Sestěhování - zřejmě pochybuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 13:07
Sestěhování - zřejmě pochybuje

Zdravím, jdu si k Vám zase po čase pro radu a prosím o zachování anonymu.

S přítelem jsme spolu cca 2 roky, někdy v září jsme spolu poprvé nenásilně mluvili o sestěhování. Já jsem už dávno před tím zvažovala přestěhování do jiného bytu, ale na základě toho, že jsme se dohodli, že se cca do půl roku sestěhujeme, tak jsem od té myšlenky dočasně upustila. Pak ticho po pěšině (já sama nezačínala). V lednu začal on sám, že únor-duben začneme hledat. Uplynul únor, březen a část dubna a opět ticho po pěšině. Tak jsem se před dvěma týdny zeptala, zda to myslí váženě a zda se opravdu chce sestěhovat, nebo ne. Že by mi to nějak extra nevadilo (i když asi mrzelo), ale že bych chtěla znát jeho verdikt a případně si začít hledat nové bydlení bez něj. A opět, že se určitě sestěhujeme. Uběhly dva týdny a opět ticho po pěšině. Já se opět připomínat už (asi) nechci, je to ponižující. Ale drží mě v kleštích… Co byste dělali/y vy? Čekali/y byste ještě? Co si o tom myslíte?

Jinak já mám dítě, on také. Je u nás pečený, vařený…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 13:09

Teď koukám, že mě nějaká „kolegyně“ předběhla s obdobným tématem. Asi si nevědomě čteme myšlenky. Nejedná se o stejnou zakladatelku. :)

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 26.04.19 13:10

Se slibotechnama partu nedržím. :lol:

arinecka
Kelišová 6188 příspěvků 26.04.19 13:12

K ničemu se nemá, tak si najdi jiný byt sama a přestěhuj se. Už bych se ho na nic neptala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 13:12

@Lexter Asi je důležité poznamenat, že jinak nám vztah klape. Vše ostatní, co slíbil, to dodržel. Chová se skvěle k mému dítěti. Problémy žádné nemáme, až na tento…

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 26.04.19 13:13
@Anonymní píše: Asi je důležité poznamenat, že jinak nám vztah klape. Vše ostatní, co slíbil, to dodržel. Chová se skvěle k mému dítěti. Problémy žádné nemáme, až na tento…

To ti přeju, ale jeho chování by mě naštvalo.

Příspěvek upraven 26.04.19 v 13:14

ivašot.
Echt Kelišová 7958 příspěvků 26.04.19 13:14

A kdybys třeba domluvila prohlídku nějakého bytu, tak se bude tvářit jak?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 13:24

@ivašot. Na to nevím, zda mám odvahu. Nechci být „ta, která ho do toho donutila.“

Peta02
Kecalka 438 příspěvků 26.04.19 13:25

A ty cekas na co? Ze přijde s konkrétním bytem a řekne to se mi líbí? :nevim: moje zkusenost je taková, ze když něco chci a dnes už manžel odsouhlasi, začnu zarizovat, protože jinak bych se taky nemusela dočkat. Takže bych mrkla na reality a začala s nim probírat co se ti líbí a co by chtěl a nechtel v byte atd.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 26.04.19 13:26
@Anonymní píše:
@ivašot. Na to nevím, zda mám odvahu. Nechci být „ta, která ho do toho donutila.“

Ale jen buď. Prohlídka nic nestojí a věc se vyjasní.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 2 inzeráty 26.04.19 13:27

Jako po 2 letech nebydlet spolu? To už bych asi docela tlačila. Většina lidí, kterým není 16, i s dětmi okolo mě se sestěhovávají do těch půl roku, do roka. Já se stěhovala tak po půl roce, ale byli jsme mladí, okolo 22 let. Klasický studentský byt, bylo nás tam 6. Sami jsme bydleli až po 3 letech v garsonce. Vlastní bydlení jsme si pořídili až před třicítkou. A taky kdybych to nechala na chlapovi, tak v té garsonce s matrací na zemi bydlíme doteď, ikdyž je nám už skoro 40.

Příspěvek upraven 26.04.19 v 13:29

Hanka1
Extra třída :D 14901 příspěvků 26.04.19 13:28
@Anonymní píše:
@Lexter Asi je důležité poznamenat, že jinak nám vztah klape. Vše ostatní, co slíbil, to dodržel. Chová se skvěle k mému dítěti. Problémy žádné nemáme, až na tento…

a jak to mate s financema? když je u vas peceny vareny, tak prispiva ti adekvatne na domacnosti a spotreby?

Hanka1
Extra třída :D 14901 příspěvků 26.04.19 13:29
@Anonymní píše:

to nemusíš, staci se normalne zeptat. Tehdy a v tolik se jdu podivat na byt, pujdes se mnou, chces ho taky videt? A uvidíš… 8o

Hanka1
Extra třída :D 14901 příspěvků 26.04.19 13:29
@Lexter píše:
Ale jen buď. Prohlídka nic nestojí a věc se vyjasní.
:palec: :potlesk:
Uslava
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 26.04.19 13:47
@Anonymní píše:

Normálně se ho zeptej, jestli už nějak pokročil s hledáním a nebo jestli mu máš s něčím pomáhat. :srdce: Většina chlapů má ráda své pohodlíčko a nikam se nežene. S těhování, malování, budování - taková pruda, když u tebe je tak hezky. Jak to budete mít finančně už jste se dohodli?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama