Šestiletá chce po otci ukázat pindika

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 20:25
Šestiletá chce po otci ukázat pindika

Ahoj všem,
Jsem trochu nesvá z chování dcery. Často tátovi říká (když je taková hravě rozjivena), že chce, aby ji ukázal pindika, že si na něj chce sáhnout a tak podobně. Chvíli s tím „otravuje“ a když nic, tak toho nechá.
Nahé nás oba vídá od malička. Občas v létě nebo při cestě ze sprchy. Tabu u nás nahota není. Navíc má mladšího dvouletého bráchu, kterého při přebalování taky vídá.
Její chování mi přijde trochu se sexuálním podtextem. Takové laškovné.
Jak byste se k jejímu chování stavěli? A je to ok (přirozená součást vývoje) nebo už trochu mimo? :nevim:

Díky za slušné příspěvky k věci. :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vavsar
Kecalka 114 příspěvků 01.03.19 20:27

Naši pred nami nikdy nazi nechodli, my pred 19m dcerou taky nazí nechodíme. Myslím, že je na čase, abyste s tím taky přestali.
Nevím, jak je to u ostatních maminek tady…

Adrasteia
Závislačka 3002 příspěvků 01.03.19 20:28

Je to naprosto přirozené. Syn to chtěl taky po nás obou. Je čas trochu jí o tom povědět. Já jsem synovi ukázala naprosto konkrétní obrázky anatomie mužského a ženského genitálu, přesně jsem popsala jednotlivé části a funkci, vysvětlila jsem princip rozmnožování včetně pohlavního styku. Byl moc rád, že se všechno dověděl. Bude mu šest.
Dcerka si prostě říká o první poučení, nic víc za tím nehledej.

Adrasteia
Závislačka 3002 příspěvků 01.03.19 20:31
@vavsar píše:
Naši pred nami nikdy nazi nechodli, my pred 19m dcerou taky nazí nechodíme. Myslím, že je na čase, abyste s tím taky přestali.
Nevím, jak je to u ostatních maminek tady…

Ne že bych se před dítětem nějak nahá producírovala, ale rozhodně si myslím, že by se z nahoty nemělo dělat tabu - to může naopak vývoj sexuality narušit. Děti toto láká právě proto, že o tom mnoho nevědí. Jakmile se jejich hlad po informacích nasytí, přestanou se o to zajímat. Pokud by u zakladatelky doma začali striktně dbát na to, aby je dcera neviděla nahé, dosáhou přesného opaku.

lolink
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 01.03.19 20:32

Taky chodime nahati. Zatim byl pokus sahat jen na brachu. Takze vysvetlujeme, ze se na pindika nesaha a zatim jsme s tim vystacili. Podle mne to je proste obdobi, ji to prejde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 20:32

Je to normalni, dceri bude 6 a taky treba kdyz jdu na wc, me zacne okukovat a resit moji pipku. Obcas ji pristihnu, jak zkouma tu svou a jak je manzel ve sprse, tak to je jak magnet. Myslim, ze je dobre deti ucit, ze nahota je prirozena, ale intimita ma sve hranice.

Kdyz byly mladsi, ma jeste o rok starsi dceru, tak mely jedno silene obdobi, kdy si je furt zkoumaly, furt se vyslikaly, bavily se o nich, jako uz to bylo az neprijemne. A jednou jsem je ve vane nacapala, ze si je chteji oliznout :zed: kdyz jsem jim vysvetlovala, ze se to nedela, tak me vubec nechapaly, pro ne to bylo jako kdyz decko potrebuje zkusit oliznout rampouch nebo tak :mrgreen: nastesti uz se s tim potom krotily, ale bylo mi to takove neprijemne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 20:34

Pardon, melo tam byt *mam o rok starsi dceru

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 01.03.19 20:34

@Adrasteia myslím si úplně to samé,nahota je přirozená věc není třeba z toho dělat takovou kovbojku :zed:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 01.03.19 20:39

Někdy žasnu jaké blbosti se tady řeší. Prostě zvědavé šestileté dítě :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 20:42

@Adrasteia a doporučila bys knihu? Taky mě to napadlo. Díky. :)

skrzi
Kecalka 171 příspěvků 1 inzerát 01.03.19 20:43
@Adrasteia
@Adrasteia píše:
Ne že bych se před dítětem nějak nahá producírovala, ale rozhodně si myslím, že by se z nahoty nemělo dělat tabu - to může naopak vývoj sexuality narušit. Děti toto láká právě proto, že o tom mnoho nevědí. Jakmile se jejich hlad po informacích nasytí, přestanou se o to zajímat. Pokud by u zakladatelky doma začali striktně dbát na to, aby je dcera neviděla nahé, dosáhou přesného opaku.

Souhlasím. :palec:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 01.03.19 20:43

Normální, je zvědavá ;) nás to postihlo dřív, my se doma teda nazí neproducirujem, já se nerada prevlekam před synem, není mi to příjemné, ale i tak se malej občas vyptava :lol: jsou mu 4 a včera se mě ptal jak holčičky curaji když nemají pindika :mrgreen:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 7 inzerátů 01.03.19 20:46

Taky doma chodime bezne nazi z koupelny nebo se pred detmi prvlekame.Dcera tohle mela okolo tretiho roku, jak vuci tatovi, tak brachovi. Vysvetlili jsme ze neco takoveho je nevhodne, ze ona nikomu na intimni mista sahat nemuze, stejne jako nikdo nema sahat na ni. Kluk mi chtel zase okolo 4 let sahat na prsa, dostal podobne vysvetleni.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 01.03.19 20:46

Moje trileta furt mluvi o klukach a pindourech. Ma z toho psinu. Taky u ni zaclo to jeji sexualni obdobi. Je fine si o tomhle neco precist od Z. Freuda, on tohle odhalil a popsal docela dobre, i to, jak se zachovat. Nasi se pred nami nazi neukazovali, kdyz si segra hrala ve 4 letech se spodkem, tak ji akorat vynadali, serezali a pak nechtela pindoura videt do 20 let… meli k tomu blbej pristup

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 20:47

Muj 18 m syn mi vzdy ze zvedavosti sahne tam dolu kdyz jsem naha a neresim to, deti jsou zvedave

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama