mi sletěla..
Vím, že možná předcházím událostem..ale věřím, že spousta z vás podobný problém řešila, tak si ráda poslechnu, jak jste to vymyslely vy.

Děkuji moc :mavam: :mavam:

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 02.05.19 21:19

A proč ji nenaučíš z postele slézat? To bylo vždycky první, co jsem děcka učila. Jinak by si syn s tabletem mohl ležet u vás a nebo na gauči, ne?

elinka90
Závislačka 2731 příspěvků 1 inzerát 02.05.19 21:21

Hned me take napadlo, ze me dite umelo slezat snad v 6-7 mesicich.

Janakatabara
Kecalka 261 příspěvků 02.05.19 21:28

Ahojda, já teď sestěhovávala na spánek naše holky. Starší 2 roky 4 měsíce, mladší 11 měsíců. Asi 14 dní to bylo horší, budily se, nemohly usnout, protože blbly…Teď už ok. Základem je, že nechodí spát najednou, ale druhá jde spát, až když první spí. V poledne sice spí i starší, ale časově jsou trochu posunuté a i naše dvouleťačka cca po 2 týdnech pochopila, že musí být ticho. Takže když si chce hrát v posteli s plyšáky, šeptá.
Pokud chce Tvůj starší být v posteli přes polední spánek, nechala bych ho a malá by normálně spala. Chvilková zvykačka sice bude, ale naučí se tím i zodpovědnosti a ohleduplnosti…

iiiv
Extra třída :D 11417 příspěvků 02.05.19 21:29

Nevidím problém v tom, že by dcera spala v pokoji a syn si tam hrál na tabletu. Měla jsem děti naučené přes den spát za normálního hluku

chaela
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 2 inzeráty 02.05.19 21:31

V létě jsem balkon na noc celý otevřela a pak dopoledne zavřela (máme zasklený), pokud tam bylo horko i tak, tak mladší spal v pokojíčku a starší byl se mnou v obyváku. Žádný problém, vždyť je jedno, jestli jste spolu v jednom pokoji nebo v druhém. Teda předpokládám, že tak malý dítě neuklidíš na dvě hodiny samotný k tabletu..

Kriss Tina
Extra třída :D 10719 příspěvků 02.05.19 21:35

No pokud si syn jenom hraje na tabletu tak snad může být ve stejné místnosti jako spící dcera ne? A on nepůjde do školky? Jinak ji nauč slejzat z postele, to už by roční dítě mělo umět. Syn třeba na odpoledni spánek usne kde se mu to hodí, neřeší jestli je u nás v posteli, na gauči u televize, ve svojí posteli, jako menší v kočárku a párkrát se mu to povedlo i ve stanu na hraní :mrgreen:

japolka
Nováček 8 příspěvků 02.05.19 21:38

Dcera do pokojíčku, kluk (třeba s tabletem) do ložnice.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2383 příspěvků 02.05.19 21:49

A proc musi nutne rocni holka do pokojicku? Je jeste mala.. Jinak starsi syn si muze odpoledne hrat s tabletem kdekoliv jinde, ne?

Pocahonta
Kecalka 457 příspěvků 03.05.19 07:51

Starší dcera po obědě spí v ložnici, mladší synátor v pokojíčku v dětském pokoji.

Váš příspěvek
Reklama